Нарцисизм по-франківськи: Володимир Олійник - ідеальний депутат? (фото)

Наскільки ж сильно потрібно себе любити щоб вважати ідеальним? 

 

 

 

10 Вересня 2010, 13:47

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 10 Вересня 2010, 14:10
Хоч трохи б совісті і честі.
Відповісти

Автор: Гість, 10 Вересня 2010, 14:18
У кого у Вови? Цей чувау може претендувати на звання "сраколиз десятиляття на Прикарпатті", а не на депутатський мандат
Відповісти

Автор: Зеник, 10 Вересня 2010, 19:56
Та ж Вовка справжній педальний кандидат. Зараз йому хіба що копняка бракує щоб хоч десь до влади залетіти, чи то прошкребтись?
Відповісти

Автор: Критик, 10 Вересня 2010, 19:57
Вова нормальний політик, знає де, коли і кому треба вчасно полірнути, щоб бути при владі.
Відповісти

Автор: Гість, 10 Вересня 2010, 20:32
За рейтингами в Івано-Франківську є чотири реальних претенденти на пост міського голови: Юрій Соловей (Пора) Андрій Микитин (Народна Влада) Віктор Анушкевичус ( діючий мер, УНП) Павло Андрусяк (ЄЦ)
Відповісти

Автор: Гість, 10 Вересня 2010, 20:36
нашо спамиш?
Відповісти

Автор: Гість, 11 Вересня 2010, 2:14
Тормоз, ідіот, пихатий "лідер". ВСЕ
Відповісти

Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 0:57
підтримую дурачок який нічого неварта .Сраколиз і боягуз який краде чужі ідеї у молоді
Відповісти

Автор: Володимир Олійник, 11 Вересня 2010, 20:33
Костя, я розумію, що тобі Микитин за це гроші платить, то потрудись і знайди більш вагомі аргументи, щоб дискредитувати мене (що, коли і де вкрав, з ким був нечесний і кому дупу лизав)! 7 ударів нижче пояса...дуже совісно і чесно!
Відповісти

Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 0:36
Нема кого дискредитувати ти скажи як ти на молоді гроші відмивав і в чому молоді допоміг будучи головою молодіжної адміністрації і начальником внутрішньої політики що ти організував і як ти звільнився вчасно бо ділов натворив.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Вересня 2010, 20:38
Костя, я розумію, що тобі Микитин за це гроші платить, то потрудись і знайди більш вагомі аргументи, щоб дискредитувати мене (що, коли і де вкрав, з ким був нечесний і кому дупу лизав)! 7 ударів нижче пояса...дуже совісно і чесно!
Відповісти

Автор: Володимир Олійник, 11 Вересня 2010, 21:13
Тут моя біографія http://vo.if.ua/?action=static&altname=pro_mene Може до чогось суттєвого докопаєшся!
Відповісти

Автор: Кася, 11 Вересня 2010, 21:16
якщо уважніше прочитати все що пише на буклеті то можна побачити що там пише запрошуєм на політик-слем а тема якого "мій ідеальний депутат обласної ради" А травити в неті всяку пургу любий може чогось в очі сказати трохи шось зжимається.ДА??
Відповісти

Автор: Кася, 11 Вересня 2010, 21:22
А ще фотки через жопу зроблені бо хтось настільки неможе нінакого нічого нарити абож природа обділила що прямо сфоткати ввесь текст неможе це факт!!
Відповісти

Автор: Фенрірко, 11 Вересня 2010, 21:28
о та - повні фактів звинувачення є щось конкретне "Любі" гості чи лісом ?))) читайте спершу тему афіші\листівки аніж щось казати там інформація про політик-слем
Відповісти

Автор: Чувіха, 11 Вересня 2010, 21:53
Прочитавши надпис я подумала от чувак хоче дізнатись яким йому треба бути щоб стати депутатом... Який нарцисизм??? Тупість...
Відповісти

Автор: Гість, 11 Вересня 2010, 22:27
як на мене, то занадто низько коментувати чиюсь особу, гостро критикуючи її і розголошуючи всім свою думку!! Так, ніби ваша думка когось цікавить! Коментарі тих, хто так низько падає, не варті будь-чиєї уваги!! це я про ком. шановних Гість, 10 Вересня 2010, 14:18; Зеник; Критик; пуцик; Гість, 11 Вересня 2010, 1:07; Гість, 11 Вересня 2010, 2:14, і їм подібні. НЕ ВПЕВНЕНА, ЩО ЦІ ЛЮДИ ВЖЕ ДОРОСЛИ ДО ПРАВА КРИТИКУВАТИ ОЛІЙНИКА!!
Відповісти

Автор: Кася , 11 Вересня 2010, 22:49
Автор: Зеник, 10 Вересня 2010, 19:56 ха мужик тобі мозочку бракує)))
Відповісти

Автор: Гість, 12 Вересня 2010, 1:19
Кажуть що його фінансує Пуцик. А Пуцик зараз серйозний політик на теренах Прикарпаття.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Вересня 2010, 11:50
Коли інші політики на плакатах, то це нормально, а В.Олійник - нарцисизм? Видно, що почались вибори, бо коли весною була тема "Мій ідеальний мер", то ніхто нікому нічого не пришивав...
Відповісти

Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 0:34
Вовік дискотеку ураїнську зробив і грошей на апаратурі вкрав, потім красуню інтернету робив і девочок собі повідбирав. А далі ще краще тіпа школа лідерів бо вибори треба дешеву робочу силу..про кого тут дискутувати. Депутатом міськ ради є а як депутат ніхера незробив..то в чому його ідеальність вміти побухати і втратити память з ким і де пив..цікаво так нічо
Відповісти

Автор: Наталя, 13 Вересня 2010, 14:22
Дуже серйозны аргументи! Я теж можу сказати, що критик Олійника - рагуль і мудак. А ти докажи, що це неправда.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 23:46
мудаки такі як ви з Вовіком гроші крадут і молодих людей обдурюют обіцяючи гори доли а самі нічого неварта..
Відповісти

Автор: Кася, 14 Вересня 2010, 8:06
Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 0:34 Ого то ти навіть знаєш шо Олійник депутат. А скажи мені кого ти ще з 60 знаєш?? це було по- перше. по-друге школа лідерів стартує кожного вересня і доречі тепер два рази в рік а ти Вася напевно з під землі тік виліз
Відповісти

Автор: Кася, 14 Вересня 2010, 8:08
Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 23:46 Ти спочатку наведи факт того що Володя вкрав гроші...І нічого не зробив...а ти навіть підписатися очкуєш
Відповісти

Автор: Гість, 15 Вересня 2010, 22:54
наведе СБУ. хаха.. і дуже скоро
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива