"3D-реклама" від Юрія Солов'я (фото)

Наш ресурс продовжує відслідковувати політичну кампанію до місцевих органів самоврядування у Івано-Франківську. Цього разу черговим "ляпом" знову відзначився кандидат на посаду міського голови Юрій Соловей. Звісно подібне оголошення  може бути інноваційною 3D-рекламою...а може просто найняті розклейники байдуже ставляться до того, що клеїти на стінах та парканах...

 

Нагадаємо, що це вже не перший "промах" лідера Громадського форуму...

 

 

 

13 Вересня 2010, 13:25

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 13:42
А тут буде ще більше коментів)
Відповісти

Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 15:29
100%!!! Люди не пропустять нагоди. щоб поглумитися над цим лузером!!!
Відповісти

Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 21:42
ха-ха-ха
Відповісти

Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 21:50
а за 3д окулярами в космос бігати чи перед афішами видають)))))?
Відповісти

Автор: Гість, 13 Вересня 2010, 23:49
це вже точно міняють місто. А потім ще будуть кричати про чистоту і що Анушкевичус не господарник. Штрафувати їх треба і всі політичні сили що будуть загаджувати місто
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 12:46
Справді, а куди дивиться муніципальна комісія з благоустрою? Таких нахабних "поклейщиків" як Соловей та свобода потрібно штрафувати і гнати з міста. То все Онуфрій зі своєю типографією
Відповісти

Автор: Критик, 15 Вересня 2010, 11:00
З такою роботою, яку робить Соловей, потрібна місту. Людина подивиться на плакат і буде сита цілий день, інформацією яку дізналася. Краще б як Льоня Космос бабцям гречку роздавав....
Відповісти

Автор: Гість, 18 Вересня 2010, 15:45
СОЛовей мій кандидатю Вб'ю того, хто криве слово на нього скаже
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива