Андрій Рязанцев: «Молодь повинна зробити свідомий вибір: алкоголь та тютюн, чи здоровий спосіб життя»

Сучасна молодь  знаходиться  під безпосереднім впливом   засобів масової інформації, особливо реклами. На жаль реклама пропагує не завжди здоровий спосіб життя, а  часто  і шкідливі звички.   Якщо рекламу  сильних алкогольних продуктів , таких як горілка, в деякій мірі  обмежено – рекламують у більшості випадків лише торгові марки,  то кількість реклами слабких алкогольних напоїв, навпаки, зростає. Вислови з телебачення «Футбол без пива – не футбол», «Яка зустріч з друзями без пива?» і т.д. підсвідомо наводять нас на думку, що  без алкоголю відпочинок не можливий, зустріч з друзями буде не цікавою.


 На жаль про  справжній шкідливий вплив алкогольних  та тютюнових продуктів   нам говорять дуже рідко і не завжди правду. Саме тому серед дітей та молоді слід  проводити пропаганду   здорового способу життя. Голова  організації «Закон і Порядок» Турчин Володимир Володимирович пропагує здоровий спосіб життя за допомогою лекції «Сучасні ворожі впливи  на українське суспільство».   Сьогодні така лекція відбулась  в інституті Культури Прикарпатського університету. Під час лекції Володимир Турчинов розказував про шкідливу дію алкоголю, тютюну та інших наркотичних засобів, які, чомусь, пропагує наше суспільство,  а також наслідки  їх вживання. В перервах між лекціями  відбувались  показові виступи майстрів бойових мистецтв з айкідо, джиу-джитсу, тхеквондо та інших, які пропагують здоровий спосіб життя.

Меценат  акції за здоровий спосіб життя депутат міської ради  Андрій Рязанцев вважає, що кожна людина має право  на вибір. Але цей вибір має бути усвідомленим, знаючи при  цьому які наслідки він за собою потягне. «Я вважаю,  що дітям потрібно запропонувати альтернативу вживанню алкоголю та палінню. Це – здоровий спосіб життя, заняття спортом. Діти та молоді люди повинні знати про наслідки впливу на їхнє здоров’я  алкоголю та тютюну. Я підтримую спортивні та  культурні заходи, оскільки до молоді потрібно доносити альтернативні можливості. Альтернатива є і вона хороша. Потрібно лишень її показати. Я палив протягом 14 років, а коли  5 років назад кинув палити, відчув значне покращення свого здоров’я,  покращилась працездатність і загальний фізичний стан.  Тож вважаю, я зробив правильний вибір, коли одного дня кинув палити. Думаю такий вибір мають зробити наші діти: алкоголь, тютюн, чи спорт  і здоровий спосіб життя»,- зауважив Андрій Рязанцев.

 

25 Березня 2010, 14:51

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 26 Березня 2010, 7:49
Усе це, звичайно, добре. Але самими закликами добитися можна мало (читай – нічого). Найважливіший приклад! А який приклад показують ті, з кого молодь повинна була б брати приклад?!. Спортсмени, артисти, політики (у тому числі місцеві депутати), викладачі ВНЗ нарешті. Ось зайдіть будь-коли у робочий час туалети на 6-му поверсі облдержадміністрації – там, де управління сім»ї і молоді та управління спорту (!). Там від сигаретного диму очі сльозяться вже на коридорі. Або працівники відділу у справах молоді, спорту міськвиконкому… І це знаково! Панове депутати, меценати та інші небайдужі, - починайте із себеподібних, адже на вас, як би це не було прикро, рівняється молодь.
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі: