Реклама в ліфтах (відео)

В івано-франківських ліфтах з'явиться реклама. У місті вже розпочали монтаж спеціальних рекламних конструкцій - ліфт-боксів. Їх встановлюють комунальники з рекламно-інформаційного центру. Пошкодити нові конструкції, кажуть фахівці, буде важко. Однак для потенційних вандалів на ліфт-боксах - застереження про відеонагляд. Щоправда новенькі конструкції зустріли занедбані ліфти. Більшість з них, з розчаруванням кажуть рекламники, занедбані й брудні. Тож вони мають намір показати приклад працівникам ЖЕО - візьмуться прибирати в елеваторах самостійно. Тарифи на рекламу в ліфтах, кажуть комунальники, доступні. Розмістити 4 сотні оголошень вартує стільки ж, як оренда одного біг-борду. Отримані гроші поповнюватимуть міську казну.

09 Серпня 2010, 15:00

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 09 Серпня 2010, 18:11
взагалі обарзіли, жильці платять за ремонт та обслуговування ліфтів, а ці падли будуть поповнювати кишені чиновників, я особисто подякую вандалам, якщо ті щити поздерають, ще скоро додому будуть заходити і розклеювати рекламу, а якщо хтось зробить інвалідом того хто розміцає ці конструкції - то з мене пиво !!!
Відповісти

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 1:48
дурак шолі, таке мочиш дебільне.... жильці то платать, а потім пісяють і какають у ліфтах...
Відповісти

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 3:27
ну якщо ти падло і засираєш ліфти (і нетільки), то невсі такі свині
Відповісти

Автор: Гість, 09 Серпня 2010, 22:48
Особливо розсмішило про відеонагляд)))
Відповісти

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 3:23
в додачу ще камери можна буде потиряти ))
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії ВІДЕОНОВИНИ:
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Віктора Анушкевичуса (12:00)
02 Січня 2012, 23:12
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Юрія Романюка та Олександра Левицького (12:00)
12 Жовтня 2011, 9:09
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Руслана Марцінківа та Романа Онуфріїва (11:00)
21 Вересня 2011, 11:09
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція публічного звіту МВК (11:00)
20 Вересня 2011, 11:01
13-річний внук убив свою бабусю?
16 Червня 2011, 10:53
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Руслана Марцінківа та Романа Онуфріїва
05 Січня 2011, 10:40
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Віктора Анушкевичуса
28 Грудня 2010, 10:06
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Костя Бондаренка
24 Грудня 2010, 0:31
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Олександри Кодак та Миколи Ільницького
24 Грудня 2010, 0:28
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Руслана Коцаби
24 Грудня 2010, 0:25
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Юрія Солов'я
20 Грудня 2010, 11:54
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Олександра Сича
17 Грудня 2010, 11:00
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Нестора Мартинця
17 Грудня 2010, 10:45
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція 2-ї сесії міської ради Івано-Франківська
14 Грудня 2010, 9:29
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція сесії обласної ради
10 Грудня 2010, 9:27
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Руслана Марцінківа та Романа Онуфріїва
08 Грудня 2010, 9:52
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція 2-ї сесії міської ради Івано-Франківська
07 Грудня 2010, 10:21
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція голосування за голову Івано-Франківської обласної ради
25 Листопада 2010, 14:58
NEWS.IF.UA представляє: Пряма трансляція прес-конференції Івана Маруняка та ГО "Опора" (13:00)
24 Листопада 2010, 10:55
Оголошення результатів місцевих виборів (відео)!!!
05 Листопада 2010, 18:12
Хто такий Ігор Прокопів? (відео)
20 Жовтня 2010, 13:04
Сезон депресій (відео)
03 Вересня 2010, 18:34
Екстрена допомога (відео)
03 Вересня 2010, 16:34
Стратегія міста (відео)
03 Вересня 2010, 14:33
Гуртом проти пластику (відео)
02 Вересня 2010, 17:00