«Смачний Спас» - фестиваль органічної продукції

Останнім часом все більше і більше людей звертають увагу  на склад і якість продуктів, які продають в магазинах. Особливо щодо вмісту барвників, ароматизаторів, покращувачів смаку та багатьох інших «Е», які вказані, чи не вказані на упаковці.  Тому зараз поширення набувають продукти, виготовлені з екологічно-чистої сировини та вирощені на чистих ґрунтах. Ознайомлювали людей з органічною сертифікованою продукцією на фестивалі «Смачний Спас», який відбувався в с. Спас, Коломийського району. Мета фестивалю: розвиток органічного сектору в Україні, рекламація Карпатського бренду та ознайомлення з діючою Карпатською Конвенцією, яка була ратифікована 7 червня 2003 року.   

На фестивалі «Смачний Спас» можна було придбати продукцію, виробництво якої перевіряли протягом кількох років. Цікаво, що сертифікують не органічну продукцію, а саме виробництво.

Крім цього, були представлені новітні енергоефективні технології у будівництві.

До того ж на фестивалі відбувався конкурс  на кращу автентичну кухню. Чого тут тільки не було: борщ, куліш, кулеша , вареники варені і на пару,  голубці, пампушки, замащенка, а ще «молонько з ґудзима», як називали місцеві. Чого тільки варта Бандерівська каша за відновленим рецептом Юрія Борця, яку готували з гречки та 11 сортів м’яса.  Цю кашу готували  на Закирзонні в 1949 році. Всі наїдки смачні й автентичні, виготовлені з екологічно-чистих продуктів.

І як на кожному фестивалі  тут продавали гончарні та дерев’яні різьблені, ткані вироби та вишиванки, співали пісень, грали троїсті музики і танцювали «Аркан».

 

25 Серпня 2010, 23:48

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: