Як однорукий Соловей про бюджет розповідав (фото)

«Йду я собі йду ввечері, аж тут як завше освітлення у місті погане, ями на дорозі, гуп….і як отямився, то на руці вже гіпс і відчуваю, що якийсь ще мікрофон вмонтували у гіпсі» - таку історію сьогодні запросто міг журналістам розповісти Юрій Соловей. Його поява з загіпсованою рукою за рейтингом перевищила навіть традиційні звинувачення, що Анушкевичус у всьому винен…цього разу до слова – у поганому бюджеті міста.

 

 

 

 

 

 

20 Травня 2010, 16:24

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 20 Травня 2010, 18:28
пи*даті фото!
Відповісти

Автор: Гість, 20 Травня 2010, 19:08
А я буду за Солов я голосувати. Набрид наш Анушкевичус. Шо він доброго для міста зробив, анічогісінько. А цей молодий може порярк наведе.
Відповісти

Автор: Ваня, 20 Травня 2010, 19:09
привильно говорить Соловейко, Анчоус ніякий керівник, Соловейка у мери!!!!!
Відповісти

Автор: Микола, 20 Травня 2010, 19:11
знімати треба ануса, бо ще трохи і місто до повної ручки доведе, місто розвалюється!!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 20 Травня 2010, 19:15
Соловей -це Анушкевичус в молодості. Буде красти ще більше чим Анушкевичус.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Травня 2010, 19:15
Соловей -це Анушкевичус в молодості. Буде красти ще більше чим Анушкевичус.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Травня 2010, 23:25
В Анушкевичуса на момент виборів хоча б борги були менші
Відповісти

Автор: nax, 21 Травня 2010, 18:17
Соловей фаховий економіст, він виведе місто з кризи!!!!А ви- всі його зависники підете в сраку!!!!!1
Відповісти

Автор: Гість, 20 Травня 2010, 19:29
Що скажете про каманду Соловя? Хтось памятає про заступника міського голови кількарічної давності Ганни Карась?
Відповісти

Автор: Гість, 20 Травня 2010, 19:57
В команді Кацаба, тому від цих пацанів треба триматись подальше. Не бачу крім Карасихи ні одної більш менш адекватної людини.
Відповісти

Автор: Толік, 20 Травня 2010, 22:54
Соловей вже для міста більше зробив ніж ви всі разом взяті, так шо нема чого горланити, треба дати йомуц попрацювати
Відповісти

Автор: Гість, 21 Травня 2010, 13:13
наприклад, що конкретно
Відповісти

Автор: Гість, 21 Травня 2010, 18:19
Мережа соціальних магазинів, куча дитячих майданчиків, спортивних майданчиків, - юридична консультація в нього є безкоштовна - цього вже стає
Відповісти

Автор: Микола, 20 Травня 2010, 22:57
Анус в 100 раз гірший і за Коцабу і за Карась чи кого там ше юрко називав, хай збирає команду соловейко і починає працювати за ним, в будь-якому випадку, - майбутнє Івано-Франківська
Відповісти

Автор: Гість, 21 Травня 2010, 11:24
Чуєш, Грабовецький, а ви там у форумі всі перед роботою цьго мудака соловейка у сраку цілюєте. чи тільки ти один?
Відповісти

Автор: Грабовецький, 21 Травня 2010, 18:22
Срака - це в тебе замість голови, я так думаю....раз ти таку х-ю пишеш
Відповісти

Автор: Гість, 20 Травня 2010, 23:05
я розумію що вам положено співати оди солов'ю. робота у вас така. але хлопчики, невже ви дійсно думаєте що соловей стане мером? якби не так :) спорим?
Відповісти

Автор: Гість, 20 Травня 2010, 23:24
Шкода Солов"я, так старається, а невдача за невдачею. Може й не варто голосувати за невдаху:)))
Відповісти

Автор: Політолог, 21 Травня 2010, 0:03
Друзі....то все є піар і то чорний з обох боків ..нас дурять, а ми ведемося завжди ....потрібно використовувати механізм зняття з посади мера міста самою громадою міста....!!!
Відповісти

Автор: Гість, 21 Травня 2010, 13:19
Повернувся недавно зі сходу України, там майже у кожному місті "комунальні фронти", "громадські фронти" і т.д. абревіатура схожа на "громатський форум", принцип дії то й же - мочити мера, правда, що будуть робити коли до влади прийдуть ще не знають, бо у своєму житті нічого ще не робили, окрім як підприємцями зареєструвалися. Люди до них відносяться як і у Франківську - по всякому. Що конкретно зробив Соловей для Франківська??? -соціальні магазини - можу довести, що це ібізнес і досить прибутковий, а для лохів то допомога звичайно.
Відповісти

Автор: Гість, 21 Травня 2010, 18:24
Лох в тебе в трусах
Відповісти

Автор: Антон, 21 Травня 2010, 18:45
Думаю, люди не такі дурні як ви думаєте і самі оцінять, хто шо зробив. Наразі громада соловейка підтримує, а не ставиться по-різному...
Відповісти

Автор: кредитор соловя, 21 Травня 2010, 14:43
Соловейко - ти борги мені і ще десяткам людей поверни, а тоді будеш всім розповідати як керувати містом. Ти у себе вдома не вмієш порядок навести, а не то що в місті. Банкрот повний.
Відповісти

Автор: nachtigall, 21 Травня 2010, 18:25
Ти у себе в тьрусах гроші пошукай, дурік, і уси збрєй..........
Відповісти

Автор: Дід Грицько, 21 Травня 2010, 19:09
а певно вже всі забулисти як Соловей в білий дім при Шкутякови і Синютці на ровері заїздив в піонерських підколінках, а вже за 4 роки виїхав на джипах великим бізнесменом??? Так-так! Він файно покерує містом! З голов задницев лишимося!
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 21 Травня 2010, 21:14
якісь дебіли зібралися на цьому форумі - усі вже давно болт на Ануса забили, а тут така заруба... Анус не вартий того.. Я був проти Синютки на минулих виборах - і дуже про то шкодую... Соловей все-одно стане мером, бо дуже того хоче! Переконаєтесь! А Анус буде там де треба - і у цьому теж переконаєтесь!
Відповісти

Автор: Студент, 25 Травня 2010, 13:46
Не знаю, шо Ви там народінудите на рахунок Соловейка, тільки цього пацанм поки шо єдиного з наших франківців навали найбільш перспектвиним політиком Західної України. Дослідження Інституту Горшенніна. (Эксперыт назвали самых перспективных политиков Украины. http://www.from-ua.com/news/d265fcd26e098.html) А де наш Анушкевичус, язие не повернеться того вуйка мером навати?
Відповісти

Автор: Ресторатор, 27 Травня 2010, 1:03
соловей забагато себе хвалить на цьому форумі і не так багато він зробив для міста як для себе гарний піар, і якшо він не стане мером то заберуть у нього за кредити його парки і готелі і залишиться він в свому соц.магазині торгувати туалетним папером, А Руслан КАЦАЙОБА трохи фільтруй свій гнилий базар бо перший дибіл це ТИ!!!
Відповісти

Автор: Ресторатору, 31 Травня 2010, 13:53
Ти поважай поважних людей. І скажи, яки то маєш ресторан аби обходити його стороною. А я тобі хлопче так скажу, собака лає, караван йде. І добре, що ви так думаєте про Солов я. Думайте, думайте. Значить менше заважати будете.Я наприклад, тепер лише за Франківця мера голосувати буду. Все, я вже голосував раз за Анушкевичуса. То Шкутяк за нього ліпший в рази був
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива