У Івано-Франківську лікували Мєдвєдєва від «білої гарячки»

14 серпня Івано-Франківська міська організація ВО «Свобода» провела флеш-моб «Лікуємо Медвєдєва від «білої гарячки»». Таким чином «свободівці» продемонстрували свою реакцію на нещодавнє відкрите звернення Президента Росії.

Лікувальним засобом став спеціально випущений альбому з підбіркою ілюстрацій та світлин під назвою «Або він п’яний, або він бреше». На його сторінках зображено багато історичних подій та зовсім свіжих фактів зовнішньої політики Росії щодо України та сусідніх держав.

Альбом презентував керівник виконкому міської «Свободи» депутат Івано-Франківської обласної ради Руслан Марцінків. Підбірка укладена таким чином, що цитати з виступу Медвєдєва спростовують зображення, які вказують на абсолютно протилежні дії «північного хижака».

Зокрема на слова Медвєдєва про прагнення Росії бути «прогнозованим та комфортним партнером для своїх сусідів», у альбомі розміщені світлини з участю російських «миротворчих» військ у Придністров’ї, Ічкерії та Грузії, а також Болгарія, що цього річ у січні потерпала від відключення російського газу. Про «братські відносини» з українським народом нагадують ілюстрації Конотопської битви, портрет імператриці Катерини ІІ, котра зруйнувала Запорізьку Січ та запровадила кріпацтво, Т.Шевченка, покараного за вільнодумство. Є також особливо трагічні сторінки «спільної братської історії» ХХ століття. Їх розкривають світлини розкопок масових розстрілів у Дем’янового Лазу, масових виселень українців.

Знайшли своє місце в альбомі також світлини, присвячені діям Чорноморського флоту РФ у Криму, зокрема, захоплені українські маяки, незаконне перевезення українською територією російських крилатих ракет, протести севастопольців проти будівельного шахрайства ЧФ.

Не забули «свободівці» і про так зване «відверте спотворення спільної історії». Як згадку про це у підбірці розміщені фотодокумент «пакту Молотова-Ріббентропа», світлини спільного німецько-совєцького параду у Бресті у вересні 1939 року, діяльності УПА.

На завершення свободівці продемонстрували можливу причину таких висловлювань керівника російської держави. Вона в тому, що Медвєдєв не завжди тверезий.

На думку представників ВО «Свобода» «нові часи» про які говорить Президент Медвєдєв пов’язані з очікуванням президентських виборів в Україні та перемогою на них одного з кандидатів, що декларують лояльність до режиму Путіна-Мєдвєдєва: Януковича, Симоненка, Тимошенко або ж Яценюка.

По завершенні презентації фотоальбому, «свободівці» відправили його до Канцелярії Президента РФ.

14 Серпня 2009, 19:24

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Україна гарантовано виграла б процес у Стокгольмському суді щодо цін на газ
11 Жовтня 2011, 13:48
Вороги держави
04 Травня 2011, 13:28
Медвєдєв, не пий!
16 Серпня 2009, 13:12
Патріарх Кирило, не приїжджай сюди!
03 Серпня 2009, 14:26
Дмитро Шлемко: "Перемогти на виборах потрібно тому, хто не змінить ситуацію на гірше"
17 Червня 2009, 9:15