Увага! Конкурс на кращу оглядову екскурсію по місту!

Відділ туризму управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, громадська організація «Івано-Франківська туристсько-краєзнавча спілка» та Івано-Франківський молодіжний міськвиконком проводять конкурс на кращу оглядову екскурсію по місту і тематичні екскурсії, присвячені 348-річниці Дня міста.

Метою конкурсу є промоція історико-культурної та архітектурної спадщини міста, дослідження етапів розвитку сучасного міста та краю; виховання у мешканців та гостей міста почуття поваги до історичної спадщини України та міста; розширення світогляду екскурсантів, виховання у молодого покоління почуття поваги та любові до рідного краю, його історії, культури, звичаїв і традицій. А також, підвищення науково-методичний рівень екскурсійних заходів та професійної майстерності екскурсоводів (гідів), сприяти залученню до відвідування міста туристичних груп з інших міст України та закордону, визначення найбільш привабливих об’єктів культурної спадщини міста, об’єктів туристичної інфраструктури; ознайомлення населення, передусім учнівської і студентської молоді, з туристичним потенціалом міста, його історією та сьогоденням, економікою, природою, культурною спадщиною тощо.

Конкурс проводиться з 09 квітня по 05 травня  2010 року.

Конкурсні матеріали необхідно подавати до 05 травня 2010 року в каб.110 відділ туризму  виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського,21 , в друкованому та електронному вигляді. Електронна адреса: vt@mvk.if.ua та konkyrs@i.ua (з поміткою "На конкурс"). Контактні телефони:  (0342) 55 64 83; (03422) 2 42 60

Учасники конкурсу гарантують, що вони є авторами надісланих робіт і тим самим не порушують авторських прав інших осіб.

До участі у конкурсі запрошуються усі, хто цікавиться, вивчає та популяризує історію, традиції, культурну спадщину рідного міста: учні старших класів загальноосвітніх шкіл, студентська молодь, громадські організації, краєзнавці, представники туристичних операторів та агентів. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.

На першій сторінці зазначається назва туристичного маршруту, П.І.Б. автора, назва організації учасника, адреса, контактний телефон та e-mail.

Роботи, надані на конкурс, не повертаються.

 

Перелік документів та умови проведення конкурсу:

Свідоцтво про реєстрацію юридичних осіб або копія паспортних даних фізичних осіб та ідентифікаційного коду

Технологічна мапа екскурсії, схема та вид (пішого, транспортного) маршруту екскурсії. У розділі «основний зміст інформації» зазначаються підтема та перелік основних питань, що розкривають зміст даного об’єкту. У розділі «методичні вказівки» включаються і логічні переходи.

Контрольний текст екскурсії (формат А4, не більше 100 сторінок) та перелік методичної літератури, що був використаний при підготовці екскурсії

Тривалість екскурсії (загальна кількість годин та тривалість зупинок на кожній екскурсії).

Рецензія фахівця.

            Підсумки конкурсу проводить журі, до роботи якого залучаються провідні фахівці з краєзнавства, історики, екскурсоводи, представники туристичних організацій міста.

Оцінювання відбуватиметься за кожним з наступних критеріїв:

- новизна і творчий підхід у визначенні маршруту;

- чітке зазначення туристичних об’єктів, пам’яток та коротка історична довідка про них;

- ступінь розкриття обраної теми та її відповідність схемі маршруту;

- наявність списку використаних джерел та літератури для розробки маршруту.

Журі, за потребою, відбирає кращі з поданих робіт та, прослуховує їх на місцевості.

Підсумки конкурсу та переможці будуть визначені в семиденний термін з дня закінчення подачі документації.

Переможці конкурсу  нагороджуються дипломами міського голови та  грошовою премією.

 

 

 

14 Квітня 2010, 10:10

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: