http://fizrukov.net/wp-content/uploads/2008/05/foot2-1.jpgЦього понеділка франківські шанувальники футболу з нетерпінням очікували десятого в історії дербі між двома представниками Івано-Франківщини у Першій лізі - місцевим «Прикарпаттям» та «Енергетиком». Щоправда, справжньої боротьби не вийшло, адже бурштинська команда відчутно переважала франківчан.

Результат матчу вирішив єдиний гол, забитий нападником «Енергетика» Дмитром Гордієнком після розіграшу кутового, близько до завершення першого тайму. Цей м'яч став класичним прикладом того, як клас б'є не зовсім впорядковані дії суперника у захисті. Та й у нападі цього дня господарям нічого особливо не вдавалося. Натомість атака бурштинців спричинила більше десяти «гольових» моментів, серед яких було і взяття воріт (щоправда, не зараховане арбітром ніби за офсайд), а також перекладина на початку другого тайму. Зрештою, «Енергетик» переміг 1:0, перервавши свою безвиграшну серію, що тривала протягом 13-ти турів поспіль (востаннє підопічні Миколи Пристая тріумфували ще наприкінці вересня минулого року). До того ж «енергетики» вперше перемогли у Івано-Франківську в рамках прикарпатських дербі.

Микола Пристай, головний тренер «Енергетика»:

- Гра була важкою. Радий, що нарешті вдалося перемогти у другому колі. Будемо старатися й надалі. А ще хотілося б зберегти цей склад на наступний сезон. Та навряд чи це вдасться.

Сергій Пташник, головний тренер «Прикарпаття»:

- Суперник мав кращий вигляд. Для нас це був третій матч за останні вісім днів. На діях гравців позначилося важке виїзне турне. Кілька днів тому ми здобули дуже важливу з турнірного погляду перемогу над ФК «Харків», тож гравці були виснажені як фізично, так і психологічно. Емоцій на цю гру їм просто забракло.