24, 25 березня 2010 року в Івано-Франківську, на базі дитячої музичної школи №2 ім. В.Барвінського відбувся ІІ Міський відкритий конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах, в якому взяло участь 34 учасники з трьох областей України – Івано-Франківської, Львівської та Одеської.
Конкурсні прослуховування учасників відбулися у номінаціях: «Сопілка, блок-флейта», «Ударні інструменти», «Дерев’яні духові інструменти» та «Мідні духові інструменти».
Протягом 24 березня конкурсантів оцінювало високоповажне журі:
ТАРАНЕНКО Іван Іванович - голова журі, композитор, секретар правління Національної Cпілки композиторів України, старший викладач національної музичної академії України ім. П.Чайковського, лауреат премії імені Л.М.Ревуцького.
ЦЮЛЮПА Степан Данилович - доцент, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри духових та ударних інструментів факультету музичного мистецтва інституту мистецтв Рівенського державного гуманітарного університету, член Гільдії трубачів-професіоналів України.
ГУНДЕР Петро Михайлович – заслужений діяч мистецтв України, директор Івано-Франківського державного музичного училища ім.Д.Січинського.
МІЦНЕЙ Микола Олексійович – доцент кафедри академічного інструментального виконавства інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.
ВАКАЛЮК Петро Михайлович – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри духових та ударних інструментів Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка.
ТИМОФІЇВ Михайло Миколайович – заслужений майстер народної творчості, фольклорист, етноорганолог, майстер-конструктор народних духових інструментів.
ШЕВЕЛЬОВ Валерій Володимирович – викладач кафедри академічного інструментального виконавства інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.
СТЯГАР Михайло Дмитрович – завідувач відділу духових та ударних інструментів Івано-Франківського державного музичного училища ім. Д.Січинського.
СУДОМИР Євген Ярославович – викладач відділу духових та ударних інструментів Івано-Франківського державного музичного училища ім. Д.Січинського.
За підсумками конкурсних прослуховувань. журі визначило наступних переможців:
«Сопілка, блок-флейта»
МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА
І місце – Юзюк Марта (Школа педагогічної практики Івано-Франківського державного музичного училища ім.Д.Січинського)
ІІ місце – Чернявська Дарія (Івано-Франківська дитяча музична школа № 2 ім.Барвінського)
СТАРША ВІКОВА ГРУПА
Гран-прі – Гордієнко Сергій (Івано-Франківська дитяча музична школа № 2 ім.Барвінського)
Ударні інструменти»
СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА
ІІ місце – Василів Костянтин (Івано-Франківська дитяча музична школа № 2 ім.Барвінського)
«Дерев’яні духові інструменти»
МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА
І місце – Пачкін Євгеній (Палац культури «Дружба», ВАТ «ОПЗ» м.Южне Одеської обл.)
ІІ місце – Ватащук Олег (Івано-Франківська дитяча музична школа № 3)
ІІІ місце – Пукаляк Мар’ян (Школа педагогічної практики Івано-Франківського державного музичного училища ім.Д.Січинського)
Диплом – Сав’як Назар (Івано-Франківська дитяча музична школа № 1)
СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА
Гран-Прі – Рижук Дмитро (Палац культури «Дружба», ВАТ «ОПЗ» м. Южне Одеської обл.)
І місце – Кукурудз Павло (Івано-Франківська дитяча музична школа № 3)
ІІ місце – Федорук Вячеслав (Палац культури «Дружба», ВАТ «ОПЗ» м. Южне Одеської обл.)
СТАРША ВІКОВА ГРУПА
І місце – Огнівчук Олег (Львівська дитяча школа мистецтв № 5)
ІІ місце – Туманов Іван (Львівська дитяча школа мистецтв № 5)
ІІІ місце – Гордієнко Сергій (Івано-Франківська дитяча музична школа № 2 ім.Барвінського)
ІІІ місце – Гринишин Мар’ян (Івано-Франківська дитяча музична школа № 1)
«Мідні духові інструменти»
МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА
ІІ місце – Колос Володимир (Калуська дитяча музична школа №2)
ІІІ місце – Петрованчук Євгенія (Калуська дитяча музична школа №2)
СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА
ІІІ місце – Івасенко Артем (Южненська дитяча школа мистецтв Одеської обл.)
Диплом – Дем’янів Дмитро (Калуська дитяча музична школа №2)
25 березня о 13.00 год. у приміщенні Центрального Народного дому відбулося урочисте закриття конкурсу, нагородження переможців та концерт лауреатів. Щиро вітаємо молодих талантів з їхньою перемогою та бажаємо їм нових творчих звершень.
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Останні новини з категорії Життя:
21 Січня 2018, 18:12
30 Грудня 2016, 17:20
30 Грудня 2016, 16:57
30 Грудня 2016, 16:31
30 Грудня 2016, 16:03
30 Грудня 2016, 15:42
30 Грудня 2016, 14:31
30 Грудня 2016, 14:05
30 Грудня 2016, 13:40
30 Грудня 2016, 11:48
30 Грудня 2016, 10:57
30 Грудня 2016, 10:33
29 Грудня 2016, 22:12
29 Грудня 2016, 21:21
29 Грудня 2016, 20:56
29 Грудня 2016, 20:34
29 Грудня 2016, 20:05
29 Грудня 2016, 19:45
29 Грудня 2016, 18:29
29 Грудня 2016, 17:42
29 Грудня 2016, 15:40
29 Грудня 2016, 14:55
29 Грудня 2016, 14:30
29 Грудня 2016, 13:13