Ігор Насалик представив свою команду (фото)

Міський голова м. Калуша, голова УП Ігор Насалик очолив список кандидатів у депутати обласної ради від цієї політичної сили. Серед претендентів чотири депутати теперішньої облради: Микола Семенюк, начальник управління праці ОДА Ярослава Ульванська, перший заступник начальника головного управління юстиції в області Володимир Ковальчук, начальник НГВУ „Долинанафтогаз” Михайло Гой, а також міський голова м. Долини Володимир Гаразд та колишній голова ДПА в області Михайло Смачило.  

 

 

 

 

 

 

08 Жовтня 2010, 14:00

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 09 Жовтня 2010, 11:55
Ти дивисі який Никола файний!!! Розцвив ліпше як в УНП!!!
Відповісти

Автор: Гість, 09 Жовтня 2010, 13:53
Чому Насалик не подумає, що зв"язавшись з Бачкуром і Ульванською довіра до нього і його партіїї впаде нижче плінтуса. Шкода, що дозволив цим двом аферюгам навішати собі на вуха макарону
Відповісти

Автор: Гість, 10 Жовтня 2010, 11:24
Рейтинг партій, що проходять 3% бар’єр до Івано-Франківської міської ради 1. БЮТ - 27,8% 2. Блок А.Микитина "Народна Влада" - 8,3% 3. Блок А. Яценюка "Фронт Змін" - 7,3% 4. РУХ - 6,4% 5. Партія Регіонів - 4,9% 6. ВО "Свобода" - 4,7% 7. УНП - 3,2%
Відповісти

Автор: Гість, 10 Жовтня 2010, 13:42
Гониш, по рейтингу, шановний, гониш... Хто платить, Микитин?
Відповісти

Автор: Гість, 10 Жовтня 2010, 20:18
Володимир Олійник найкращий кандидат в депутати до обласної ради news.if.ua
Відповісти

Автор: Гість, 11 Жовтня 2010, 9:31
це Олійник сам пише???
Відповісти

Автор: Гість, 10 Жовтня 2010, 20:19
www.news.if.ua
Відповісти

Автор: Гість, 10 Жовтня 2010, 23:53
Якщо Насалик, Смачило, Гнип і под. - найбільші патрійоти в области, то що робити тим, хто дійсно відновлював незалежну Вкраїну. Справжня назва партії - Українська партія Регійонів. А що там Володя Ковальчук робить? Він теж мільйонер?
Відповісти

Автор: Гість, 11 Жовтня 2010, 15:49
Файно Ульванська присмокталася, паралельно відсмоктуючи Вишиванюку. А Насалик, що не бачить кого брав? Бачкур то ще той при...ок, Семенюк - УНП розвалив, плів інтриги, потім створював Голос Нації, а тепер в УП пішов. Партьійник с...ий. Не бачити їм сесійної зали як своїх вух!!!!!!!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 11 Жовтня 2010, 19:30
насалик ідь до себе у хім Калуш
Відповісти

Автор: Гість, 13 Жовтня 2010, 23:04
Ну дуже старі лиця. І це весь потенціал Насалика? Не вражає.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива