Павло АНДРУСЯК заявив про свій вихід з партії (фото)

14 вересня 2010 року, Павло АНДРУСЯК на прес-конференції заявив про свій вихід з «Єдиного центру» і склав повноваження керівника Івано-Франківської обласної організації партії. 

 

Таке рішення він мотивував переконанням, що депутати міських рад, мери міст повинні обиратись у мажоритарних округах і нести відповідальність перед територіальними громадами, а не політичними структурами. 

 

«Я переконаний, що міський голова має бути позапартійний, він має перебувати поза партійними зобов’язаннями. Мер має бути ефективним управлінцем, який координує роботу фахових менеджерів в усіх галузях міського господарства. А крім того, міському голові ще й потрібно буде стати посередником між тими політичними силами, які будуть присутні в раді, а також працювати і з мажоритарниками», — наголосив лідер «Нової Галичини». 

 

Тому, на думку Павла АНДРУСЯКА, позапартійність міського голови має стати запорукою ефективної і злагодженої роботи міської ради, виконавчого комітету та всіх міських служб на користь громади Івано-Франківська.

 

Щодо того, яка політична сила буде висувати його як кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська, Павло АНДРУСЯК повідомив, що готовий вести переговори з різними партіями, хто погодиться підтримати позапартійного кандидата.

14 Вересня 2010, 14:09

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 14:19
Андрусяк - людина з порядної патріотичної родини, креативний, з молодих років бореться з комуністичним тоталітаризмом і міщанським рагульством. З усіх названих добрий кандидат у міські голови. Думаймо, панове!
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 15:12
Тут думай не думай! Навряд чи хоч одна політ сила захоче, щоб такий порєдний єпівець тягнув її додолу!!! А ще на вулиці Івасюка є добрі друзі його однопартійця Гусака, а це добрячий шмат електорату! Такщо задумайтесь політичні партії...
Відповісти

Автор: Гість, 16 Вересня 2010, 19:55
не гони, це повна фігня і брехня
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 18:13
Гусак не в партії ЄЦ.
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 15:38
А якій партії сьогодні можна вірити?
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 15:18
Ага! А то у нас куди не подивишся, суцільні порєдні політсили та такі ж порєдні кандидати від них: Соловей від Пори, Анушкевичус від УНП, Микитин невідомо від кого :))
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 15:18
Інтересно, а яка це політична сила тута пише?
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 14:21
А шо тут думати, треба вибирати Павла
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 16:18
О це знову цей кумедний товстун! То я так і незрозумів яка мета в цього чоловічка "по жизні"
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 16:19
Тобі це "не понять".
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 14:50
так і повірили всі що він тепер не буде тримати зв"язок з Балогою. Вирішили подурити народ, а прийняв таке креативне рішення бо чує одним місцем, що партійний бонза до якого перебіг втратив всемогутність, котру мав при Ющенкові
Відповісти

Автор: Гість, 15 Вересня 2010, 18:59
Вслід за Шкутяком з партії удрал в цей панок
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 15:04
Та ні до кого він не біг! У 2008 році його просили, щоб він очолив ОО ЄЦу в нашій області! А, між іншим, хтось може сказати, що поганого Андрусяк зробив як політик, хоч і як представник ЄЦ?
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 16:25
"А, між іншим, хтось може сказати, що поганого Андрусяк зробив як політик, хоч і як представник ЄЦ?" - Некоректно поставлене запитання, треба запитати у народу "Хто знає ЩО ЗРОБИВ Андрусяк взагалі як політик, те що він внук свого діда не рахуємо"
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 16:33
Добре, поставимо питання по-іншому: що доброго (чи взагалі що-о-о-о ) зробив Андрусяк (совочки, наклейки як і картинки не рахуємо)
Відповісти

Автор: Ірина, 14 Вересня 2010, 16:58
Добре, поставимо питання по-іншому: а що доброго (чи взагалі що-о-о-о) зробили інші претенденти на посаду міського голови (недороблені вулиці Миру і Новгородську, як і "дешеву" гречку не рахуємо). А то, може, вже хай нарешті скажуть, що хоча б планують зробити?
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 14:57
Ви не знаєте Андрусяка, коли таке говорите.
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 15:04
Добре знаю з часів керівництва виборчим штабом Круця, коли вони дружно клялись вірності Нашій Україні, такі патріоти тоді були, з Ющенком взасос цілувалися, апотому кинув Ющенка побіг до Балоги, а Круць взагалі в регіонах опинився
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 15:08
Ой, дивні люди! Та ж вони працювали в штабі Круця як на Круця, а не на як представника якоїсь політичної сили! І, зрештою, то Андрусяк у Круця працював, а не навпаки! Чи, може, Круць мав Андрусяка питати, куди йому йти? P.S. Круця не виправдовую, але не плутаймо одне з іншим!
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 18:33
А треба, що за бідних...? Чому постійно треба щоб за вас хтось переживав? Може б ви самі хоть щось робили, а не чикали роззявивши рота.?
Відповісти

Автор: Штефко, 14 Вересня 2010, 17:03
Та подивітся на його морду: він такий гладкий, що там муха розчіхнетсі!!! Він що за бідних буде переживати?
Відповісти

Автор: Гість, 15 Вересня 2010, 10:15
За Вашою логікою, то найкращим мером мав би бути Чахлик Невмирущий :))
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 21:37
Полковник Андрусяк-Грегіт, дідо Павла, - один з найхоробріших командирів Повстанської армії і що таке боротьба за вільну Україну Андрусяки знають. А теперішні "борці" зійшли на пси. Не будьте примітивними, оцінюючи, хто худий, а хто товстий. Павло у жовтні 90-го разом із друзями голодував на київському майдані
Відповісти

Автор: Гість, 14 Вересня 2010, 22:25
мало, і зараз трохи б здалося.
Відповісти

Автор: Гість, 15 Вересня 2010, 11:05
100%
Відповісти

Автор: Куб, 15 Вересня 2010, 12:13
Якби ми мали можливість голосувати за обрання секретаря міської ради, то я би проголосував двома руками за Андрусяка. Він займав цю посаду і був найкращий. А на мера Павло не тягне, бо не орієнтується ні в господарці, ні в економіці, ні в інших важливих сферах для міста. Хоча перспектива є... через пару років
Відповісти

Автор: Гість, 15 Вересня 2010, 14:35
Ага! А то сильно Анушкевичус розбирається і в господарці, і в економіці, і в усіх інших сферах міста!!! І перспективи у нього нема...
Відповісти

Автор: Гість, 15 Вересня 2010, 13:07
А мером Івано-Франківська Андрусяк БУДЕ!
Відповісти

Автор: Гість, 15 Вересня 2010, 19:00
У сні
Відповісти

Автор: Гість, 17 Вересня 2010, 13:56
Як це Гусак не в ЄЦ? http://edc.org.ua/ua/person/1659_Gusak_Ruslan_Olegovych А Андрусяк вийшов з ЄЦ, бо переживає, жи його люди не підтримають. Бо ЄЦ тут не люблять
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива