Європейська партія відчиняє двері

Обласна організація "Європейської партії України" вирішила відзначити День Європи в Україні та запрошує до себе в гості.  "День відкритих дверей" - новий європейський досвід згуртування прихильників європейської інтеграції України. В Івано-Франківську такий захід вперше проводить "Європейська партія України" і маємо надію, що він приживеться на Прикарпатті.

 "День відкритих дверей" починається з неділі 16.05.2010 року і триватиме впродовж травня. Заплановано провести ряд круглих столів за участі політичних і громадських організацій, ЗМІ краю з питань євроінтеграції України. Така акція покликана ознайомити громадян, керівників політичних і громадських організацій, які є прихильниками євроінтеграції,  з діяльністю нашої партії. Сьогодні, як ніколи, усім політичним силам, які пропагують вступ України до Євросоюзу, необхідна єдність у діях. Європейська партія виступає публічним ініціатором об'єднання політичних і громадських сил для посилення проєвропейських прагнень українців.

 До "Дня відкритих дверей" Івано-Франківська обласна організація випустила "Європейський вісник" з останніми новинами суспільно-політичного життя Європи та пропоганди європейських цінностей. Підтримали таку ініціативу і активісти молодіжної громадської організації "Європейський молодіжний рух", які проведуть молодіжний флеш-моб в центрі Івано-Франківська.

 Запрошуємо своїх прихильників відвідати наш захід та завітати до обласної організації "Європейської партії України" в неділю 16.05.2010 року. з 12.00 год. За адресою м.Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів,10.

13 Травня 2010, 22:26

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 14 Травня 2010, 8:36
Вибачте, ну а толку від цієї партії??? Є європейські цінності, які так чи інакше прийнятні для українців і є європа, яка тріщить по швах, тобто питання спірне чи треба нам це усе. Ще одне об"єднання нероб та дармоїдів широко відкриває двері, приходьте люди, ми вас навчимо як нічого не робити, а лиш базікати.
Відповісти

Автор: Гість, 14 Травня 2010, 12:34
ti hos zrobi .
Відповісти

Автор: Гість, 14 Травня 2010, 9:44
Ха. Надзвичайно "потужній" "лідер" політичної сили О.Кушлик двері відкриває - це смішно. З ним ця партія приречена.
Відповісти

Автор: Гість, 14 Травня 2010, 12:41
Смішно читати про те що партії чи їх лідери за щось відповідають, тим більше в Україні. Так для чого ця партія на франківщині, яка спокон віку була у європі ??? Наш край ментально, культурно та навіть зовнішньо з неї ніколи не виходив, звичайно треба якість життя піднімати, але це роблять не партії - а промисловіть, сфера послуг, кожен сам у собі і т.д. Партії у суспільстві це паразити на плечах людей, коли людина працює на збагачення себе та сого роду їй немає коли займатися базіканням, яке тільки струшує повітря і більш нічого.
Відповісти

Автор: автор, 14 Травня 2010, 11:44
Для "гостя" . Я Михайло Труфан і не приховую своє ім'я за різними ніками. А для тебе роз'яснюю, що Європейська партія за мету ставить вступ України в Євросоюз тому, що Європейський Союз - набагато кращий і вигідніший для України ані ж новорадянський союз з Росією. Але тобі до цього ще треба дорости, тому особисто запрошую прийти в партію і поспілкуємось. А щодо Олександра Кушлика можу тебе запевнити, що "потужність лідера" у нього достатня. А ле головна його риса - це відповідальність за свої слова і вчинки.
Відповісти

Автор: Гість, 14 Травня 2010, 12:42
Смішно читати про те що партії чи їх лідери за щось відповідають, тим більше в Україні. Так для чого ця партія на франківщині, яка спокон віку була у європі ??? Наш край ментально, культурно та навіть зовнішньо з неї ніколи не виходив, звичайно треба якість життя піднімати, але це роблять не партії - а промисловіть, сфера послуг, кожен сам у собі і т.д. Партії у суспільстві це паразити на плечах людей, коли людина працює на збагачення себе та сого роду їй немає коли займатися базіканням, яке тільки струшує повітря і більш нічого.
Відповісти

Автор: Andrij, 14 Травня 2010, 12:39
molodzi.Leghe nizogo nerobiti.A Kushlik ze potuzna sila,pobilhe takih .
Відповісти