Герой дня: Руслан Коцаба, чи «Пора» осиротіє без Коцаби

Епопея «Мера у відставку» продовжується вже п’ятий рік. І опозиція відносно міського очільника проводить з кожним разом агресивнішу політику. Так, вчорашнє звернення громадської організації «Громадський Форум» та трьох асоціацій перевізників щодо висловлення недовіри міському голові Віктору Анушкевичусу голова обласної організації «Пора»  Руслан Коцаба підписав лише сьогодні. А причина цьому проста: вчора головний порист області був би лишень один з декількох опозиціонерів, а сьогодні  - герой дня! Власне подія та сама, а акценти вже спрямовані на Руслана Коцабу. Та сам  головний порист не впевнений, навіть, у головах районних організацій своєї партії, особливо щодо  рішення підписати, чи не підписати звернення. Якщо все ж таки районні пористи звернення не підпишуть, то Руслан Коцаба урочисто пообіцяв покинути посаду голови обласної «Пори». Але, незважаючи на це, Руслан Коцаба вважає, що доклав багато зусиль для розвитку нашого міста, оскільки не дає владі розволочитись ( це мабуть він про обмальовування фарбою ям на дорогах). Цікаво,  що Івано-Франківська область обласну «Пору» мало хвилює. Натомість громаду міста Руслан Коцаба назвав «гумовою лялькою». Міський голова ж, за висловлюваннями головного опозиціонера, став «насильником» тієї ляльки.

 

27 Квітня 2010, 14:33

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 27 Квітня 2010, 14:51
Видно що у Франківську застій з цікавми новинами чи подіями, провінція дає про себе знати. Якийсь Коцаба, з якоюсь порою, все якесь одним словом.
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 27 Квітня 2010, 16:12
Дякую за прихильний репортаж - сподівався від вас, чесно кажучи, на гірше... Бачу, Вікторіє, Вас заінтригував мій вислів про ґумову ляльку - це все нормально! :-)
Відповісти

Автор: Гість, 27 Квітня 2010, 16:46
А що зробив цей "герой" дня Коцаба? Є якісь кокретні справи по місту, а то якось читаєш про людину, а навіть не знаєш хто то такий.
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі: