http://www.guon.kiev.ua/files/images/foto/p5261273.JPGПрикарпатець Олександр Ісаков виборов перше місце на дистанціях 50м на спині, 100м на спині, 200м на спині та четверте місце на дистанції 400м вільний стиль на Відкритому літньому чемпіонаті України з плавання, що проходив 21-25 червня в м. Євпаторія. Загалом, в загальнокомандному заліку збірна команда нашої області посіла на чемпіонаті шосте місце. Про цю та інші події спортивного життя інформує управління спорту ОДА.

23-25 червня 2010 року в м. Дніпропетровську проводився чемпіонат України з веслування на байдарках та каное.

В змаганнях взяла участь збірна команда нашої області.

За результатами змагань в особистому заліку наші спортсмени посіли наступні місця:

- Гунько Лідія виборов друге місце на дистанції 500м. К-1

25-27 червня 2010 року в м. Івано-Франківську (спортивно-оздоровчий комплекс „Електрон”) проводився Всеукраїнський турнір з боксу присвячений Дню молоді.

В змаганнях взяли участь збірні команди: Молдавії, Києва, Вінниці, Львова, Херсона, Теофіпиля, Рахова, Мукачево, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська, Яремче, Снятинського, Коломийського, Надвірнянського, Долинського районів, всього 78 спортсменів.

Змагання особисті (загальнокомандне місце не виводилося).

26-28 червня 2010 року в м. Тепліце (Чехія) проводився чемпіонат Європи з дзюдо серед кадетів.

В змаганнях взяла участь збірна команда України до складу якої входять наші спортсмени.

- Ільків Наталія виборола перше місце у ваговій категорії 52 кг.

25-27 червня 2010 року в м. Кременець проводився чемпіонат України зі стрибків на лижах та лижного двоборства з ЗФП серед юнаків.

В змаганнях взяли участь збірні команди: Білорусії, Ворохти, Верховини, Кременця, Надвірної, всього 60 спортсменів.

За результатами змагань в особистому заліку наші спортсмени вибороли 11 медалей, посівши наступні місця:

Стрибки на лижах

Юнаки 1999-2000р.н.:

- Васкул Андрій (Ворохта) виборов перше місце;

- Баревич Ростислав (Ворохта) – друге місце;

- Плитка Степан (Верховина) – третє місце.

Юнаки 1997-98р.н.:

- Дудишин Володимир (Надвірна) – друге місце;

Лижне двоборство

Юнаки 1999-2000р.н.(трамплін К-30, крос 2км.):

- Зеленчук Іван (Верховина) – третє місце.

Юнаки 1997-98р.н. (трамплін К-40, крос 3 км.):

- Дудишин Володимир (Надвірна) – третє місце.

Юнаки 1995-96р.н. (трамплін К-40, крос 5 км.):

- Микитюк Роман (Надвірна) – третє місце.

Юнаки 1999-2000р.н. (трамплін К-30):

- Васкул Андрій (Ворохта) – перше місце;

- Кушнірчук Михайло (Ворохта) – третє місце.

Юнаки 1997-98р.н. (трамплін К-40):

- Дудишин Володимир (Надвірна) – друге місце.

26-27 червня 2010 року в м. Івано-Франківськ (Прикарпатський університет) проводився чемпіонат області з вільної боротьби.

В змаганнях взяли участь збірні команди: м. Івано-Франківськ, Коломийський, Долинський та Калуський райони, всього 60 спортсменів.

26-27 червня 2010 року в м. Коломия (спортивний комплекс „Локомотив”) проводився чемпіонат області з настільного тенісу до Дня Конституції України.

В змаганнях взяли участь збірні команди: м. Івано-Франківськ, м. Коломия, Коломийський, Косівський, Городенківський райони, всього 32 спортсменів.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку перше місце здобула команда м. Коломиї.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами управління спорту облдержадміністрації та медалями Коломийської міської федерації з настільного тенісу.

25-26 червня 2010 року в смт. Заболотів, Снятинського району (зал важкої атлетики) проводився чемпіонат області з важкої атлетики серед кадетів до 17 років до Дня Конституції України.

В змаганнях взяли участь збірні команди: м. Івано-Франківськ, м. Коломия, Снятинський, Коломийський райони, всього 28 спортсменів.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами управління спорту облдержадміністрації.

30 Червня 2010, 11:40