Хочете покращити якість надання комунальних послуг? - Cтворюйте ОСББ!

Зараз Україна переживає економічне сповільнення та погіршення в сфері комунальних послуг. Проте, є вихід зі складної ситуації: потрібно стимулювати створення ОСББ- організації співвласників багатоквартирних будинків, які  допоможуть місцевій владі забезпечити високі стандарти надання комунальних послуг. Провідні експерти стверджують, що створення ОСББ сприятиме ефективному державному управлінню та покращить стандарти життя. Це - організації, створювані жителями з метою сприяння використанню їхнього власного майна, а також управління, утримання  та використання неподільного та загального майна.

За ініціативою Асоціації ОСББ та представників ПРООН/МПВСР 13 серпня в м. Івано-Франківську відбувся тренінг для представників ініціативних груп  по створенню об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків.  

На семінарі розглядались питання створення об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків, господарської діяльності створених ОСББ та правові засади  Асоціації ОСББ, як господарюючого суб’єкту.

Муніципальна програма врядування та сталого розвитку, що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН/МПВСР) допомагала громадам  в 22 містах-партнерах створювати та управляти більше ніж 370-ма організаціями громад, серед яких значна частина - ОСББ. Ці організації об'єднали 40 тисяч жителів, за допомогою ОСББ  реалізували 172 місцеві проекти зі сталого розвитку загальною вартістю 20,2  млн. грн. Програма співпрацює із громадянами, освітніми установами, місцевими неурядовими організаціями, малими підприємствами, місцевими органами самоврядування, двадцяти двома містами України та іншими партнерами громадського та приватного секторів на місцевому рівні щодо впровадження відповідних механізмів для забезпечення сталого розвитку.

 
13 Серпня 2009, 16:53

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: