Веселі картинки: Сесія Івано-Франківської міської ради (фото)

Сьогодні депутати Івано-Франківської міської ради були не на своїх місцях - сьогоднішня сесія проводилася у більшому залі засідань, мабуть саме тому багато кому не сиділося на своєму місці...а інші взагалі не знайшли місце проведення і були відсутні на сесії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 Квітня 2010, 14:17

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 21 Квітня 2010, 0:52
і чого ці гниди пхаються в міську раду, якщо потім не ходять на засідання. Таке враження, що їх спеціально заслали в ролі тормоза, бо люди вже б самі зробили порядок в місті якби ці "гумові вироби" не заважали
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
У Івано-Франківську після 10 річного простою у небо піднявся винищувач МІГ! (фото)
17 Квітня 2014, 12:07
Івано-Франківськом пройшла театралізована Хресна дорога для дітей (фото)
14 Квітня 2014, 8:04
На Івано-Франківськ наступають «літні майданчики» (фото)
02 Квітня 2014, 11:44
У Івано-Франківську російського телеведучого Кісельова посадили у клітку! (фото)
01 Квітня 2014, 9:18
"Крутий джип" кілька разів перекинувся і влетів у заправку в Івано-Франківську! (фото)
28 Березня 2014, 11:26
Поруч з Яремче згоріла стара церква (ФОТО)
17 Березня 2014, 9:08
Нічна блокада Івано-Франківського обласного УМВС (фоторепортаж)
12 Березня 2014, 10:31
Бронетехніка під ІФ ОДА! (фото)
03 Березня 2014, 13:39
Діти Івано-Франківська вшановують полеглого героя Романа Гурика (фото)
26 Лютого 2014, 9:22
Франківці прощалися із загиблим активістом Майдану (фото)
25 Лютого 2014, 9:01
Карпатська резиденція Януковича (фото)
25 Лютого 2014, 8:34
Сутички у Івано-Франківську. Заблокований міст у Пасічній! (фото)
20 Лютого 2014, 14:00
Франківці зайняли спалене СБУ. Фоторепортаж
19 Лютого 2014, 12:32
Як штурмували МВС у Івано-Франківську (фото)
19 Лютого 2014, 8:38
Нова хвиля протестів у Києві! На Грушевського підпалили шини! (фото)
18 Лютого 2014, 11:45
Вночі франківський майдан "зачистили". Барикад вже немає (фото)
17 Лютого 2014, 11:38
У Івано-Франківську розтанула ковзанка (фото)
11 Лютого 2014, 11:54
У Івано-Франківську продовжують цькувати заступницю губернатора (фото)
07 Лютого 2014, 14:31
На стінах ОДА в Івано-Франківську встановили баннер із зображенням гербу України та словами «Борітеся-поборете»
04 Лютого 2014, 15:19
Страждання вулиці Шевченка. Почалася друга зима (фото)
29 Січня 2014, 10:54
У Івано-Франківську пікетували СБУ (фото)
28 Січня 2014, 13:39
У Івано-Франківську "зачищають" бізнеси "регіоналів". Фасади кафе обливають фарбою і залишають граффіті! (фото)
27 Січня 2014, 13:45
У Коломиї розтрощили офіс Партії регіонів (ФОТО)
27 Січня 2014, 8:55
Протистояння на Грушевського. День четвертий (фоторепортаж)
23 Січня 2014, 10:54
У центрі Івано-Франківськ під 3-ма аварійними поверхами працюють люди! (фото)
17 Січня 2014, 14:36