http://motokarpaty.at.ua/Image_video/motoklip.jpgДнями на мототрасі, що у районі Підгірок, відбувся традиційний, але від того — не менш захопливий для калушан заключний 4-й етап Чемпіонату України на кубок Федерації мотоциклетного спорту. До Калуша прибули учасники із 50-ти міст України, зокрема, — зі столиці та Криму. Цього року калушанам посприяла погода і, напевне, удача. Адже, практично в усіх кваліфікаціях наші мотоциклісти ввійшли у десятку найкращих.

Змагання, традиційно, збігаються у часі із Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, тому генеральним спонсором виступило ТОВ “Карпатнафтохім”.
У змаганні брали участь шестеро калушан. Те, що їм усім удалося ввійти до десятки найкращих, демонструє добру підготовку і волю до перемоги. Голова спортивного клубу “Сарік-Екстрім-Харді” Леонід Сарафанов переконаний: результат калуських мотоциклістів перевершив усі сподівання, адже у попередні роки калушанам не вдавалося потрапити навіть до першої десятки.
Змагання відбувалися у шести кваліфікаціях: 50-65 куб. см, до 85 куб. см, клас “аматор”, клас “майстер” і клас OPEN. У кожній із них переможців визначали за результатами двох заїздів. Заїзди відбувалися без великих перерв, тому емоції практично не вщухали.
У класі 50-65 куб. см переміг спортсмен із Тисмениці Володимир Фіцик. Другим став калушанин Олег Озаров. У класі 85 куб. см перемогу здобув мотоцикліст зі Сваляви Дмитро Грималюк. Калушанин Віталій Білоус посів четверте місце. Дещо не пощастило калуським мотоциклістам Володимиру Сікорі та Олександру Подчерніну, якому  дісталося шосте місце у класі “аматор”. Олександра Подчерніна, який лідирував упродовж усього першого заїзду, підвело падіння у другому заїзді.
У класі “майстер” перемогу здобув іванофранківець Володимир Завадецький. У найбільш видовищному класі OPEN також переміг іванофранківець Сергій Чміль.
Цього року мотогонки, на щастя, обійшлися без серйозних травм. Загалом на шоу прийшли подивитися близько тисячі чоловік.

24 Вересня 2010, 14:43