Змій вигнав змія: Руслан Коцаба йде на мера (фото)

Вчора, одразу після акції по вигнанню "зеленого змія" з стін будівлі адміністрації влади у Івано-Франківську лідер обласної "Пори" Руслан Коцаба подав документи по своїй реєстрації на місце кандидата на майбутню вакантну посаду...не змія, а мера...хоча...

 

 

 

 

06 Жовтня 2010, 15:22

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 06 Жовтня 2010, 23:50
не читайте цей сайт він куплений Анушом!!!
Відповісти

Автор: Гість, 07 Жовтня 2010, 10:54
Щось я нічого не бачу щоб тут Ануша возвеличували)
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 07 Жовтня 2010, 7:29
Шановні колеги! Дякую за безкоштовне висвітлення нашої веселої акції, яка врешті-решт спонукала депутатів міськради проігнорувати тиск алкогольного лобі у особі чудо-мера Анускевичуса і сприяла прийняттю (з третьої спроби!) антиалкогольного рішення останньою сесією цього скликання. Єдине уточнення: я зареєструвався кандидатом у мери ще 2-го жовтня, перед Анчоусом. Це моє рішення і моя відповідальність. ПОРА пороти рагульську владу!
Відповісти

Автор: Гість, 07 Жовтня 2010, 9:39
Коцаба нарешті купив костюм, цивілізується
Відповісти

Автор: Кучма, 07 Жовтня 2010, 11:04
Коцаба -конкретний лоховський клоун. А цю дівчинку - блондиночку я би впоров. Все решта не заслуговує на висвітлення та обговорення.
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 08 Жовтня 2010, 16:44
Дурнику, передрочи тихенько в туалеті і дурниць не базікай... Дівчат ображати не можна, бо інакше ти будеш жінкою, а не мужчиною....
Відповісти

Автор: Гість, 08 Жовтня 2010, 11:41
+1
Відповісти

Автор: Шпирка Богдана, 07 Жовтня 2010, 23:06
Ваша культура,шановний,мене глибоко здивувала,лохом в такій ситуації виходите ви,і з такою культурою,у вашу сторону такі блондинки навіть дивитись не будуть.
Відповісти

Автор: Гість, 08 Жовтня 2010, 5:21
+1
Відповісти

Автор: Гість, 08 Жовтня 2010, 21:08
цю, навіть неподію, не так вже і широко висвітлювали в ЗМІ, а дівчина справді мила
Відповісти

Автор: Гість, 08 Жовтня 2010, 23:18
Спасибі
Відповісти

Автор: Гість, 08 Жовтня 2010, 21:13
в чому суть акції? рішення є і це головне, до чого тут спроби??? і взагалі яка різниця хто коли, перед ким зареєструвався кандидатом в мери???
Відповісти

Автор: Гість, 08 Жовтня 2010, 22:13
Коцабу - в мери. Геть шкурняків!
Відповісти

Автор: z italii, 09 Жовтня 2010, 9:52
bravo,pominjai y zemy misti xot wos.
Відповісти

Автор: Живчик, 09 Жовтня 2010, 16:04
Посміявся, з коментарів, акцію підтримую=)
Відповісти

Автор: Свобода, 10 Жовтня 2010, 11:31
Чи прийде за останні двадцять років керувати Станіславом хоч один українець?
Відповісти

Автор: До Свободи, 10 Жовтня 2010, 12:22
Серед 19 кандидатів - жодного українця. Усі - замасковані семітойди
Відповісти

Автор: Гість, 10 Жовтня 2010, 20:24
Володимир Олійник проголосував "ЗА" дане рішення. www.news.if.ua
Відповісти

Автор: бля.калуш, 11 Жовтня 2010, 12:49
коцаба в мери вам повезло а в нас насалик давайте коцабу нам поки непізно
Відповісти

Автор: Гість, 15 Жовтня 2010, 16:25
ой, така гарна дівчинка там блондинка... а як з нею познайомитись? пане Коцаба, думаю вона з вашого табору я за вас проголосую, але познайомте мене з нею...
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива