У Івано-Франківську обирають кращих "тігіпківців" (фото)

У обласному центрі Прикарпаття свої політичні намети розгорнули представники "Сильної України" Сергія Тігіпка. У місті відбуваються так звані "праймеріз". Молоді люди опитують перехожих з метою визначення кращих з 10-ки представлених на агітаційному плакаті. Хоча більшість пересічних франківців, мабуть, і половини прізвищ не знає... 

 

 

 

 

11 Серпня 2010, 11:25

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 11 Серпня 2010, 11:30
А вибирати куда і по чому - по красоті фейсу?)))) Щось ніхто не привлєкає)))))))))
Відповісти

Автор: Фут, 11 Серпня 2010, 13:01
Читай уважно там все пише...Козачок бабоси дає :-)
Відповісти

Автор: IT, 11 Серпня 2010, 11:48
Цікаво звідки у пацанів гроші, щоб вже відтепер піаритися? Чи не торгують вони нацональною ідеєю?
Відповісти

Автор: Гість, 11 Серпня 2010, 12:41
Ти вже питав про це у Свободи... -із толстих кошельков моя дєточка, ти часом не рахівниця?
Відповісти

Автор: Гість, 11 Серпня 2010, 13:22
ЦЕ СОЛОДКЕ СЛОВО - ВЛАДА!!!!!!!!!! Любі гроші, принципи, мораль - все заради влади. Як ви думаєте "ЧОМУ?"
Відповісти

Автор: Гість, 11 Серпня 2010, 13:51
Тому що така природа речей, 10-20 відсотків любого сіспільства просто тупо хоче керувати кимось, чимось, вказувати, розподіляти, визначати, давати або брати і т.д. до них ще додаєтья 10 відсотків ледарів, які по своїй природі нічого робити не хочуть, а у владі це можна собі влаштувати, от і маємо суміш амбіцій з лінню.
Відповісти

Автор: Юрчик, 11 Серпня 2010, 14:21
Оксана Михайлівна рулить)))
Відповісти

Автор: Ігор Романович, 11 Серпня 2010, 15:24
Відверто кажучи щиро поважав Тігіпка, як економіста, але бачу він, як і Яценюк, не може набрати гідні командм на місцях. Євролайф, на чолі із Козачком, проплатив передвиборчу кампанію і пропонує нам вибирати гідних із своїх лав, а кого нам обирати: барменів з Ельдорадо чи спортсменів, які себе так і не реалізували в спорті, але думають, що це вийде в політиці? Де фахівці??? п. Віктор внесіть хоч кількох фахових людей в списки ???
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 21:32
Не треба хвилюватись за пана Віктора вам писарям у нього треба ще вчитись..Людина справді професійна у сфері бізнесу і економіки. Тому якщо не знаєте ..то мовчіть..)))
Відповісти

Автор: Гість, 12 Серпня 2010, 22:03
Гідний коментар! Особисто я знаю пана Віктора, як було написано, ще зтого часу як ця "людина професійна у сфері бізнесу і економіки" працювала охоронцем на Кралі, а тому скажу наступне - побудувати фінансову піраміду-лохотрон із "бізнесменів-невдах" за рахунок авторитету в кримінальних кругах, це звичайно талант, і то великий, але далеко не у сфері бізнесу і економіки. Так що кому цікаво, то мовчіть і вчіться.
Відповісти

Автор: Гість, 16 Серпня 2010, 23:27
Всім привіт,бачу перейшли на особистості,що до Козачка знаю його також,він ніколи не працював на Кралі щей охоронцем,думаю нам усім потрібно хочаб частинку зробити того,що зробила ця людина,а потім пробувати судити....
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива