Відбувся ІІ Міський відкритий конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах

http://www.tik-tak.com.ua/img/products/6607/13687.jpg      24, 25 березня 2010 року в Івано-Франківську, на базі дитячої музичної школи №2 ім. В.Барвінського відбувся ІІ Міський відкритий конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах, в якому взяло участь 34 учасники з трьох областей України – Івано-Франківської, Львівської та Одеської.
      Конкурсні прослуховування учасників відбулися у номінаціях: «Сопілка, блок-флейта», «Ударні інструменти», «Дерев’яні духові інструменти» та «Мідні духові інструменти».
      Протягом 24 березня конкурсантів оцінювало високоповажне журі:
      ТАРАНЕНКО Іван Іванович - голова журі, композитор, секретар правління Національної Cпілки композиторів України, старший викладач національної музичної академії України ім. П.Чайковського, лауреат премії імені Л.М.Ревуцького.
      ЦЮЛЮПА Степан Данилович - доцент, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри духових та ударних інструментів факультету музичного мистецтва інституту мистецтв Рівенського державного гуманітарного університету, член Гільдії трубачів-професіоналів України.
      ГУНДЕР Петро Михайлович – заслужений діяч мистецтв України, директор Івано-Франківського державного музичного училища ім.Д.Січинського.
      МІЦНЕЙ Микола Олексійович – доцент кафедри академічного інструментального виконавства інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.
      ВАКАЛЮК Петро Михайлович – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри духових та ударних інструментів Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка.
      ТИМОФІЇВ Михайло Миколайович – заслужений майстер народної творчості, фольклорист, етноорганолог, майстер-конструктор народних духових інструментів.
      ШЕВЕЛЬОВ Валерій Володимирович – викладач кафедри академічного інструментального виконавства інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.
      СТЯГАР Михайло Дмитрович – завідувач відділу духових та ударних інструментів Івано-Франківського державного музичного училища ім. Д.Січинського.
      СУДОМИР Євген Ярославович – викладач відділу духових та ударних інструментів Івано-Франківського державного музичного училища ім. Д.Січинського.
      За підсумками конкурсних прослуховувань. журі визначило наступних переможців:
      «Сопілка, блок-флейта»
      МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА
      І місце – Юзюк Марта (Школа педагогічної практики Івано-Франківського державного музичного училища ім.Д.Січинського)
      ІІ місце – Чернявська Дарія (Івано-Франківська дитяча музична школа № 2 ім.Барвінського)
      СТАРША ВІКОВА ГРУПА
      Гран-прі – Гордієнко Сергій (Івано-Франківська дитяча музична школа № 2 ім.Барвінського)
      Ударні інструменти»
      СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА
      ІІ місце – Василів Костянтин (Івано-Франківська дитяча музична школа № 2 ім.Барвінського)
      «Дерев’яні духові інструменти»
      МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА
      І місце – Пачкін Євгеній (Палац культури «Дружба», ВАТ «ОПЗ» м.Южне Одеської обл.)
      ІІ місце – Ватащук Олег (Івано-Франківська дитяча музична школа № 3)
      ІІІ місце – Пукаляк Мар’ян (Школа педагогічної практики Івано-Франківського державного музичного училища ім.Д.Січинського)
      Диплом – Сав’як Назар (Івано-Франківська дитяча музична школа № 1)
      СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА
      Гран-Прі – Рижук Дмитро (Палац культури «Дружба», ВАТ «ОПЗ» м. Южне Одеської обл.)
      І місце – Кукурудз Павло (Івано-Франківська дитяча музична школа № 3)
      ІІ місце – Федорук Вячеслав (Палац культури «Дружба», ВАТ «ОПЗ» м. Южне Одеської обл.)
      СТАРША ВІКОВА ГРУПА
      І місце – Огнівчук Олег (Львівська дитяча школа мистецтв № 5)
      ІІ місце – Туманов Іван (Львівська дитяча школа мистецтв № 5)
      ІІІ місце – Гордієнко Сергій (Івано-Франківська дитяча музична школа № 2 ім.Барвінського)
      ІІІ місце – Гринишин Мар’ян (Івано-Франківська дитяча музична школа № 1)
      «Мідні духові інструменти»
      МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА
      ІІ місце – Колос Володимир (Калуська дитяча музична школа №2)
      ІІІ місце – Петрованчук Євгенія (Калуська дитяча музична школа №2)
      СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА
      ІІІ місце – Івасенко Артем (Южненська дитяча школа мистецтв Одеської обл.)
      Диплом – Дем’янів Дмитро (Калуська дитяча музична школа №2)
      25 березня о 13.00 год. у приміщенні Центрального Народного дому відбулося урочисте закриття конкурсу, нагородження переможців та концерт лауреатів. Щиро вітаємо молодих талантів з їхньою перемогою та бажаємо їм нових творчих звершень.

30 Березня 2010, 10:42

МВК
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментар



Останні новини з категорії Життя:
Мобільний додаток IFCITY - твоя афіша Івано-Франківська
21 Січня 2018, 18:12
У Коломиї в матері забрали 3-річну доньку
30 Грудня 2016, 17:20
Власники 3-х закладів харчування Коломиї не дозволили провести перевірку якості продуктів
30 Грудня 2016, 16:57
УГКЦ планує збудувати на Прикарпатті клініку Святого Луки
30 Грудня 2016, 16:31
Ігор Пасічняк у Рожнятівському районі ознайомився із роботою освітянських закладів
30 Грудня 2016, 16:03
Новорічна красуня у горщику
30 Грудня 2016, 15:42
В Івано-Франківську виміряли Індекс публічності місцевих рад
30 Грудня 2016, 14:31
Святкові заходи з нагоди 108-ї річниці від Дня народження Степана Бандери
30 Грудня 2016, 14:05
За результатами моніторингу прийняття місцевих бюджетів Івано-Франківськ на сьомому місці
30 Грудня 2016, 13:40
В облдержадміністрації відбулася презентація Всеукраїнського журналу «Антикорупційний вісник «Ваша Надія»
30 Грудня 2016, 11:48
11 літрів спирту в каналізацію: Інспектори знешкоджували спирт на ринку Калуша
30 Грудня 2016, 10:57
Маленька косівчанка потребує допомоги
30 Грудня 2016, 10:33
У селі на Долинщині відкрили водопровід
29 Грудня 2016, 22:12
ЦНАП Івано-Франківська оприлюднив графік роботи на свята
29 Грудня 2016, 21:21
В Івано-Франківську відремонтували приміщення дитячої художньої школи
29 Грудня 2016, 20:56
Побачила світ книга поезій Олександра Букатюка “МАДОННА МИРУ (рЕволюція духу)”
29 Грудня 2016, 20:34
Юним глядачам показали прем’єру вистави “Красуня і чудовисько”
29 Грудня 2016, 20:05
В Івано-Франківську запрацював новий пологовий зал
29 Грудня 2016, 19:45
У середмісті створили музей-кімнату на честь патрона Івана Франка
29 Грудня 2016, 18:29
Правоохоронці застерігають водіїв: не сідайте за кермо у нетверезому стані!
29 Грудня 2016, 17:42
Увага! Попередження про лавинну небезпеку
29 Грудня 2016, 15:40
В Івано-Франківську відкрили спортивний майданчик
29 Грудня 2016, 14:55
Прикарпатські художники перенесли красу рідних пейзажів на полотна
29 Грудня 2016, 14:30
На Прикарпатті паспортизували 43 водойми
29 Грудня 2016, 13:13
1 січня в Івано-Франківську святкуватимуть 108-у річницю з дня народження Степана Бандери
29 Грудня 2016, 11:47