У Івано-Франківську пройшов пікет влади (фото)

Сьогодні під стінами обласної адміністрації відбувся мітинг. Декілька десятків чоловік з плакатами, на яких були вимоги не підвищувати ціну на газ та підтримувати українську церкву.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 Липня 2010, 23:01

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Руслан Коцаба, 28 Липня 2010, 9:43
Бачачи такий "масовий і гнівний" протест патрійотичного будинку престарілих Прикарпаття, Путін і Янукович аж злякалися Баровіча-Карловіча та іже з ними... Хтось же ж повинен якось пояснити цим стареньким людям штибу Салиги, що вони не просто кумедні - вони дискредитують ТАКИМИ "акціями" націоналізм і Прикарпаття! Людоньки, ну як їм це делікатно пояснити? Хтось має якийсь рецептик чи це дійсно не лікується?
Відповісти

Автор: Знаючий, 28 Липня 2010, 10:47
А шо то тебе там не було? Привіз би свою музичну скриньку, голосувалку би поставив. Чи Вишиванюк і тебе купив?
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 28 Липня 2010, 19:04
Напевно тому і не було, бо не хочу підігрувати марґіналам... Нехай вже швидше вступаються із політичного життя на цвинтар Історії! Бо зараз знову Боровічь-Карловічь чи Щупак та іже з ними "старенькі дряхлі втомлені політичним нарзаном" клоуни-націоналісти почнуть піаритися на кістках і розкопках, топчучись на світлій пам`яті справжніх Героїв УПА...
Відповісти

Автор: Знаючий, 28 Липня 2010, 19:09
А ти щось дуже затих, як Вишиванюк прийшов...спеки боїшся чи нового губернатора?
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 29 Липня 2010, 22:10
Я організую шибеницю не проти губернатора і янека, а для тих мерзотників-протипсіхів, які простелили їм доріжку до влади на зрадах і дискредитації Майдану.
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 30 Липня 2010, 7:02
Пане Редакторе, забезпечте будь ласка авторизацію на сайті виключно через один е-мейл... Це ненормально, коли якийсь хворий кунівець Раковецький авторизується під моїм ім`ям і пише якісь шизофренічні бздури! П.С. Бо не буду коментувати!
Відповісти

Автор: Несправжній Коцаба, 30 Липня 2010, 9:22
Бугага...Налякав...Коментувати він не буде. Турку, та тебе й твої коментарі і так всі впізнають - такі дурниці пишеш!
Відповісти

Автор: Гість, 30 Липня 2010, 14:32
Коцабу - в мери! А Шкутяка й Анушкевичуса - в заступники!
Відповісти

Автор: Гість, 30 Липня 2010, 17:31
Коцабу беруть міністром економіки замість вигнаного Цушка
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива