Дощ у Івано-Франківську (фото)

Після спеки до Івано-Франківська знову прийшла "мокра погода"

 

 

 

 

 

 

27 Липня 2010, 13:13

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 27 Липня 2010, 14:29
та перестаньте вже давати "новини" типу: дощ в івано-франківську, сонце в івано-франківсбку, день в івано-франківську, ніч в івано-франківську!!!!!!!!!!!!! що більше в івано-франківську крім дощу немає про що писати і що показати? скоро вас читати перестануть, бо можна і у вікно подивитися, щоб таку новину побачити
Відповісти

Автор: Гість, 27 Липня 2010, 14:48
так більше ніпро що писати не можна, а то по дупв надають... от і пишуть -у місті дощ, сонце, зима, літо, день, ніч - це у нас тепер журналістикою називається
Відповісти

Автор: Ред, 27 Липня 2010, 14:56
раз такий вумний - скажи про шо їм фоткати. І мені нормально. я не з франика то хоч знаю шо у ріднім місті знову повінь буде. Бо задрали своєю політикою
Відповісти

Автор: Гість, 27 Липня 2010, 15:12
задрали політикою, то дивись мультфільми, а не новинні сайти. а про дощ можна і з прогнозу погоди дізнатися. новини мають бути новинами! а не "Дощ у франківську"! сенсаційно!!!!!!
Відповісти

Автор: Ред, 27 Липня 2010, 15:36
не сенсаційно, а інформаційно. Хочеш сенсацій - читай таблоїд і ГК. Там якраз тільки на сенсації. А тут хоч розбавляють звичайними такими дощами і морозивом. Так хоч азаров побачить чого франківськ топить! Бо де ше побачить шо тут дощ йде? По галичині чи по вежі?
Відповісти

Автор: Гість, 27 Липня 2010, 15:51
аякже, сидить азаров і дивиться news.if.ua... не смішіть народ! подавайте нормальні новини, а не про дощ і передруки з "Галичини"! сайт же називається "новини"! а купа передруків статей. хоча б назві відповідайте своїй же...
Відповісти

Автор: Редактор, 27 Липня 2010, 16:08
Давайте жити дружно. Праві ви обоє. дехто заходить на наш сайт читати політичні новини, дехто дивитися фотографії рідного міста - ми вивчаємо запити і намагаємося задовольнити запити усіх категорій користувачів. Комусь подобається підбірка новин з різних місцевих ЗМі, щоб не клацати по багатьох сайтах, комусь фотографії з пляжів. Не можна всіх під один гребінь рівняти
Відповісти

Автор: Ред, 27 Липня 2010, 16:04
ну азаров не сидить, але йому приносять звіти роздруківки з критичних районів. А я хочу шоби тутабули фотки дощу. а ти як хоч читати політику то вперед сайти ОДА - там якраз твій улюбленйи вишиванюк
Відповісти

Автор: Гість, 27 Липня 2010, 22:35
Нащо взагалі ці спори хочеш читаєш хочеш ні
Відповісти

Автор: Гість, 28 Липня 2010, 8:00
Підкину пару тем: 1. В Івано-Франківську ранок 2. В івано-франківському озері є вода 3. В місті є люди 4. В лісі ростуть дерева ... Капітан Очевидність пішов вішатись...
Відповісти

Автор: Ред, 28 Липня 2010, 9:36
Вони вже фоткали озеро, певно ти непильно стежиш за фотоновинами невсу. А людей видно з парасолями на дощі. Так що Лейтенант Сліпота пішов слідом. Ти як такий вумний то скажи шо їм треба фоткати. Кобець он відписується у камєнтах час від часу. Може і пойме шо й тобі такому особливому треба
Відповісти

Автор: Гість, 28 Липня 2010, 13:28
Це добре, що розбавляють політичні новини такими нібито ні про що) Я, наприклад, зараз за кордоном, то цікаво подивитись, що там в місті відбувається. Тому продовжуйте в такому ж дусі:)
Відповісти

Автор: Гість, 28 Липня 2010, 14:31
Якщо вже продовжувати то не чекайте доки піде дощ, чи визирне сонце. Фотограяуйте знищені будинки і підписуйте кожен дім, розбиті і досі невідремонтовані дороги, стихійну торгівлю, що претворює місто на шанхай, смітники і дворах та у центрі міста, затори і машини на тротуарах з мешканцями, які намагаються протиснутися межи ними, чиновників, які приїздять на роботу в дорогущих машинах, їхні бідні котямчики та годиннички чи підловіть де ці служаки народу відпочивають після важкого робочого дня (хай народ знає своїх героїв), підіть у школи та лікарні, познімайте, нехай приховано, обдерті стіни палат, черги до лікарів, шкільні класи в грибках, запліснявілі приміщення бібліотек, заводики, що на сердять (усі знають чиї і м"ясокомбінат і яйцейвий завод), будови, забудвників, що наближені до редактрів цього сайту і які захоплюють дитячі майданчики та землі в парку.. Тем хоч відбавляй.. Проблема певно в іншому, а чи не закриють сайт після таких фотосесій?!! Слава "вільним журналістам"...
Відповісти

Автор: Редактор, 28 Липня 2010, 14:52
Можете не переживати - сайт не закриють. А фотоновин з стихійною торгівлею, конфліктами із забудівниками, палаючими смітниками (про які теж користувачі нарікали за такі фотоновини) у нас вистачає із нормальною регулярність. Повторюся - не ви єдиний є споживачем інформації з нашого. Тому кожному своє. А щодо автомобілів чи годинників (що до речі вже не ново) - то багатим у нашій країні бути не заборонено. Набагто цікавіше публікувати фотокопії документів, "завдяки" яким стають такими багатими, а це ми робимо, якщо ви уважно стежите. Мабуть, Ви теж не бідна людина і можете дозволите собі відпочити у колибі чи ресторані, тож якщо Вас там підловити, то як довести, що Ви там не щодня "гульвісою" прикидаєтеся.
Відповісти

Автор: Євген, 28 Липня 2010, 17:14
Фотопідбірка має право на життя. Втім, можна покритикувати за шаблонність - тільки "стометрівка", загальні плани... Там же є такі цікаві об"єкти, як гойдалка, ще одна металева скульптура, вітрини, не кажучи вже про інші вулички! Ну, і крім того, не варто тулити такі фото в розділ новин, краще створити окрему галерею
Відповісти

Автор: Редактор, 28 Липня 2010, 18:02
Цілком з Вами згідний. У разі якби була "нешаблонність" - потрібно було б галерею робити, а суть "фотоновини" у моєму розумінні, щоб з заголовку і фотосвітлин було зрозуміло все. Креативні фотографї з скульптурами і вуличками, то все ж таки творчість і не дуже пасує...хоча це тільки ІМХО.
Відповісти

Автор: Гість, 28 Липня 2010, 18:31
фото не цікаві
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива