ВО "Свобода" пікетує сесію Івано-Франківської міськради (фото)

Сьогодні позачергова сесія Івано-Франківської міської ради буде намагатися зробити Шухевича та Бандеру почесними мешканцями обласного центру. Якщо це не вдасться - депутатів зустрічатимуть пікети "свободівців" перед будівлею адміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

06 Травня 2010, 13:22

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 13:35
Якщо такий сюжет покажуть, наприклад , на центральному ТВ, то мешканці сходу чи півдня побачать, що такого рішення вимагала тільки невеличка купка свободівців 10-15 чоловік у 4 наметах. Не вражає, хоча справа потрібна і заслуговує на увагу. Владі треба показати, що патріотів не купка інакше прийдеться йти у підпілля і боротися ще як мінімум одне століття.
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:05
Вже до схрону, мершій, херой укр-арій. Підпільник хренов.
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:11
хрєн це у кацапчиків, то ж то по їхній ліній
Відповісти

Автор: Киевлянин, 06 Травня 2010, 14:05
Да нафиг этот Бандера не нужен Украине , только кучке недобитешей фашиских. Мы в Киеве этим "ветеранам упа" плевали в рожи!!! теперь не ездят!
Відповісти

Автор: Ужгород, 06 Травня 2010, 14:12
Вам надо лечить мозг))) Три больные области: Ив-Фр, Львовская, Тернопольская
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 15:04
А ви лягли тай лижети кацапам х...
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:18
Та ви що, а в закарпатській треба проголосити цигансько-русінській табір, задовбали уже ваші попрошайки по наших містах.
Відповісти

Автор: Гість, 07 Травня 2010, 9:27
Лучше ваши 3 области изолировать))) Вас же вся Украина терпеть не может:))
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:19
да,Україні потрібні такі херуї, які обсцикають консульскі та дипломатичні установи - при цьому навіть забувають, що нагадили вони не на теріторії іншої держави - а на свою "гарячо" любиму рідну неньку і при цьому прославили всіх без винятків українців і націю вцілому, як націю недолугіх, занепадних та далекіх від культури людей, тай в загалі не людей, а скот, який де бачить, там і гадить.
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:27
ой, а де таке є в Ужгоороді?
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:14
україні не потрібні такі от "плєватєлі нєдобіткі енкавєдєшніє". Мі єто кто??? віртуальні балаболки?
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:15
Україно,Україно, Моя рідна мати! Чи ще довго над тобою Будуть панувати? Чи ще довго кровавицю Будуть з тебе пити, Тай діточок твоїх бідних В кайданах водити? Твоя слава – у могилі, А воля – в Сибіру. От що тобі,матусенько, Москалі зробили! Гукни ж,гукни,Україно, Нещасная вдово! Може, діти на твій голос Обізвуться знову! Гукни ж,серце-Україно, Та тільки скоріше, Бо чим більше ссуть кров нашу Все більше та більше! Степан Руданський
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:43
Нет ничего удивительного. Почти в каждой третьей семье на западной Украине были и еще живы воины ОУН УПА - это значит, что очень много потомков предателей Родины ныне живут и здравствуют. Для обеления своих корней они готовы и черта Богом признать. ФОТО БАНДЕРЫ В НЕМЕЦКОЙ ФОРМЕ СО ВСЕМИ РЕГАЛИЯМИ В ОКРУЖЕНИИ НЕМЕЦКИХ ОФИЦЕРОВ ТУТ http://gold-nike.intwayblog.net/?p=1651#comment-1496 Ющенко и Гитлер. (ВИДЕО: “Оранжевые дети третьего рейха”) о Ющенко, Тимошенко, Чумаченко, Доние, Зварыче и т.д. ВО ВСЕМ МИРЕ ГЕРОИ ТЕ, КТО БОРОЛСЯ ПРОТИВ ФАШИЗМА! ТОЛЬКО НА ЗАПАДНОЙ УКРАИНЕ - ГЕРОИ ТЕ, КТО РАБОТАЛ НА ФАШИСТОВ! ПАРАДОКС!!! ДАЖЕ В ГЕРМАНИИ ПРИЗНАНИЕ ГЕРОЯМИ СВОИХ ВОЕННЫХ ВРЕМЕН ВТОРОЙ МИРОВОЙ - ЭТО ПОЗОР!!!
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:55
Ти б хоч недоумку фотомонтаж якийсь зробив по Бандері то ж не важко. Твоя інформація свідчить тільки про амебний рівень таких як ти, одна клітина не більше. От тому то і не пускає весь світ таких борців з фашизмом до себе, і ніяких героїв він не шануює, бо їх було мало і всі вони вже давно померли, а на кацапщині їх стає все більше і більше, енкаведешники дають план.
Відповісти

Автор: патріот, 06 Травня 2010, 14:50
Повністю з Вами згоден
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:48
Знайшли "героїв", прихвостнів фашистських і за що вони боролись? може за народ? за Україну вільну?
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 14:57
а хто за вільну Україну боровся по вашому? іванові з петровімі?
Відповісти

Автор: Гість, 06 Травня 2010, 16:56
Першими почесними громадянами м.Ывано-Франкывська надала Хустська мыська рада Закарпатськоъ областы
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива