Чи повернеться вигнанець?

На початку червня ЗМІ передали новину: з партії “Батьківщина” виключили голову її Львівської обласної організації Івана Деньковича. Вигнанець відразу став героєм ряду газентних публікацій під красномовними заголовками – “Тимошенко не любить українців”, “Тимошенко віддала свою партію кримінальному бізнесу”. “Велика чист ка” у лавах “Батьківщини” свідчить про істеричність і паніку серед керівництва БЮТ. Поразка на президентських виборах, викриття казнокрадства і марнотратства, які культивувала “найпрацьовитіша” прем’єр, привівши країну до глибокого занепаду, а народ до зубожіння стали нищівним ударом по надмірних амбіціях білосердечних та їхнього лідера. Почалося бродіння у рядах БЮТ, значна частина представників цієї політичної сили перейшла на бік нинішньої правлячої коаліції. Серед бунтарів виявився І.Денькович, який сім років очолював бютівців Львівщини. Іван Васильович люб’язно погодився дати інтерв’ю для “Прикарпатської правди”.

– Ви закидаєте Юлії Тимо шенко те, що віллу їй збудували на кримінальні гроші, а броньований “мерседес” подарував дніпропетровський бізнесмен. Що нардеп О.Гудима об’ їжджав нафтогазовидобувні підприємства ІваноФранківської й Львівської областей, збираючи данину для свого партійного лідера. Після таких гучних заяв пишите заяву про вступ до правлячої коаліції, а потім відкликаєте її. Тепер маєте намір на звітно виборній конференції Львівської обласної організації ВО “Батьківщина”, яку планують скликати 3 липня, поборотися за те, щоб знову очолити її. Як ви це поясните, Іване Васильовичу?

– У день другого туру президентських виборів, коли Ю.Тимошенко програла, вся “шушера”, котрій вона нині надає перевагу, святкувала поразку свого кандидата в ресторані “Цитадель”. Серед них був і Р.Ілик, котрого кримінальні елементи пхають на посаду голови облорганізації ВО “Батьківщина”. Наближаються вибори до місцевих органів влади. Їм потрібно бути у рядах різних рівнів, аби провертати, використовуючи депутатські мандати, всілякі афери. Я пообіцяв, що не допущу цього. Я намагатимуся усунути тих, хто був замішаний у брудних махінаціях, земельному дерибані. Такі діячі повинні відійти від нашої політичної сили. Тож я оголосив про чистку наших рядів.
 
– Ваша радикальна заява навряд чи сподобалася як центральному керівництву БЮТ, так і колегам на місцевому рівні.

– Не знаю, як мої слова були донесені до Києва. Коли я говорив про чистку рядів в обласній раді, то мав на увазі депутатів не тільки БЮТу, але й з інших політичних сил.
 
– Іване Васильовичу, як тепер складаються ваші стосунки з лідером партії, парламентською фракцією після викривальних заяв про Ю.Тимошенко та її оточення?
 
– Само собою, ставлення партійців до свого лідера недвозначне. Можливо, дарування їй машини і дачі це плюс. Відрадно, що партійці довіряють своєму лідеру. Та головне, аби їм взамін не давали в заставу цілі організації.
 
– Іване Васильовичу, чи погрожували вам за те, що посміли критикувати вождя, розкрити таємниці Ю. Тимошенко?
 
– І погрожували, і дехто в суд подав позов за нібито образу честі й гідності. Вимагають від мене вибачень.

– Що думаєте з приводу подій у Харківській обласній організації ВО “Батьківщина”?
 
– Там теж Юлія Володи мирівна поступила нечесно, коли, скажімо, в середу увечері чоловік пише про вступ у партію, а в четвер його призначають виконуючим обов’язки керівника обласної організації. Хіба так можна? Знаю твердо й точно: коли Ю. Тимошенко почне робити чистку і ревізію своїх кадрів, з котрими йшла на вибори, то за лишиться сама біля розбитого корита. Не можна так поступати з тими, з ким вона пройшла не одну виборчу кампанію. Не варто розмінюватися на дрібнички і вірити пліткам.
 
–Іване Васильовичу, ви не раз говорили про те, що кримінальний бізнес з допомогою лідера БЮт іде до влади.

Це серйозне звинувачення. Скажімо, хто із нардепів підтримує Р.Ілика, кому він буде підтанцьовувати? – Р. Ілика підтримують С.Курпіль, О. Гудима, котрий свого часу розвалював НРУ, УНП, а тоді перебіг у БЮТ. Наближається звітновиборча конференція. Так звана кримінальна група об’їжджає керівників районних і міських організацій, щоб заручитися підтримкою. Вони щедро роздають обіцянки, ділять портфелі у владі. Намагаються через підкуп заволодіти організацією. Думаю, рядові партійці зрозуміли їхні наміри і не поведуться на їхні плани по дальшої криміналізації ВО “Батьківщина”.

– Кого ви хотіли бачити на конференції з центрального апарату партії?

– Звичайно, саму Юлію Володимирівну. Нам є про що поговорити чесно і відверто. Члени львівської обласної організації мають багато запитань до ліера. Потрібно дати оцінку тому періоду, коли Юлія Володимирівна працювала прем’єром. То був час епістолярного правління. Президент В. Ющенко писав відкриті листи Ю. Тимошенко, а вона йому. Віктор Андрійович радів із помилок прем’єра, а Кабмін – із промахів глави держави. І це замість того, щоб у час важкої фінансовоекономічної кризи об’єднати зусилля. У кінцевому підсумку найбільше постраждав народ. У державі повинна бути дисципліна. Мені подо бається нинішня єдність усіх гілок влади. Президент В. Янукович ставить високі завдання своїм посадовцям і ті виконують. Він наводить управлінську дисципліну, розуміючи, що без цього країна розвалиться. Єдність усіх гілок влади у кризовий час – гарантія того, що впорається з проблемами. Важливо, щоб президент В. Янукович не повторив помилок попередника, при якому на керівні посади призначали за гроші. Корупція за часів В.Ющенка процвітала в усіх сферах на шого життя. А потерпав народ.

– Як складаються ваші стосунки з головою облдержад міністрації В. Горбальом? Ходять чутки, що він на Львівщині розставить кадри і повертається у Верховну Раду.
 
– Наскільки володію інформацією, В. Горбаль написав заяву про складання депутатських повноважень. Значить залишається тут надовго. Тісного спілкування з ним у мене нема. Після призначення голова ОДА збирав нас, керівників політичних партій краю.
01 Липня 2010, 11:29

Прикарпатська Правда
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 06 Липня 2010, 21:23
Задовбав ваш Денькович Чого ви про нього пишете
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
У селі Слобідка, на Городенківщині, де проживає майже 700 громадян, відкрито новий заклад культури
27 Грудня 2016, 8:57
Народний депутат з Коломиї Юрій Тимошенко зібрався у президенти
26 Грудня 2016, 16:01
Міністерство культури радить внести казарми в Коломиї до реєстру пам'яток архітектури
07 Грудня 2016, 16:56
Декларації нардепів Прикарпаття: грошові мішки та церковні миші
05 Грудня 2016, 20:53
Рейтинг найактивніших прикарпатських депутатів
05 Грудня 2016, 8:30
Олег Гончарук: Наша область – одна з найефективніших щодо будівництва автомагістралей
31 Жовтня 2016, 8:08
“У новій поліклініці зосередять максимум медичних служб”, – Ірина Садов’як
26 Жовтня 2016, 21:31
В Коломиї провели ІІІ фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на тебе, Мати, возлагаю”
17 Жовтня 2016, 20:07
Мер Коломиї втік від нардепа Мосійчука
13 Жовтня 2016, 22:20
Гройсман пообіцяв “дати по рукам” всім, хто забиратиме квартири
05 Жовтня 2016, 21:26
Проти судді Царевич відкрили дисциплінарне провадження
24 Червня 2016, 10:25
Порошенко анонсував звільнення 28 суддів через справи проти активістів Майдану
26 Січня 2016, 8:58
Коломияни збирають підписи на підтримку Василя Хмуляка
25 Січня 2016, 8:55
Від орденів до земельних розбірок
22 Січня 2016, 11:18
На Прикарпатті помер поранений в зоні АТО снайпер Руслан Юрчишин
04 Січня 2016, 8:05
Дорожчають електроенергія та алкоголь
05 Вересня 2015, 14:20
Коломия в політичній рекламі. Спостереження.
05 Вересня 2015, 7:15
Прикарпатський нардеп мріє про Land Rover Defender 25 травня 2014 року Петро Порошенко переміг на позачергових виборах президента України.
25 Травня 2015, 14:37
Порошенко святкує рік президенства
25 Травня 2015, 14:12
Прикарпатський нардеп переконаний, що українців готують до здачі Маріуполя
12 Травня 2015, 11:38
Поранений боєць АТО з Прикарпаття: На дивані можна всі нерви втратити...
09 Квітня 2015, 10:12
У нардепи — без диплома
23 Березня 2015, 10:16
Прикарпатський політолог каже, що «Батьківщина» на нього «наїхала» за припущення, що Тимошенко працює на користь Путіна
19 Березня 2015, 11:21
Війна у головах. На інформаційному фронті у нас повний «мінстець»
12 Лютого 2015, 9:35
Чия карта – козир або Боротьба за владу на Прикарпатті по-новому
30 Січня 2015, 8:21