Вибори наближаються. Свобода виставила намети (фото)

Чим ближче чергова священна дата для  місцевих політиків (нагадаємо, що це 31 жовтня), тим більше політичних ознак на вулицях. Одними з перших стартували націоналісти із ВО "Свобода". Вже зараз усі бажаючі можуть ознайомитися із агітматеріалами партії. Чекаємо наступних...

 

 

 

10 Серпня 2010, 15:00

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 15:34
Цікаво звідки у пацанів гроші, щоб вже відтепер піаритися? Чи не торгують вони нацональною ідеєю?
Відповісти

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 16:32
Хто цікавиться чужими грошима 100 процентний приречений невдаха.
Відповісти

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 15:38
Cвобода постійно стоїть! Якщо хтось замітив тільки сьогодні, то це його проблема!!!
Відповісти

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 20:56
Дійсно стоіть фінансування закінчилось регіони уже нефінансують.
Відповісти

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 15:40
Очевидно редакторам сайту потрібно інформацію для кількості, бо в чому тут новина не зрозуміла. "Свобода" виставляє намети практично щотижня вже останні 3-4 роки. Єдині хто реально працює є вибори чи нема.
Відповісти

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 21:03
Все шо роблять це виставляють.Де реально працюють ? Що зробили ?
Відповісти

Автор: Гість, 11 Серпня 2010, 9:02
А ви пройдіться вулицями франківська і подивіться що величезна кількість стовпів заліплені плакатами Свободи, де говориться про ту чи іншу акцію. Взяти навіть останнє що робили свободівці - козацькі забави для дітей усіх мікрорайонів Франківська. Хороша і корисна акція.
Відповісти

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 20:16
ну це тяжко назвати реальною роботою:) це звичайна агітація, яка до речі зараз заборонена, а дозволено буде тільки після 10 вересня
Відповісти

Автор: Гість, 10 Серпня 2010, 23:06
Свободу - до влади!. Підтримаймо Свободу.
Відповісти

Автор: WhiteHouse, 11 Серпня 2010, 9:29
Свобода безперечно цікава політична сила, яка працює в чітко визначеній електоральній ніші, але ж це не привід їх обирати у всі представницькі органи влади. Як колишній член ВО "Свобода" скажу відверто, люди абсолютно далекі від понять економіки, промисловості, комуналки та решти буденних проблем місцевих рівнів. А одним лише Бандерою, в місті і області порядок не наведеш! Але Вам шановні визначатися - націоналісти чи господарники? Оскільки, на жаль, Свобода ці поняття обєднати не зможе!
Відповісти

Автор: Гість, 11 Серпня 2010, 13:29
можна бути супер економістом, але без патріотизму і любові до своєї землі та нації навряд чи такий чиновник буде корисним громаді. Він буде думати лиш про себе, і це ми дуже добре бачимо останні 20 років. Мені буде цікаво побачити націоналістів при владі.
Відповісти

Автор: роман, 11 Серпня 2010, 10:03
бувший свободівець - давай з тобою зустрінемось в етері і поговоримо за економіку і господарство міста.не обов"язково бути самому спесцом у цих галузях,можна залучити своїх симпатиків ,партнерів.головне таки -національна свідомість,честь і порядність.
Відповісти

Автор: Олег Ігорович, 11 Серпня 2010, 15:12
Пане Романе, я відверто шокований з безграмотності написаного Вами кометнраря, якщо в Свободі всі "такі", то вам не на "етери" потрібно ходити, а на курси підвищення кваліфікації. Але зараз не про Вас, щодо Ваших тез - "не обов"язково бути самому спесцом у цих галузях,можна залучити своїх симпатиків ,партнерів", то це взагалі в цивілізованому суспільстві є абсурдом. Ви йдучи до влади вже повинні мати свою економічну, комунальну, гуманітарну та інші програми (не тези чи бачення) для сіл, міст, районів та області. Якщо вони у вас є, то прошу сказати де їх можна знайти, а також прошу назвати прізвища фахівців, які є членами вашої команди і розробили дані програми !?!
Відповісти

Автор: С.С., 11 Серпня 2010, 18:08
А інші, які "вже мають економічні, гуманітарні та інші програми", ніколи не дотримуються цих програм, нічого толком не роблять до виборів і після них. А Вам би лиш на папірець, програмку глянути - якщо є - то все нормально, команда її обов"язково буде виконувати. Хех.. Наївні.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Серпня 2010, 23:33
То що нам тепер обирати бо "файно обіцяє" чи тому, що "дуже патріот-націоналіст" і завжди рве ж..пу за неньку Україну??? З таким мисленням ми завжди будем малоросами або неповноцінною нацією.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 10:22
Анушкевичус обіцяв відремонтувати дороги? Обіцяв! Було в програмі? Було. Ще такі гарні схемки, розрахунки витрат палива малював. І шо? Шось під кінець заворушився лиш. А більша частина так і обирала, обирає і буде обирати. Який % виборців реально читає програми кандидатів?(я не читаю - вже давно зрозумів, що це лиш гарно написані слова, а на практиці роблять, що хочуть). Б"юсь об заклад не більше 5% читають. (Згадайте відео про те, як перекручують прізвище Януковича). Обирати слід не того, що "файно обіцяє", а щось реально робить. А Свобода - хоч шось, але постійно робить. Ті ж самі Козацькі забави, різні акції, заходи. Взагалі, та ж національна ідея. Якщо не згідні - назвіть кандидата, який на щодень робить більше і конкретно що зробив.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 10:45
Шановний за Анушкевичуса не варто говорити взагалі, бо він того не достойний, "продавець кастрюль, фарб і горщиків" в апріорі не міг бути хорошим господарником! Стосовно Вашої тези "б'юсь об заклад не більше 5% читають" то це від безграмотності, але такі не всі і все так не буди, ми ж йдемо до вищої цивілізації. А на Ваше питання "назвіть кандидата, який на щодень робить більше і конкретно що зробив" скажу: на рівні області, як варіант, меценат Дерев'янко, Скорзонеро (Буковель) та багато інших, що ж до міста, то навіть той же Соловей, якого я особисто не сприймаю, робив і робить в рази більше за Свободу!
Відповісти

Автор: Гість, 11 Серпня 2010, 14:33
У цьому є ваша основна помилка - "не обов"язково бути", а яким чином ви "не обов"язковий" залучите професіоналів коли суті не розумієте тієї ж каналізаційної труби. Краще говоріть, а ще краще думайте, що все обов"язково і можливо то принесе вам успіх і дасть не тільки обіцянки виборцям, а ще й результат та реальні справи для них.
Відповісти

Автор: Андрій, 11 Серпня 2010, 18:16
Правильно нашо нам тих професіоналів, і так жити нормально не будем! Ми ж бидло! От вислухають нас, значить за них і голосуємо, а там дивись можливо і виконають щось з того, що обіцяють! Всі голосуєм за Свободу! В країні дебілів професіоналів і господарників при владі не треба...!!!
Відповісти

Автор: Ольга Василівна, 11 Серпня 2010, 17:36
Ми уже побачили професіоналів у владі й продовжуємо бачити їхнє "професійне" управління містом. На місцевих виборах буду голосувати за "Свободу", оскільки на власному прикладі переконалась, що їм небайдужі проблеми людини. В офісі партії до мене поставились з розумінням та повагою. Чого не дочекаєшся від провладних партій
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 9:50
Справа в тім що у владі немає професіоналів, їм не було звідки взятися, у непромисловому краї. Вже на момент приходу теперішньої влади промисловість Франківська була повністю зруйнована, все що зараз ледве тріпається не в рахунок.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Серпня 2010, 21:38
За яку свободу ? Свободу фінансувала партія регіонів.щоб збити бют.А зараз уже все грошей нема.Просто люди за це незнають.
Відповісти

Автор: Олександр, 11 Серпня 2010, 21:57
"Свободу" регіонали не фінансували ніколи, це сни провокаторів. А от "Нашу Україну", зі штабу якої пописує відомо хто коменти, ПР годує добре і грішми, і посадами. Тай у виборах неприховано було видно як по всій області штаби НУ та їх керіники рвали жили за ПР. А хитряки,які прихопили собі цю партейку, за просто так не працюють.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 10:11
То чим ви ліпші за інших коли так добре знаєте хто кого фінінсує, робіть свою справу не за рахунок того, що хтось поганий.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 16:37
Партійні справи треба відділяти від захланності злодійської шайки. На жаль тут все змішалося.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 10:50
Що ви всі ту б...ть виписуєте Свобода рулить! Нє х..й тут дурного пистаи. Всі голосуєм за Свободу яка поставить москалів жидів поляків і решту зброду раком! ИМХО
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 11:01
ПРОВОКАТОР.
Відповісти

Автор: Андрій, 12 Серпня 2010, 11:28
А чого провокатор? Тобто якщо хтось пише не так як вам подобається, в даному випадку занадто емоційно і радикально, то вже пропровокатор ?!? Я щиро був впевнений, що радикальніших прихильників за Тягнибока і Сича в Свободи немає! Таке мислення ряду людей, в основному молоді, це плоди Вашого екстримізу, радикалізму і українського фашизму!
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 11:45
Тягнибок і Сич не прихильники, а члени партії. Молоді до сраки політика, як і все решта, основне аби пиво було. Стосовно радикалізму ще можна говорити, а от при чім тут екстримізм і фашизм? Ето только у візволітелей все фашиісти, ліплять постійно це до діла і без, правда все забувають що основним їх ворогм був нацизм.
Відповісти

Автор: Підприємець, 12 Серпня 2010, 12:23
До Вашого відома, цивілізована традиція роботи політичних сил у світі, за сучасних умов, не пердбачає радикалізму, виключно поміркований лібералізм та дипломатичність. А дорога конфронтації з усіма "не щирими українцями" та плювання на всіх сусідів, які в одночас є і стратегічними партнерами, являється в своїй основі не вірною для єдиного українського народу!
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 13:55
Набір слів, особливу про стратегічних партнерів, за часів коли я здавав іспити у "Політехніці" це називалося "лити водичку. Тепер до вашого відома - у цивілізованому світі країни з слабкою екномікою на початках ставали на ноги одноосібно, а вже потім планували стрегії партнерстів і т.д, щоб не бути як мінімум рівноцінним у діалозі, тим паче що партнерство це відносно, так само як сусідство. Як то каужуть - вчіть "матчасть", щоб замість партнера не стали раб-додатком.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива