Представлення Михайла Вишиванюка на посаду губернатора Івано-Франківської області (фото)

Сьогодні Володимир Сівкович у Івано-Франківську представив працівникам ОДА нового голову області - Михайла Вишиванюка 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 Березня 2010, 14:41

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 27 Березня 2010, 15:30
І що той Вишиванюк, хороший чи поганий?
Відповісти

Автор: Гість, 27 Березня 2010, 15:56
ну як на мене то він суперовий...
Відповісти

Автор: Гість, 27 Березня 2010, 16:02
Час покаже. Але пристаркуватий троха.
Відповісти

Автор: Гість, 27 Березня 2010, 16:14
нормальний дядько, проте багатьом тепер буде непереливки
Відповісти

Автор: Гість, 28 Березня 2010, 9:25
Бидлодство воно, а не губернатор. Грубий, матюкливий газда.... Чєловєк Януковича. Чмо
Відповісти

Автор: Гість, 28 Березня 2010, 20:18
Приємно бачите те що в нової влади хоча б якась повага є до Івано-Франківців, бо повернули "газду", а не поставили своїх прихвостнів з ПР. Після попередника Миколи роботи назбиралось багато, то буде кому розгрібати.
Відповісти

Автор: Гість, 29 Березня 2010, 9:05
прекрасний керівник, 56 років, дійсно професіонал!!! при ньому Івано-Франківськ розбудовувався, а при попередній владі Івано-Франківськом проїхати неможливо було!!! те що він вимогливий, всі знають, але з нашими керовніками по іншому не можна!! треба десь-колись і матюкнутись!!!
Відповісти

Автор: Гість, 29 Березня 2010, 9:22
Бидло бидлом...На спірті виліз...Цікаво тепер як нагі "демократи" знову будуть попу лизати
Відповісти

Автор: Гість, 29 Березня 2010, 10:23
Добре, що його призначили. Як би Вишиванюка не ганили, але те, що він газда, в нього не забереш. Він хитрий, вміє коли треба прогнутись, але попри все, це прогинання має користь і для області. Пригадайте, скільки знакових речей він зробив за своє правління, Гута, де працювала і працює купа народу, дорога хоч туди дотепер є, Сотка в Франіку, хоч Шкутяк собі це привласнив, вокзал, привласнив, Галич, Коломия, Калуш, То що наслідник це все закапарив - це інша справа. Мужик грубий але без понтів, такий нам тепер треба, бо скоро з лайна нас видно не буде
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива