«Плюс Банк» святкує 20-річчя

ВАТ «Плюс Банк» 31 серпня відзначив свій 20-річий ювілей. Банк був зареєстрований в 1989 році в державному банку колишнього СРСР як комерційний банк «Прикарпатлісбанк», який і став базою теперішньої фінансово-кредитної установи. Наприкінці 1995 року на установчих зборах акціонерів комерційний банк «Прикарпатлісбанк» був реорганізований у Відкрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк Прикарпаття». В грудні 2006 року була укладена угода на придбання понад 80% акцій банку «Прикарпаття» іноземним інвестором – польською фінансовою групою «Гетінг Холдінг». Наприкінці червня 2007 року відбулися збори акціонерів, де внесли зміни в склад керівних органів банку та до статуту банку в зв’язку з набуттям статуту банку з іноземним капіталом. 
ВАТ «Плюс Банк» - єдиний банк-юридична особа в Івано-Франківську. Банк має 32 відділення в шести областях України. В «Плюс банку» працюють 375 високопрофесійних спеціалістів. В січні 2008 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» присвоїло « Плюс банку» та облігаціям випущеним банком кредитні рейтинги за Національною рейтинговою шкалою uaBBB (прогноз стабільний). «Плюс-банк» один з небагатьох банків у місті, що надає кредити і фізичним, і юридичним особам, пропонує спеціальні програми для навчання, придбання автомобілів тощо. 
За посильний вклад в розвиток банку самовіддані працівники фінансової структури ВАТ «Плюс Банк» були нагороджені грамотою голови ОДА та облради, відзнакою Івано-франківської ОДА, подякою та грамотою міського голови Івано-Франківська. На ювілею банку було багато подарунків, одним з яких став логотип з діамантів, виконаний відомим світовим брендом Сваровскі. 

 
04 Вересня 2009, 15:03

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Ponchuk, 04 Вересня 2009, 20:21
Банк який мав 50 відділень і який накрила криза зараз працює тільки на території ЗАХІД, в числі ризику
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Ювілей «Плюс Банку» - 20 років на ринку на банківських послуг
31 Серпня 2009, 21:18