У Івано-Франківську відкрили Центр юридичної допомоги молоді (фото)

Управління внутрішньої політики та правового забезпечення Молодіжної адміністрації Івано-Франківської області започаткував новий проект — “Центр юридичної допомоги молоді”. Цьому була прсвячена сьогоднішня прес-конференція голови Молодіжної адміністрації Ганни Крисюк та ініціатори проекту, молоді юристи Володимир Попович і Олег Мельник.  

 

 

 

 

18 Серпня 2010, 0:57

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 15:27
цікаво, а за які заслуги можна стати головою молодіжної адміністрації, не маючи прямого відношення до молоді і студентів?
Відповісти

Автор: lerry, 20 Серпня 2010, 4:07
Anjya umnaya dewushka kotoraya mnogo delajet dlja molodeju
Відповісти

Автор: катя, 20 Серпня 2010, 2:04
З вересня 2003 Член молодіжної адміністрації ОДА З вересня 2007р Заступник голови Молодіжної адміністрації ОДА з гуманітарних питань Березень-травень 2006р-2007р Координатор проекту «Молодь і Влада» в ОДА. З Березня 2008р Співорганізатор благодійної акції «Допоможи кожному». Голова орг.комітету Благодійного аукціону з телесупроводом «Купи зустріч з людиною- зроби дитині подарунок» до дня святого Миколая і ще багато всього Серепень-вересень 2008 Координатор проекту , член журі, конкурсно-концертної програми «Станіславські таланти 2008».
Відповісти

Автор: Андрійко, 20 Серпня 2010, 1:49
Директор танцювальної школи Влада Ями, завідувач відділом виховної роботи Івано-Франківської філії ВМУРоЛ "Україна", викладач, . Директор конкурсу "Містер Івано-Франківськ", Співорганізатор конкурсу "Красуня Івано-Франківська", Генеральний директор телепроекту "Танцювальний марафон на кубок Влада Ями", директор телепроекту "Дай старт молодим". Генеральний директор конкурсу "Містер Західної України OPEN"
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:35
За розвиток молодіжної політики. І роботу яку бачтаь всі і як ви бачите найбільше коментують ..і дискутують. Значить вона цікава як особистість багатьом..Думаю скоро вона стане депутатом
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:36
було би добре. Аня зможе відстояти і захистити права багатьох молодих людей.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Серпня 2010, 2:07
уже відстоює і допомагає
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:40
це точно. Аня так тримати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:38
Да Анечка молодец.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Серпня 2010, 2:09
Михайло Васильович зробив правильний вибір що призначив Аню головою МА а ті що пишуть це бездари які в свому житті крім коментарів на сайті нічого не роблять.
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:22
Язиком і ротом добре працює
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:33
судиш по собі чи по попередниках молодіжки..
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:39
По попередниках там дійсно добре ротом працювали .Ще до тепер неможна їхню славу розвіяти.. Це ж дискотеки..аххххххххххххххх
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 20:32
це напевно дурак пише який дійсно в сфері молодіжного напрямку нікого незнає і нічого не робить. Аня з 2003року є членом Молодіжної адміністрації а з 2005 викладає в університеті Україна і працює із студентами..задай в пошуку в неті і все побачиш
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 6:36
то вона вічно молода? а по фото не скажеш)))
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:32
не в красі розум. І коли людина працює з 8 до 8 то гарно виглядати неможливо
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 16:59
тут справа напевно в тому, що всіх прислужників Ануса Вишиванюк зяв до себе. Напевно, ми ще багато про них не знаємо
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 20:33
навчись грамотності а тоді роби припущення. А про твої знання то взагалі коментувати смішно
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 6:37
факти говорять самі за себе:)
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:21
щоб говорити про факти треба їх наовдити. Або з кимось кращим порівнювати а не дурню писати
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:24
які факти? про команду Ануса на службі у Вишиванюка? Подивіться тільки скільки партійців УНП є начальниками управлінь
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:27
а мені всеодно. Людина робить корисні справи і дійчно розвиває молодіжну політику а ви тільки пишете а ніх.. не робите
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:31
погоджуюсь !! Аня молодець . І дійсно багато робить для молоді.
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 15:39
Молодці! Вітаю, з відкриттям юридичного центру!
Відповісти

Автор: Гість, 20 Серпня 2010, 2:11
Молодіжка розвивається у правильному напрямку і скоро наша молодь краю відчує підтримку і матиме шанс талановита дитина розвиватись і знайти роботу . А нашоукраїнці хай заспокояться вони були при владі чого подібне неробили а лише дискотеки проводили.
Відповісти

Автор: Патріот, 18 Серпня 2010, 16:15
а кому він потрібен цей юридичний центр? Зараз кожна партія, кожна ГО організація старається відкрити подібні центри)))) а яку мету, крім піару переслідуюють?
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 20:35
тому кому він потрібен той і прийде.ха чо переживаєте чи до вас ніхто не приходит
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 16:22
чому, коли люди стараються, щось зробити добре, зразу вважають це піром? Давай тоді взагалі нічого не будем робити? ! !
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 16:50
ну то хай зроблять щось добре, а не скликають пресконференції, щоб показати себе прекрасних
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 20:35
бо вони класні тому і скликають а до вас журналісти б навіть не прийшли
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 16:32
Це називається роботою??? Ні, це називається базіканням.
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 17:28
в команді Вишиванюка по іншому не вміють!!!!!!!!!!!!!!!!! Головне на інших скинути серйозну роботу, а самим можна і побавитись з пресою
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 19:58
Крисючка злизалась з Регыонами
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 20:36
правильно робить а то від помаранчевих уже тошнить і ніякого толку за 5 років
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 9:22
від таких як Крисючка то 100%, як тільки влада помінялася, то і вона помінялась. Такі як вона і погубили добру справу
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 21:57
Яку добру справу ----------------- відмивання грошей на апаратурі яку виписували на українські дискотеки.. Правильно робить, що все міняє а то поставили на посади неопитних малолєток які толку 0. Навіть писати грамотно не вміють
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:21
Зразу помітно грамотну людину:=))))
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 20:30
Аня молодець. це все зависники.
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 20:38
МОЛОДІЖНА АДМІНІСТРАЦІЯ НАЙКРАЩА
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:20
була, але недовго. Знову на посади призначають по блату
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:28
неправда якраз тепер призначають по досвіду робити а раніше незнаю за що призначали?
Відповісти

Автор: Гість, 18 Серпня 2010, 20:57
Команда молодіжки робить добру справу
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 6:39
чієї молодіжки? Вишиванюка чи Ануса? Чи вже не має різниці?
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 21:58
Оце жаба задавила. хахаха У Ануса є молодіжний виконком. Чи вам слабо , що на посади жінок призначили
Відповісти

Автор: олег, 19 Серпня 2010, 22:01
Анічка молодець вам всім дуракам до неї далеко
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:18
я бачу дискусія обмежується тим, що всі дураки, а ми в Анусі самі розумні.
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:42
у чому ти розумний нікому нецікаво. Зроби сам хоч щось а тоді п...и
Відповісти

Автор: Гість, 19 Серпня 2010, 22:20
Молодіжка найкраща
Відповісти

Автор: Гість, 20 Серпня 2010, 0:05
ОГО! 42 коменти, ну всьо стережись кореспондент.нет)
Відповісти

Автор: іра, 20 Серпня 2010, 1:24
і так завжди тільки щось про Крисючку напишуть всі як із ланца зриваються. оце жінка . А ще пишуть що погана то чого так уваги до неї багато . Точно в депутати пройде.
Відповісти

Автор: міша, 20 Серпня 2010, 1:25
так в депутати але в 2012році. Співчуваю всім хто пишу про неї зле. Аня я за тебе. І до зустрічі в Вашингтоні
Відповісти

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 9:57
Аню в депутати
Відповісти

Автор: Гість, 20 Серпня 2010, 2:07
Ні до зустрічі в Нью-Йорку. Я чекаю.
Відповісти

Автор: НАЗАР, 20 Серпня 2010, 2:26
Аня я після прочитаного записуюсь до тебе в молодіжку і сам готовий профінансувати кілька твоїх проектів. Даю для молоді області 30 тисяч грн. Думаю тепер не словами а грошима треба допомагати і підтримувати молодь.
Відповісти

Автор: Іраклі, 20 Серпня 2010, 2:46
если проекти делает Аня наш холдинг готов делать взнос.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Серпня 2010, 7:26
Оце розкрутили тему. значить Крисючка чогось варта.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Серпня 2010, 7:44
варта найкращого бо працює для добрих цілей і дієво підтримує молодь Прикарпаття
Відповісти

Автор: Гість, 20 Серпня 2010, 14:22
Та все це робиться перед виборами... Попович йде за квотою "Сильної України" (Тігіпко).
Відповісти

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 9:58
Крисюк також. І всі будемо за неї голосувати
Відповісти

Автор: Jkx, 20 Серпня 2010, 20:07
Попович класний мужик і дуже розумний тому добре якщо іде
Відповісти

Автор: Гість, 24 Серпня 2010, 0:38
а від кого на вибори іде Крисючка? просто цікаво ! По анонсах і тому що люди кажуть напланувала робити багато а от для кого ще неясно?
Відповісти

Автор: Гість, 26 Серпня 2010, 21:37
Коментарів, як на мене так багато, бо пише, як кажуть росіяни - "необразованая школота"! Писати і сперичатися тут нема про що... В нас в області усі, що молодіжні лідери, що постарше усі не на своєму місці... Ідея цього проекту і так не її команди, це по перше, по друге про вибори думки - мають сенс. НАсправді є багато достойних людей, які до первних місць, щоб допомогти, долізти не можуть, бо такі як і Аня і ще певні люди не пускають.... Зараз Ви напишете - хто ті люди - це провокація, я усіх перебрала... В цьому і суть, хто Ви така, що мали їх перебирати... В нас становище молодіжної політики безвихідне...бо є декілька людей, які тягають молодь, в своїх інтересах, в право і в ліво, використовують як можуть... Це ви скажете - правильно. Згадайте, скільки ви людей через себе пропустили, байками, розмовами та я все зроблю, це, звичайно не тільки Вам адресується, і що далі...вони Вам вірили....а закінчилося все повною апатією до будь якого молодіжного розвитку чи руху... Завдяки таким лідерам, як Ви і ваші колеги з інших таборів - наша держава без молоді, з справді активною позицією, є лише декілька собачок, які Вас слухаються, але це 10-15 чоловік, а де решта 60 000 молодих людей? Задумайтесь наступного разу.... З повагою
Відповісти

Автор: Гість, 27 Серпня 2010, 3:07
треба судити по роботі людей і їх досвіду.. І чесно кажучи молодь у нас дуже байдужа , хоче щоб їм одразу давали гроші.Таких як Аня мало вона дійсно працює і намагається допомогти реалізувати себе більшості молодих людей які дійсно хочуть чогось досягти але є елементи заздрості і коли людина працює то роблять усе для того щоб зіпсувати репутацію і людина розчарувалась і не робила нічого. Мені особисто приємно спостерігати як Молодіжна адміністрація області працює і розвивається я думаю не кожна організація може похвалитись такою чисельністю людей які окрім досвіду роботи в різних сферах ще і реалізовують і планують так багато цікавих акцій, заходів і навіть телевізійних проектів для молоді...назвіть хоча б 1 організацію і керівника лідера які роблять щось подібне .. Я думаю таких або дуже мало або взагалі немає.. Бо я наприклад не знаю.
Відповісти

Автор: Гість, 27 Серпня 2010, 21:43
в молодіжці всі молодці. Так тримати!!! Анічка ти найкраща!!!
Відповісти

Автор: Добрий дядько, 27 Серпня 2010, 23:30
Я писав пост Автор: Гість, 26 Серпня 2010, 21:37. Поставлю нік - так краще розуміти один одного. Шановний Гість, 27 Серпня 2010, 3:07. Чому молодь хоче грошей і яка саме молодь хоче грошей?! Якщо Ви важаєте, що вся - ви глибоко помиляєтесь і взагалі молоді незнаєте, або не з тією спілкуєтесь! Молодь хоче перспективи, можливості самореалізуватися, щоб їй допомогли, та навіть з банальним вибором і можливістю працевлаштування, як на мене це аж ніяк не вимагання грошей. Будь яка свідома людина, якщо вона навчається і щось робить, то - якщо це робота - то за гроші, якщо це самореалізація - то певна перспектива має бути присутня... Чи вони мають з Вами попрацювати "за так"(я не про гроші), а в кінці Ви їй скажете - "дякуй за те чого я тебе навчив і в путь"...Якщо молодіжні лідери беруть на себе молодь - вони мають відповідати за них...ті кому це буде не цікаво, вони й самі відійдуть...але ті що залишуться - що з ними? І тут вступає в хід "совкова жилка" - який начальник хоче, щоб за нього хтось був розумніший - тому в нас ті псевдолідери і незмінюються.... Ніхто нікому репутацію псувати не хоче...але й казати, що(давайте без персоналій) лідери щось толкове роблять...я зараз не про розбудовування мережі під політичні сили, не про створення акцій в форматі шоу-бізнесу, і створення будафорійного піару навколо своєї особистості(бачте я не тільки про шановну Ганну пишу))...ну ніхто без ВИГОДИ НІЧОРТА не робить...чесно мені з усіх людей, що щось роблять імпонують хіба, що Пластуни...але я б їх теж обмежив в діях, бо як можуть займатися вихованням дітей діти та особи, що не мають відповідної освіти та ліцензії....бо є ж випадок з громадським форумом... "окрім досвіду роботи в різних сферах ще і реалізовують і планують так багато цікавих акцій, заходів і навіть ТЕЛЕВІЗІЙНИХ ПРОЕКТІВ для молоді..." «Станіславські таланти 2008». танцювальної школи Влада Ями "Містер Івано-Франківськ" "Красуня Івано-Франківська" "Танцювальний марафон на кубок Влада Ями" "Містер Західної України OPEN" Що з цього усього допомоде пересічному студентові в житті грядущому??? І Ви скажете, що я наїжджаю і це не проекти шоу-бізу??? Перепрошую - в мене питання, а про яку молодіжку йде мова в попередніх коментарях - бо я щось не зрозумів? Дякую ....З повагою!
Відповісти

Автор: Гість, 28 Серпня 2010, 2:21
Допоможе і допомагає телепроект "Дай старт молодим" де на кращі проекти молодь отримує готівкою кошти. А інші проекти навіть якщо вони сфери шоу-бізу вони розвивають культуру поведінки молоді , етикет спілкування, формування навиків стилю і дають можливість нашим виконавцям і танюристам реалізувати і показати себе. Але якщо вам цікава їхня діяльність я думаю вони роблять багато ..принаймі я про це чую від різних людей які дивуються їх ідейності і бажанні працювати та робите корисні справи для молоді . І я чесно кажучи аж тут прочитав що школа Ями була телевізійним проектом..так само як і конкурси краси., ви напевно неуважно слідкуєте за екранами нашого телебачення. І чому не перелічуєте спортивних заходів, благодійних акцій, проектів стажування в органах влади, екологічних акцій, та круглих столів для молоді , консультаційних центрів..які робить ця молодіжка, я одразу вам і відповім. ТОМУ ЩО ВАС ЯК І ВСІХ КРІМ КОНКУРСІВ КРАСИ І СФЕРИ ШОУ-БІЗУ ІНШЕ НЕЦІКАВИТЬ . ТОМУ МЕНШЕ СЛІВ А БІЛЬШЕ РОБОТИ ДЛЯ СПІЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ І ЗАРАДИ НАШОЇ МОЛОДІ. А Крисюк молодець
Відповісти

Автор: Гість, 31 Серпня 2010, 12:57
файно Ганька на відкати присіла, інакше б ці всі шоу і не затівала! чи хтось ще вірить у її альтруїзм?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Вересня 2010, 0:45
Присідайте ви. Слабо
Відповісти

Автор: Гість, 03 Вересня 2010, 10:00
Я віру не тільки у альтруїзм Ані а і в її порядність бо бачу особисто як багато вона робить і в замін абсолютно нічого не вимагає. Дай Бог щоб хоч хтось і з цих писарів так працював
Відповісти

Автор: Jkz, 04 Вересня 2010, 15:43
Анічка дуже хороша людина і вміє працювати з молоддю.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива