"Вільні Обійми" (фото)

 

 

 

 

 

 

 

09 Липня 2010, 16:05

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 10 Липня 2010, 0:03
Бідні, занедбані діти!..(((
Відповісти

Автор: Гість, 11 Липня 2010, 1:51
правду кажете. мале-дурне-недосвідчене
Відповісти

Автор: 13luna, 11 Липня 2010, 22:31
а ті, що курсують між домом роботою і баром та вважають себе старими і досвідченими щось взагалі хочуть у цьому житті? це молодіжний флешмоб дуже позитивний. а ті, які так не вважають просто сухі всередині і не здатні на елементарні відчайдушні вчинки.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Липня 2010, 2:21
по-моєму, те, що зараз відбулося - це не що інше, як розбещення неповнолітніх і пропаганда безвідповідального підходу до власної статі. і виховання покоління, спрямованого на постійні "відчайдушні вчинки", а не на стратегічне планування свого життя, в т.ч. дозвілля - це дорога в нікуди.
Відповісти

Автор: Гість, 10 Липня 2010, 0:49
Не вільні а безкоштовні, штурпаки!
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 10 Липня 2010, 8:57
Як на мене, то дуже позитивна акція... І це несприйняття флешмобу у коментах - то не вина цього молодого покоління, а біда від нашого загального галицького рагулізму! Дивіться відеосюжет про акцію на Народному ОЦІ...
Відповісти

Автор: Гість, 11 Липня 2010, 1:54
я би був радий за дітей, які розважаються таким чином, якби там не було надписів англійською. особливо враховуючи, ХТО іноземці в Франківську. і не треба мене повчати "європейською" толерантною маячнею.
Відповісти

Автор: Filin, 10 Липня 2010, 10:22
Вільні - у сенсі безкоштовні, даром :-) Комусь було ліньки коректно перекласти free у відношенні до цієї акції. А загалом, чому б ні, якщо дівчата гарні ? :-) можна ще телефончик взяти :-)
Відповісти

Автор: Mykola (UK), 11 Липня 2010, 14:57
The best and the most beautiful ladies- in Ivano-Frankivsk ! My best wishes for everybody in this lovely city.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Липня 2010, 19:11
а кирилицю слабо поставити?
Відповісти

Автор: Mykola (UK), 12 Липня 2010, 0:50
I don't need it. Hope, W.Ukrainians , who are heading to EU and NATO, understand English, don't they ?.. By the way, what language is " slabo" (Your com.) from ?... Whatch your Ukrainian language, please.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Липня 2010, 2:17
ганьба! зрештою, продовжуйте лизати чобіт королеви, я не маю проти цього нічого проти. але маю багато проти того, щоб євросоюз "на шару" захопив ресурси моєї країни, тому своє "heading to EU" залиште для себе.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Липня 2010, 11:17
*facepalm* watch your English, you smart boy
Відповісти

Автор: apple, 12 Липня 2010, 21:02
Позитивна акція, яка проводиться не лише у нас, але й по цілому світу. Лишилась ще у нас хоч крапля людяності!
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива