Конкурси до дня ВАТ «“Прикарпаттяобленерго”

«Кращий за професією», - саме так називається конкурс фахової майстерності, який проводить ВАТ «Прикарпаттяобленерго». Проводиться конкурс напередодні відзначення Дня компанії, яке припадає на 16 серпня. Це вже традиційний конкурс для енергетиків. Спеціальні випробування на навчально-тренувальному полігоні у попередні роки проходили бригади філій з обслуговування повітряних ліній електропередач та оперативно-виїзні бригади, а цього року свою майстерність демонструють виробничі дільниці по обслуговуванню устаткування розподільчих пристроїв. Паралельно з працівниками технічних підрозділів в навчально-курсовому комбінаті змагаються кращі працівники енергозбутових підрозділів філій товариства. 
Щороку конкурс «Кращий за професією» доповнюється новими проектами. Зокрема, два роки тому обирали кращого директора філії та було запроваджено конкурс серед юристів компанії, а минулого року визначали найкращого головного інженера філії ВАТ.
Цього року заплановано також проект «ТОП-17: Кращий заступник директора з енергонагляду філії ВАТ», у рамках якого на основі взаємних оцінок менеджерів та інших показників складатиметься рейтинг керівників збутового напрямку РЕМ. Учасники конкурсу отримують дипломи, а переможці – цінні подарунки та премії.


27 Липня 2009, 20:30

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Працівники служби з надзвичайних ситуацій провели урок безпеки життєдіяльності
05 Лютого 2014, 13:49
Юні прикарпатські пожежні стала призерами Всеукраїнського конкурсу команд ДЮП
17 Вересня 2013, 10:56
На Прикарпатті пройшов конкурс професійної майстерності медсестер
17 Травня 2012, 13:29
Перемагають найкращі
07 Липня 2011, 14:52
Черга до пам’ятника
11 Лютого 2011, 12:32
На Івано-Франківщині напередодні Дня рятівника представники мас-медіа мали змогу побувати в ролі рятувальників
17 Вересня 2010, 8:27