У Франківську відбудеться етно-рок-фест "Торба з горба"

28 червня в Івано-Франківську відбудеться фестиваль «Торба з горба», приурочений Дню молоді. Основний акцент дійства буде зосереджений на відновленні традиційних народних ремесел в поєднанні з давніми забавами та етнічною музикою на сучасний рок-лад.

Фестиваль відбуватиметься на першому (арт-клуб «Гармидер») та четвертому поверхах Культурно-мистецького центру «Є», що на вул. Незалежності, 31.

У програмі фестивалю «Торба з горба» – майстер-класи з етнічних ремесел, виставки ексклюзивних виробів та конкурси-забави з цікавими призами. Під час фестивалю буде організовано «Селянський стіл».

Музична програма дійства втішить найвибагливіших глядачів – тут буде і рок з елементами етно, і вар’ят-панк, і хіп-хоп з чумацьким драм-н-басом! Протягом чотирьох годин стіни арт-клубу «Гармидер» здригатимуться від драйву гуртів «КораЛЛі» та «Цвіт Кульбаби» з Івано-Франківська, а також гостей: «Етно-XL» (м.Рівне) і «Йорий Клоц» (м.Львів).

Запрошення на фестиваль можна отримати в Культурно-мистецькому центрі «Є». (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31). Кількість запрошень обмежена. Для власників оригінальних стародавніх торб – сюрприз!

18 Червня 2010, 21:40

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
«ТОРБА З ГОРБА» удалась!
02 Липня 2010, 19:32