Книга про Пласт (відео)

    Іванофранківцям презентували 24-ту книгу із серії "Моє місто". Вона присвячена 20-річчю відновлення ПЛАСТу в Івано-Франківську, а також 350-літтю надання місту Магдебурзького права. Працювали над книгою чимало авторів. 1-ша її частина - про діяльність молодіжної організації в Станіславі до війни. У другій висвітлені останні 20-ть років пластунського руху в краї. Довідково-інформаційне видання, укладене безпосередніми учасниками багатьох описаних подій, містить спогади очевидців, документальні світлини й ілюстрації з архівосховищ. Книга, впевнений її видавець, зацікавить не лише представників національної скаутської організації, але й усіх, кому не байдужа місцева історія. Адже її серійні попередники, каже Василь Іваночко, користуються успіхом. Вже найближчим часом серія поповниться новинками - це "200 вулиць Станіславова", "Синагоги міста", та найцікавіші розвідки краєзнавців, присвячені міській фортеці.

26 Травня 2010, 17:00

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 26 Травня 2010, 17:26
Ато в пластунів така традиція в кадрі печенько їсти??? :))))))))
Відповісти

Автор: Іван, 26 Травня 2010, 17:28
То Сич з Марцініківом вже всі пластові гроші покрали, що бідний Зень кості гризе прямо на громадському заході?
Відповісти

Автор: Гість, 27 Травня 2010, 8:23
от тебе б ідіоте десь стріти, засранець
Відповісти

Автор: Іванка, 26 Травня 2010, 17:30
А Зень вже давно з харчосмаковою фабрикою співпрацює. В кадрі - трубочка "карамельна" :))))))))))))))))))))
Відповісти

Автор: Гість, 26 Травня 2010, 17:32
Панове, я цього чувака не раз в центрі бачив з живчиком, бананами, шоколадками різноманітними... То така професія - рекламний агент широкого профілю???
Відповісти

Автор: Гість, 27 Травня 2010, 8:25
а що пластуни неможуть працювати? звертається воно панове, де ти тут панів бачив широкопрофільний умнік?
Відповісти

Автор: Ольга Петрівна, 26 Травня 2010, 17:46
То здається якийсь недолугий хлопчик сидів. Пластуни добрі, вони, на скільки я знаю, недорозвинутими дітьми опікуються. Годують, дають одяг, подарунки. Молодці!
Відповісти

Автор: Мишко, 26 Травня 2010, 17:55
Я погоджуюся з Ольгою Петрівною, то мабудь якийсь з пластових підопічних. Бідний хлопчина!
Відповісти

Автор: гостя, 26 Травня 2010, 21:35
жорстокі ви, мої рідні!
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії ВІДЕОНОВИНИ:
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Віктора Анушкевичуса (12:00)
02 Січня 2012, 23:12
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Юрія Романюка та Олександра Левицького (12:00)
12 Жовтня 2011, 9:09
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Руслана Марцінківа та Романа Онуфріїва (11:00)
21 Вересня 2011, 11:09
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція публічного звіту МВК (11:00)
20 Вересня 2011, 11:01
13-річний внук убив свою бабусю?
16 Червня 2011, 10:53
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Руслана Марцінківа та Романа Онуфріїва
05 Січня 2011, 10:40
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Віктора Анушкевичуса
28 Грудня 2010, 10:06
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Костя Бондаренка
24 Грудня 2010, 0:31
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Олександри Кодак та Миколи Ільницького
24 Грудня 2010, 0:28
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Руслана Коцаби
24 Грудня 2010, 0:25
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Юрія Солов'я
20 Грудня 2010, 11:54
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Олександра Сича
17 Грудня 2010, 11:00
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Нестора Мартинця
17 Грудня 2010, 10:45
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція 2-ї сесії міської ради Івано-Франківська
14 Грудня 2010, 9:29
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція сесії обласної ради
10 Грудня 2010, 9:27
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Руслана Марцінківа та Романа Онуфріїва
08 Грудня 2010, 9:52
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція 2-ї сесії міської ради Івано-Франківська
07 Грудня 2010, 10:21
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція голосування за голову Івано-Франківської обласної ради
25 Листопада 2010, 14:58
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Івана Маруняка та ГО "Опора" (13:00)
24 Листопада 2010, 10:55
Оголошення результатів місцевих виборів (відео)!!!
05 Листопада 2010, 18:12
Хто такий Ігор Прокопів? (відео)
20 Жовтня 2010, 13:04
Сезон депресій (відео)
03 Вересня 2010, 18:34
Екстрена допомога (відео)
03 Вересня 2010, 16:34
Стратегія міста (відео)
03 Вересня 2010, 14:33
Гуртом проти пластику (відео)
02 Вересня 2010, 17:00