Оплату за електроенергію можна здійснювати по інтернету

Цифрові технології зараз увійшли ледь не в кожен дім. Тому, для розвитку бізнесу  важливо йти «в ногу з часом». ВАТ «Прикарпаттяобленерго» пропонує споживачам новітній зручний спосіб розрахунку за спожиту електроенергію. З 1 червня споживачі можуть розраховуватись за електроенергію через корпоративний сайт компанії.  Перевагою такої послуги є  швидкість, зручність та безкоштовність. Для цього достатньо лише мати інтернет та  платіжну картку будь-якого банку.  Для оплати послуги  необхідно зайти  на веб-сторінку ВАТ «Прикарпаттяобленерго» і вибрати   банер оплатити.  Споживач має вказати   повністю своє прізвище, ім’я та по-батькові, обрати РЕМ, в якому  обслуговується та зазначити свій особовий рахунок. Особовий рахунок зазначений на рахунках, які щомісячно отримує споживач. При реєстрації  також потрібно зазначити адресу електронної скриньки, на яку  буде відправлено  особистий пароль споживача. На допомогу споживачу  при вході в систему  розміщено інструкцію споживача. Після введення пароля, споживачу буду показана сума, яку слід оплатити. У відкритому вікні Ви вводите суму, яку можете оплатити в даний момент та підтверджуєте номер електронної картки і дату до якої вона дійсна. Після інтернет-оплати  з банку РЕМ надходитиме  електронний реєстр платежів. У розділі «Архів  інтернет-оплат» є можливість друку, або відправки на особисту  електронну адресу квитанції про здійснення оплати.

 Послуга дистанційних розрахунків  побутових  споживачів ВАТ «Прикарпаттяобленерго» передбачає можливість оплати  за електроенергію  за допомогою  карток будь-якого банку  - VISA, MASTER CARD, MAESTRO.  Для споживача послуга є  повністю безкоштовною, комісійну винагороду  сплачує  ВАТ «Прикарпаттяобленерго».

«Ми вже сьогодні можемо запропонувати  нашим абонентам надзвичайно зручну послугу  інтернет-оплату за спожиту електроенергію». Наша компанія постійно працює над покращенням якості послуг для наших клієнтів. Клієнтоорієнтованість - основний напрямок нашої компанії,- повідомила заступник директора зі збуту  електроенергії ВАТ «Прикарпаттяобленерго»  Наталія Любич.

01 Червня 2010, 17:09

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: