Фестиваль «Вгору серця»

Чудовим подарунком для молоді Франківщини, яка вірить в Бога, став фестиваль християнського міста «Вгору Серця». Цьогоріч в рамках фестивалю відбулось багато заходів. Серед них - духовний мюзикл «А над нашою вірою – вічність…», який відбувся  18 квітня в облмуздрамтеатрі.  В рамках фестивалю відбувається розпис бетонної стіни, висотою 400 м2 . На  стіні намалюють Ісуса, який благословляє подорожніх.  Розписуватимуть стіну Євген Самборський, Михайло Саморіз,  Ярема Стецик, Юрій Бакай та  Андрій Семанишин близько місяця. Також  в рамках фестивалю 1 і 2 травня відбувалась Біблійна школа з  реколекціями о.Тараса Барщевського, а  4 травня відбувалась вистава  «Човен без рибалки» від  Молоді воплоченого слова.

6 травня, в  заключний день фестивалю  з 13.00  до 01.00  год. на міському озері забавляти християнську молодь будуть ПЛАСТуни. Для дівчаток проведуть майстер-класи  з плетіння «фенечок», створення ляльок-мотанок та інші. Хлопців заохотять силовими видами спорту – переправа через озеро. Після концерту ПЛАСТ всю молодь запрошує на велику ватру,  де можна буде поспівати українських пісень.

Також цього дня, 6 травня,  відбуватиметься заключний концерт фестивалю «Вгору серця». Сам концерт цього року дещо відрізнятиметься від минулорічних. В концерті прийматимуть участь гурти, які мають певні експерименти і доробки в піснях про Бога – Роман Калин і гурт «Гринджоли», ансамбль Глорія, новостворений гурт «Перкалабські Придатки», група Кана ( Київ), «Ковчег Ноя (Вінниця), Театр пантоміми (Вінниця).

05 Травня 2010, 19:14

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: