Європейська партія: «Ні ревізії Конституції України»

Європейська партія України стурбована заявами представників нової влади та окремих політиків України щодо необхідності внесення змін до Конституції України, ніби-то через її декларативний характер та зміну суспільно-політичної формації в державі. Змінити Основний Закон пропонується без всенародного обговорення, силами парламентської більшості, в яку останнім часом перебігла деяка частина депутатів-зрадників від фракцій БЮТ та „Нашої України-Народної самооборони”.

Конституційний Суд України, що зобов’язаний гарантувати непорушність і дотримання норм Основного Закону, зайняв провладну позицію та готовий забезпечити  „формальну законність” таких змін.

Маніпулюючи громадською думкою через засоби масової інформації, нав’язуючи громадянам України міф про необхідність побудови сильної президентської держави, влада насправді приховує істинні свої наміри: русифікувати Україну, розчленувати її на федеративні сегменти, забрати у громадян свободу слова та право на мирні акції протесту, і в результаті, перетворити українців на безликих рабів для купки олігархів.

Європейська партія вимагає від чиновників усіх рівнів неухильно виконувати норми Конституції, а не немагатись підлаштувати під свої вузько партійні і приватні інтереси Основний Закон держави.

Звертаємось до представників демократичних сил Прикарпаття підтримати нашу ініціативу щодо недопущення ревізії демократичних постулатів Конституції та публічно виразити свою позицію на захист Основного Закону України.

 

02 Липня 2010, 1:22

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Спостерігачі оцінили перебіг виборів в Україні: думки розійшлися
31 Жовтня 2012, 9:04