Віктор Козачок - переможець франківського "праймеріз" Сильної України (фото)

Сьогодні у офісі "Сильної України" відбулося оголошення результатів партійних "праймеріз". Перемогу у Івано-Франківську здобув Віктор Козачок, який протягом останніх декількох місяців активно світився на рекламних бігбордах. За Козачка проголосували 1 227 опитаних з понад 6 тисяч учасників. Тепер Козачок буде кандидатом від "Сильної України" на посаду мера. До речі, членом "Сильної України" Козачок став тільки у березні цього року...

 

 

 

 

 

09 Вересня 2010, 15:44

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 15:45
а чо ненаписали РЕКЛАМА
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 15:45
Які неприєміні, пихаті рила.
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 23:21
Неприємне, пихате рило у ВишивАнюка!
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 15:48
два олені ) один продає дітям наркоту на Ельдорадо а другий приїхав десь з якогось села житомирської області нас розуму вчити збудуємо місто майбутнього - разом
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 15:49
Ооооо, справді влучно підмітили - олені :))))))))))))))))
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 16:08
Ці ідіоти хоч можуть пояснити слово "праймеріз" і нахєр воно нам потрібно.
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 16:27
але ти тупеньке!!!
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 16:41
це просто спосіб привернення уваги до таких недолугих кандидатів це один з факторів який і поховає СУ так як і яцинюка
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 18:14
клоунада продовжується...
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 18:24
по-моєму, найкращу кампанію веде Руслан Коцаба, хоча б вже тому, що він багато говорить, але не збирається балотуватися в найближчій перспективі. А тут якось все так тупо напряму робиться, що просто неприємно. Був собі бізнесмен-торговець якийсь, і тут РАПТОМ зненацька почав дуже сильно хвилюватися за життя рідного міста. а таких різких змін не буває
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 18:50
хай спочатку вхід на ельдорадо безкоштовний зробить, а потім у мери йде, клоун
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 19:16
Во гадє!!! Він (Козачок) мені ще 500 грн. винен за роботу в "Ельдорадо"
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 20:02
І за шо це він винен якщо не секрет? Ну, шоб всі знали)))
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 20:01
Ох, дорогенькі гості-аноніми! Бризкати жовчю може кожен, хто сам не здатен ні на що! І, якщо, проста і поки незіпсована людина, яка багато добилася сама в житті, хоча б намагається зробити щось для міста, старається прийняти участь в багатьох проектах, може варто почекати і подивитися як воно буде далі? І до чого тут Ельдорадо??? Таке враження, що сидять тут по приватах голодні збідовані студентики або торгові агентики, які за кожною копійкою плачуть. Тьху. Гидко від вас! Верне просто!
Відповісти

Автор: Артем, 11 Вересня 2010, 2:09
В Козачка навіть прес-службою хтось займається?! Молодець!!! А скільки Вам, шановний "дорогенький гість-анонім", платять? Працюєте на бандюгу, який після рекету в 90-х в "Беркута" пішов для маскування, ще й купу людей на...бав у сумнозвісному Євролайфі... Сильний мер з нього, правда?!
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 20:50
МЕРТВИЙ ПРОЕКТ
Відповісти

Автор: Гість, 09 Вересня 2010, 21:22
Покажи живий!
Відповісти

Автор: Гість, 10 Вересня 2010, 0:09
Козачок стане мером і всякі покидьки невдахи виїдуть з міста
Відповісти

Автор: Артем, 11 Вересня 2010, 2:03
Шановний, кири менше, і не сміши людей!!!
Відповісти

Автор: Гість, 10 Вересня 2010, 11:54
)) доведеться козачку виїжати з його пацанчікамі меценат блін )
Відповісти

Автор: Гість, 12 Вересня 2010, 1:23
Козачка кажуть Пуцик кришує. Сам бачив як на "Ельдорадо" Пуцик відривався. А Козачок збоку сидів і то на мобілку знімав. Козачок в роті лизачок. Лизачок то Пуцик.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Вересня 2010, 19:39
Вітя, погаси боржок в банку. А то якось незручно буде перед Сергієм Леонідовичем...
Відповісти

Автор: Гість, 21 Вересня 2010, 8:07
Придурки!!! Вам всім до Козачка як до неба!! Порядності навчіться, хами!!! Побільше б таких як Козачок в політиці, і нормально б жити було!!!
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива