500 грн. за годину - власним розумом

У середу, 19 травня, у конференц-залі національного університету нафти і газу відбулася студентська інтелект-гра "Битва інтелектів".
Організатори: Українська Студентська Спілка, Молодіжна адміністрація, студпарламент та студентський профком ІФНТУНГу, за підтримки депутата міської ради Петра Гречанюка.
У першому турі взяло участь 18 учасників. Кожен з них відповідав на 10 тестових питань самостійно обраної теми. Час на роздуми обмежений - 10 сек. на одне запитання. Десятка найкращих продовжили боротьбу у ІІ турі, де брались до уваги логічне мислення, кмітливість та творчість.
Чотири фіналіста дебатували на теми: "Україна у Євросоюзі" та "Двомовність у державі". Переможцем став студент 4-го курсу ІФНТУНГ Розіскулов Сергій. Він отримав грошову премію у розмірі 500 грн.Як попередньо зазначила голова міської організації УСС Уляна Іванишин “На даний час дуже мало інтелектуальних змагань серед молоді. Тому не дивно, що гору беруть шкідливі звички або легковажний спосіб життя. Ціль заходу – довести, що в час новітніх технологій інтелект є великою цінністю, а бути інтелектуалом - модно!»

21 Травня 2010, 15:24

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: