От які у нас ветерани спорту!

Івано-Франківські спортсмени – найкращі. Чергове підтвердження цьому - 4-й зимовий чемпіонат світу серед ветеранів, який відбувався   з 1 по 6 березня  у місті Комлопс, Канада.  Почесне третє місце у п’ятиборстві у віковій категорії 70 років  посів   івано-франківець Іван Файчак. Він отримав бронзу у таких змаганнях: біг 60м з бар’єрами,  стрибки в довжину з розбігу, штовхання ядра, стрибок у висоту з розбігу  і біг 1000 м.
Всього  у змаганнях взяли участь дві тисячі учасників з 60 країн.   Команда  України складалась з 10 учасників.  На чемпіонаті світу серед ветеранів українці здобули 12 медалей  і зайняли 24 місце.
У колекції Івана Файчака  близько трьох десятків медалей, серед яких 4 європейських та 1 світова. В липні спортсмен готується взяти участь у чемпіонаті Європи серед ветеранів, який відбудеться в Угорщині. А наразі шукає меценатів, які б фінансово забезпечили поїздку до Угорщини на змагання

09 Квітня 2010, 17:41