Віктор Анушкевичус взяв участь у відкритті новозбудованого Університетського храму Різдва Пресвятої Богородиці

 

У вівторок, в день другої пречистої, на вулиці Чорновола у Івано-Франківську було урочисто відкрито новозбудований Університетський храм Різдва Пресвятої Богородиці.

     Втім на відміну від багатьох традиційних церков, (тут збудовано сучасну конференц-залу, комп’ютерний клас, бібліотеку), цей храм розрахований, перш за все, на культурне та духовне виховання молоді, зокрема студентів Прикарпатського Національного Університету ім. Стефаника яким тепер є де помолитися перед екзаменом чи просто вилити душу священику.
 
 


     Серед почесних гостей на відкритті був присутній і міський голова Віктор Анушкевичус, безперечний вклад якого у будівництво храму високо оцінив Єпископ Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин:

     - Оцінюючи вашу ревність і старання для Божої та добра Української Греко-Католицької Церкви та українського народу за Вашу ревну та віддану жертвенність і працю, яку чините для парафії Різдва Пресвятої Богородиці у місті Івано-Франківську. Зокрема, за вкладену лепту та посильне сприяння у будівництві нового храму Різдва Пресвятої Богородиці, за збереження і передання наступним поколінням батьківської віри, традицій і  українських звичаїв хочу відзначити вас почесною грамотою та прийміть мої щирі вітання та признання, - привітав міського голову святий отець.

     Навзаєм Віктор Анушкевичус також привітав святих отців та усю громаду зі святом та подарував храму Різдва Пресвятої Богородиці чашу для причастя.
     - По великому рахунку питання віри це глибоко внутрішнє питання кожної людини. Але я говорив і повторюю. На щастя попри ті міфи які створюють певні пропагандистські кола про Івано-Франківськ та Прикарпаття наше місто міжконфесійної і міжнаціональної толерантності В нас нема міжетнічних конфліктів, в нас нема міжнаціональних конфліктів. Тут відкривається і освячується не просто храм Різдва Пресвятої Богородиці тут ще й буде молодіжний духовно-просвітницький центр. І як сьогодні було сказано з Євангелія від Луки про Марту і Марію, одна переймалася клопотами духовними, а інша буденними. Тож багато хто в цьому суспільстві переймається буденним, матеріальним десь нехтуючи духовним. І відкриття храмів. Таких духовно-просвітницьких центрів, це є духовне збагачення нації. І в останні роки було прийнято рішення про будівництво у Івано-Франківську 14 храмів. В цьому році ми вже два храми освятили і ми, таким чином. Показуємо приклад цілій країні, - зауважив міський голова Віктор Анушкевичус.

 

21 Вересня 2010, 22:50

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 8:12
А чому не пишуть про Балагуру? Він також відкривав цей храм. Може він просто не проплатив за сюжет (як, наприклад, діючий міський голова)?
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 16:01
Знали б ви люди скільки за сюжет хочуть 24-й канал і 3-я студія, то ви б про мера таке не писали. Такі гроші собі може дозволити тільки якийсь олігарх або Юра Соловей зі своїми лавочками та бабусями. Ото в дибіла будуть борги після поразки на виборах
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 16:59
а звідки Ви знаєте, скільки коштують ці сюжети? запитайте на вулиці у людей - 100% ніхто не скаже. Ці дані знають люди, які намагаються замовити сюжети. Значить Ви - один (або одна) з них. :) Працівники штабів пишуть коментарії? :) :) :)
Відповісти

Автор: Представник ЗМІ, 22 Вересня 2010, 11:14
А звідки інформація, що Анушкевичус проплачує інформаційні приводи?
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 13:36
А то шо? Велика таємниця?
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 13:01
а хіба не проплачує? :) можливо не ЗМІ. погоджуюсь. А ось журналістам - точно. хіба це секрет, що за кожним кандидатом на посаду міського голови їх штаби вже закріпили журналістів, які посиленно працюють і намагаються проштовхнути інформаційні матеріали?
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 13:40
Це ж треба так придумати!!! Почитайте газети за минулий тиждень. У всіх казетах одне і то саме пишуть про нашого "дорогого" мера. Нерозумний мер і вся його компанія, або кампания.
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 11:31
Балагура міг відкрити все, що завгодно. А ось внесок. в тому числі і матеріальний, зробив саме Анушкевичус. Що й було вімічено архієпископом. Заздрити?
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 13:44
100 гривень?
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 11:50
буде тепер студентам пари прогулювати
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 12:27
Балагура і Анушкевичус постійно займаються благодійністю. Не завжди про це пишуть журналісти. В нас як обгадити людину, то це просто, а як подякувати, то сприймається як адмінресурс.Не правильний підхід.
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 13:02
питання не в тому, щоб обгадити. просто бдагодійність чомусь активізується саме перед виборами.
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 22:15
Це абсолютно не стосується ні Анушкевичуса ні Балагури. Давайте будем об"єктивними.
Відповісти

Автор: Гість, 22 Вересня 2010, 22:44
Церкву профінансува Садик Огли спонсор Анчоуса о поруч за рік мають розпочати будівництво довх 9-ти поавнерхових домів. Раніше цей проект мав здійснити син Ониськіва. Але той не при владі а син сидить. тому Аллаху ...Анчоус
Відповісти

Автор: Люблю своє місто, 23 Вересня 2010, 0:47
Молодець Анушкевичус! І мудрі люди це бачать. Зара на першому місці духовність, бо з цього все починається. А люди, які рвуться до влади завжди будуть критикувати. От в Анушкевичуса реклами я не бачив, як у інших кандидатів, зате робить своє діло, наскільки йому дозволяють можливості.
Відповісти

Автор: Гість, 23 Вересня 2010, 10:21
Чому коли місто Соловей заклеює листівками, про це мовчать? А коли людина зробила хорошу справу і це показали по телебаченню , то це вже піар. Є багато благодійних акцій до яких долучається міський голова і його сім'я але про це мало хто знаєю.
Відповісти

Автор: Гість, 23 Вересня 2010, 22:06
Ви бачили звт Солов я?! Плакати хочеться. Підер., саме так!. підер. франківець, проффеЕсионал. Гонору - вище стелі. конкретики - ноль. Обирайте! будете мати менінгит. Бо кампанію він проводить у борг, а потім з ваших же грошей намагатеметься їх відбити.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини по темі:
Урочистості з нагоди п’ятиріччя проголошення Івано-Франківської Митрополії УГКЦ
14 Грудня 2016, 11:22
У Галицькому районі почали встановили контейнери для роздільного збору відходів
30 Листопада 2016, 16:59
Християни святкують Собор Архистратига Михайла
21 Листопада 2016, 19:18
Галич серед переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка»
11 Листопада 2016, 14:07
Фестиваль української та угорської пісні в місті Мішкольц в Угорщині
10 Листопада 2016, 19:21
У Тернополі священики розважались у нічному клубі і долучились до масової бійки
17 Жовтня 2016, 18:03
Древній Галич бере участь у всеукраїнському конкурсі «7 чудес України»
05 Жовтня 2016, 16:34
21 вересня - Різдво Пресвятої Богородиці
21 Вересня 2016, 17:42
Коломийській міській раді передали картини з благодійного аукціону
20 Вересня 2016, 10:55
У Галичі пограбували пам’ятку архітектури
06 Вересня 2016, 10:30
На Валах “розширюють територію” дитячого майданчика
02 Вересня 2016, 20:08
У Франківську 110 першокласників отримали портфелі та канцтовари
31 Серпня 2016, 8:53
Розкопали підтвердження віку Гошівського монастиря
29 Серпня 2016, 15:20
У Рогатині в Святодухівській церкві представили відреставровану сакральну спадщину
25 Серпня 2016, 18:08
З 775-річчям, рідна Коломиє!
19 Серпня 2016, 20:03
У Калуші відбувся молебень до дня Хрещення Київської Русі