"Свобода" пікетує МВС (фото)

13 жовтня, близько 22.00 години, працівники МВС перешкодили виїзду представників ВО «Свобода» з Івано-Франківська до Києва для участі у марші за визнання УПА. У відповідь на це 14 жовтня «свободівці» провели пікетування обласного управління МВС в якому вимагали зупинити незаконні дії міліції

 

Автобуси зі «свободівцями» не змогли виїхати до Києва через втручання правоохоронців. Методом шантажу, залякування та погроз вони змушували водіїв та підприємців відмовитись від перевезення. В разі непослуху у власників автобусів обіцяли відібрати ліцензії, а водіїв позбавити прав на керування транспортними засобами.  

 

Через це двоє перевізників відмовились їхати на Київ ще в обід. Натомість «свободівці» вирішили здійснити виїзд невеликими автобусами. Проте, коли понад 150 людей та замовлений транспорт прибули до партійного офісу, туди ж приїхали і правоохоронці. Застосувавши ті ж методи фактично примусили ще двох водіїв відмовитись від перевезення. Решта автобусів таки вирушили на Київ. Але, вже за кілька кілометрів від Івано-Франківська у селі Клубівці, пост ДАІ заблокував подальше пересування ще двом автобусам, змусивши їх повернутись назад.

 

У відповідь на такі дії МВС, 14 жовтня о 10.00 «свободівці» провели пікетування обласного управління МВС. Націоналісти вимагали від правоохоронців припинити «вислужуватись» перед антиукраїнської владою та віддавати злочинні накази підлеглим.

 

Виступаючи перед присутніми Олександр Сич зазначив: «Сьогоднішня наша акція не була спланованою. Вона є імпульсивною, як реакція на вчорашнє поводження міліції. Вважаємо такі дії МВС незаконними, оскільки перешкоджають нам здійснити своє громадянське право вільного пересування в межах нашої держави. У такий спосіб ми попереджаємо і керівника обласного управління МВС Василя Варцабу та всю обласну владу на чолі з головою адміністрації Михайлом Вишиванюком, що якщо й надалі правоохоронці будуть в незаконний спосіб перешкоджати виявляти нам свою громадську позицію, завтра ми виведемо на протести тисячі людей. Бо міліцейське свавілля не омине нікого ні журналіста, ні освітянина, ні працівника охорони здоров’я. І повторяться ті події, які були у 2004 році, з тією лише різницею, що цього разу їм не вдасться уникнути відповідальності за свої вчинки».

 

Голова секретаріату міської «Свободи» Руслан Марцінків наголосив: «Антиукраїнський режим на чолі з Януковичем хоче сьогодні повністю узурпувати владу в державі. Для цього вони не цураються використовувати силові методи, в тому числі через правоохоронні органи. Наше завдання показати, що українці не будуть боятися відстоювати свої права. Тут, у бандерівському краї, ми дамо відсіч усім, хто намагатиметься в брутальний спосіб порушувати закон і  використовувати такі методи роботи».

 

Представники ВО «Свобода», які не змогли виїхати до Києва, візьмуть участь в урочистостях присвячених 68-й річниці створення УПА у Івано-Франківську та районних центрах області.

 

 

 

 

 

 

 

 

14 Жовтня 2010, 15:45

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 14 Жовтня 2010, 19:33
МОЛОДЦІ ! ПАТРІОТИ !
Відповісти

Автор: Гість, 14 Жовтня 2010, 19:35
А хто до них приєднався? Навіть вояки (чи псевдовояки) УПА, яких підтримують (одні) свободівці не прийшли до гурту, а гидко служать підлим шкурнякам.
Відповісти

Автор: Гість, 15 Жовтня 2010, 8:28
Так добре що ніякі гівнюки наподобі тебе і не приєднуються - сците, правда??? Холуї, прилаштувалися до влади і тихенько строчите у неті, прийде такий час, ОБОВ"ЯЗКОВО, і так як ти обов"язково отримають свій копняк в сраку.
Відповісти

Автор: Гість, 15 Жовтня 2010, 19:18
Перевертень, на кого працюєш??? Зрадникам Україхни все так не минеться.
Відповісти

Автор: Політолог, 14 Жовтня 2010, 20:16
Мені одне цікаво знати звідки у Свободи йде фінансування...?? Бо самі подумайте в Київ туди назад їздити зараз задоволення не з дешевих !!!! Те, що є такі акції це нормальна практика продемонструвати свою позицію, але дуже хочеться вірити, що такі акції будуть мати місце і після виборів!!! Бо реально міліція зробила "ведмежу послугу" Свободі, яка тоноко зіграла на даній ситуації для отримання ще більше прихильників...в нас люблять "жаліти кого б'ють" щей в цей дестабілізуючий період.... І дійсно хочеться повірити, що дана політ.сила хоч трішки заслуговує на довіру......Однак не забуваймо читати між рядків і реально оцінювати речі, без ірраціоналізму та конформізму.....
Відповісти

Автор: Гість, 15 Жовтня 2010, 8:30
Довіру кого, стада холуїв яке вже все з"їло . Як казали колись запорожці - ті справжні - на бидлом достойника бути не може, то ж починати треба з себе, а не завертати тут умняки і рахувати гроші не у своїх кишенях.
Відповісти

Автор: "Політолог", 14 Жовтня 2010, 23:23
Фінансують люди, які зацікавлені у розвитку національної ідеї і патріотичних цінностей. Багато допомоги від людей, які проживають за кордоном, і т.п.
Відповісти

Автор: Гість, 15 Жовтня 2010, 12:50
ну не вірю я!
Відповісти

Автор: Свобода, 15 Жовтня 2010, 19:24
Хто не вірить ідіть до ющенка й трясіться нам над накраденим у своїй смердючій дірці.
Відповісти

Автор: Mykola (UK) > "CBOBODA": , 15 Жовтня 2010, 22:36
RESPECT.
Відповісти

Автор: Гість, 17 Жовтня 2010, 16:11
Чому тут немає Ющенка і його прихвостнів ? Слабо хоч трохки за Україну постояти?
Відповісти

Автор: Гість, 19 Жовтня 2010, 9:29
всім привіт.шкода,що знову вибираємо за політичні гасла,відкидаючи на задній план добробут людей.а з другого боку,краще вже "свобода",ніж юлькіні педофіли!!!
Відповісти

Автор: Андрій, 21 Жовтня 2010, 19:15
Дивно, я чомусь думав, що там обласне СБУ.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива