«Європейська партія України» пропонує кандидатам на посаду Голови Івано-Франківська провести громадську експертизу своїх передвиборчих програм!

Відповідно до прийнятого Верховною радою України нового виборчого Закону в Україні 31 жовтня 2010 року повинні відбутися вибори до органів місцевого самоврядування. Найбільш вагомими та важливими є вибори голів міст. Саме від професійності та креативності майбутнього голови міста, його здатності ефективно та раціонально управляти майном громади в значній мірі залежить розвиток місцевого самоврядування на наступних п’ять років.

Івано-Франківська організація «Європейської партії України» братиме активну участь у виборах до міської ради та запропонує громаді достойного кандидата на посаду Голови Івано-Франківська.

Для цього ми пропонуємо провести громадське відкрите обговорення програм потенційних претендентів на посаду мера.

Вважаємо, що європейський досвід  попереднього громадського обговорення програми діяльності  потенційного голови міста дасть можливість не лише пересвідчитися у реальності обіцяних ним благ, а й оцінити професійний і моральний рівень самого кандидата.

Ми звертаємось до чинного міського Голови Івано-Франківська, Віктора Анушкевичуса, забезпечити проведення презентацій передвиборчих програм потенційних кандидатів на посаду міського голови у сесійній залі міської ради з обов’язковим повідомленням у комунальних ЗМІ: газеті «Західний кур’єр» та по радіо «Вежа» дати та часу проведення обговорень. 

Конституція України гарантує право громадян на вільні збори та відкрите обговорення проблем, щодо подальшого розвитку територіальної громади. Переконані, що мешканцям Івано-Франківська є що запитати у кандидатів, їм не байдуже майбутнє рідного міста та подальший його розвиток.

«Європейська партія України» пропонує претендентам на посаду майбутнього мера в такий спосіб оприлюднити свою передвиборчу програму та гарантує свою активну підтримку кандидату, програма якого буде найбільш ефективною і реалістичною.

До створення громадської експертної ради наша політична сила запрошує усі громадські та політичні організація місті, а також громадян, чий досвід і знання сприятимуть фаховій оцінці запропонованих програм.

Вважаємо за необхідне попередити претендентів, що наша партія в змозі забезпечити не лише ефективну виборчу кампанію кандидату, а й належний контроль за виконанням його передвиборчої програми після перемоги у виборах.

18 Серпня 2010, 21:08

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Хто пройшов в Раду за списками політичних партій (протокол ЦВК)
11 Листопада 2014, 14:52
Спостерігачі оцінили перебіг виборів в Україні: думки розійшлися
31 Жовтня 2012, 9:04
Підсумок тижня від Ігоря Дебенка (Тиждень №20)
23 Травня 2010, 23:58
Європейська партія підтримує вступ України в Євросоюз мирними акціями
23 Травня 2010, 0:08
Європейська Партія: «Наша мета – Україна в Євросоюзі»
21 Травня 2010, 14:55
Микола Катеринчук: «Ющенко та Янукович - найкращі партнери по «утилізації» Тимошенко»
01 Лютого 2010, 13:52