Політичний прогноз-2010. Рейтинг на 18 жовтня

Тиждень часу вже пройшов з моменту, коли ми розпочали наш конкурс-опитування "Політичний прогноз-2010", у якому є можливість виграти ноутбук, двд-програвач чи мобільний телефон. Нагадамо, що для цього потрібно тільки найточніше спрогнозувати результати виборів Івано-Франківського мера. Потрапити на сторінку конкурсу можна натиснувши тут або на банер з відповідним конкурсом. Вже на сьогоднішній день у нашому своєрідному опитуванні взяли участь більше 100 учасників і ми подаємо середнє значення їх голосів по кожному кандидату. Таке своєрідне соціологічне опитування ми будемо оприлюднювати 2 рази на тиждень. Отож перші результати:
 
 Явка виборців
58%
 Андрусяк Павло 5,8%
 Анушкевичус Віктор 22,2%
 Балагура Володимир 4,5%
 Гулик Мирослав 1%
 Бачкур Володимир 1,2%
 Бойчук Василь 3,1%
 Гулик Ярослав 0,8%
 Жураківський Михайло 1,3%
 Ільницький Михайло 0,9%
 Козачок Віктор 3,8%
 Коцаба Руслан 1,4%
 Ладовський Микола 0,9%
 Марцінків Руслан 3,4%
 Прокопів Ігор 20,1%
 Романишин Євген 1,2%
 Симонович Ліліана 4,7%
 Соловей Юрій 19,6%
 Федьків Богдан 2,5%
 Цапович Віктор 0,8%
 Не Підтримую жодного 7,%
  
 
18 Жовтня 2010, 10:20

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 18 Жовтня 2010, 11:36
Чувауки, ви геть з глузду з'їхали. Це ж повна брехня а не рейтинги. І це Засоби Масової інформації. Та у всіх штабів є рейтинги у всіх. У Солов'я 34%, у Анушкевичуса дійсно 22%. Це ж треба таку повню БРЕХНЮ ДРУКУВАТИ! І хто після цього вам буде вірити? ВИ ЗГАНЬБИЛИСЯ КАПІТАЛЬНО!
Відповісти

Автор: Гість, 20 Жовтня 2010, 16:40
та яке! кобцю бабла кинули Ануш та Прокопів от і мають. а потім вони зільються в танці фінального тижня...
Відповісти

Автор: !, 20 Жовтня 2010, 16:55
ось і цапович долучився до дуету Андрюсович-Прокопів.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Жовтня 2010, 16:51
Добре шо хоч того соловя не допустять до влади. хоча я думав В.А. сам буде агітувати а не застосовувати технології злиття одного електорату іншому кандидату.
Відповісти

Автор: Редактор, 18 Жовтня 2010, 12:09
Це не брехня, а "середнє значення голосів по кожному кандидату" тих, хто взяв участь у конкурсі. Можете самі порахувати - усі прогнози і прізвища та імена людей, що їх давали відкриті - http://news.if.ua/vuboru-2010/ Середнє значення знаєте, як рахувати. А "соціологія" у ваших штабах може подати імя та прізвище опитаних?
Відповісти

Автор: Ольга, 18 Жовтня 2010, 12:49
Ні соціологія, ні даний прогноз (на мою суб'єктивну думку) не дають об'єктивної картини щодо результатів виборів... Тому що соціологи продажні і здебільшого працюють на той чи інший штаб, а прогноз - це всього лише бачення тієї чи іншої людини. Не заперечую, що якісь моменти співпадуть з кінцевим результатом 31 жовтня. Але пропоную ставитись до прогнозу, як до розваги чи гри або можливість перевірити свою політичну інтуїцію. П.С. Для обурених: не сприймайте все так серйозно! Вибори закінчаться, а нам і далі жити в цьому місті...
Відповісти

Автор: Редактор, 18 Жовтня 2010, 13:59
Обєктивну картинку результатів дадуть тільки...самі результати. А даний конкурс дійсно полягає у тому щоб перевірити інтуїцію і заодно є навпаки базою для роботи соціологів. Ну може не всі прогнози, а частина. Всеодно на нашу думку проект конкурсу цікавий і принаймні точно залучить більше бажаючих проголосувати (якраз для того щоб їх прогноз зіграв, як то кажуть) ніж соціологія. Одне з прихованих завдань цієї затії - залучити людей до виборів і зацікавити ними. Щоб вони цікавилися і знали кого вибирають.
Відповісти

Автор: Соціолог, 18 Жовтня 2010, 13:02
Це дійсно, що всім нам далі жити в цьому місті... Але для чого давати інформацію, яка є маніпулятивною, непрезентативною і такою, що вводить в оману виборців. Я бачив рейтинги, які робили на замовлення чотирьох конкуруючих штабів. І вони для всіх однакові. Ну там і близько не має тієї інформації, яку ви оприлюднюєте. Тому оприлюдненням такої інормації ви тільки знижуєте довіру до роботи соціологів. Тому що ні один штаб такої інормації не отримав. І повинні це розуміти, що те, що ви подаєте це не середнє зважувавання а серднє маніпулювання.Тому що Прокопів ну ніяк не може бути на другому місці, якщо за всіма соц.опитуваннями всіх штабів він йде на п'ятому місці. ЗА ЦЕ ВАМ ТРЕБА ПО РУКАМ БИТИ! Тому що із за вашої інформації страждають соціологи, які чесно робили свою роботу
Відповісти

Автор: прес-у-вуха, 18 Жовтня 2010, 13:22
Те, що Прокопів на другому місці лиш означає, що серед його виборців-прихильників більше користувачів і-нету, аніж, наприклад, у електорату Сімонович Л. Думаю, що кандидатам ще можна скорегувати свою рекламну кампанію - вочевидь, окрім трьох ключових в цьому прогнозі (Ануш-с, Соловей, Прокопів), ніхто свою агітацію в і-неті не веде.
Відповісти

Автор: Редактор, 18 Жовтня 2010, 14:45
Тут і додати нічого. прес-у-вуха все правильно відповів/ла. По руках бийте тих соціологів, завдяки яким думають, що соціологи продажні. Соціологія і цей конкурс це зовсім різні речі - соціологи питають переможця (ОДНОГО), а тут людині пропонують обрати яка симпатія у місті у кожного кандидата. Всі ж бачать, якщо на сайті зробити опитування, хто виграє вибори, то починаються накрутки, ось ми й знайшли інший вихід. Вибірка до дня голосування буде більшою (сподіваюся разів у 5-6). І взагалі - заповніть соціологічні дані від будь-якої компанії. Ми цей прогноз залишимо у участі поза конкурсом. І порівняємо згодом. А те що є зараз - це вибірка інтернету. :-)
Відповісти

Автор: "Народне, а не Коцабське ОКО", 19 Жовтня 2010, 10:45
Поважаю Ігоря Прокопіва, однак людина, яка недавно виринула перед громадськістю (1-2 місяці до голосування) за вашим прогнозом набирає 20%. Слід також зважити, що у цей період активізувалася робота у всіх кандидатів, в тому числі й тих, що працюють з громадою більше як півроку. Феномен, погодьтесь, який межує із бажанням пропіарити конкретного кандидата. Якщо ж ви називаєтесь журналістами, то не давайте такі соц опитування, що суперечать всім законам логіки чи здорового глузду...Або, принаймні, у заголовку напишіть, що це політична реклама, або соціологічне дослідження, якому не варто вірити.
Відповісти

Автор: Гість, 23 Жовтня 2010, 10:40
Не бачу нічого дивного, що Прокопів протягом місяця такий стрімкий рейтинг набрав. Он у Тернополі на минулих виборах міського голови Р.Заставний за місяць не лише рейтинг з 0 набрав, а й мером став =)
Відповісти

Автор: прес-у-вуха, 19 Жовтня 2010, 12:33
СПЕЦІАЛЬНО До "Народне, а не Коцабське ОКО": Те, що Прокопів на другому місці лиш означає, що серед його виборців-прихильників більше користувачів і-нету, аніж, наприклад, у електорату Сімонович Л. Думаю, що кандидатам ще можна скорегувати свою рекламну кампанію - вочевидь, окрім трьох ключових в цьому прогнозі (Ануш-с, Соловей, Прокопів), ніхто свою агітацію в і-неті не веде. і ще, як підтвердження моїх слів, прочитав на BRIZ (http://www.briz.if.ua/index.php?nid=13707&tid=0) - ці результати не є ані соціологічним дослідженням, ані офіційним політологічним прогнозом; фактично результати показують рівень обізнаності інтернет-користувачів м. Івано-Франківська з програмою того чи іншого кандидата.
Відповісти

Автор: Гість, 21 Жовтня 2010, 14:05
Народ, одумайтесь!!! За кого ви голосуєте?!?! Всі в цьому списку бізнесмени окрім однієї людини. Навіть взяти Солов'я. Кажуть що він по вуха в боргах і як він прийде до влади, то йому треба буде віддавати ці борги. Казна міста повністю опустошиться!!!!! Я віддаю свій голос за Федьківа Б. М. Це поважна людина і відомий журналіст за яким не прикріплений жодний бізнес!! Це людина слова!! І він в дійсності збудує новий Івано-Франківськ!!!
Відповісти

Автор: Гість, 21 Жовтня 2010, 21:17
Розсмішив!
Відповісти

Автор: Стася, 23 Жовтня 2010, 10:43
не робіть висновки по інтернет-вимірах: послухайте, про кого люди в траспорті говорять як про бажаного мера. таки вимальовується прокопів...
Відповісти

Автор: Гість, 23 Жовтня 2010, 12:26
Причому не тільки ПОСЛУХАЙТЕ, а й ПРИДИВІТЬСЯ: одні й ті ж люди в одних і тих же маршрутках по кілька разів на день озвучують одні і ті ж тези!!! Давно відома нескладна політтехнологія...
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини по темі:
207 об’єднаних громад, які з 1 січня отримають нові повноваження та ресурси, повинні відчувати постійну підтримку держави, — В’ячеслав Негода
28 Грудня 2016, 19:42
В облдержадміністрації відбувся семінар для новообраних голів ОТГ
27 Грудня 2016, 8:34
Вибори на Прикарпатті пройшли без грубих правопорушень
20 Грудня 2016, 10:03
Геннадій Зубко: Вибори в ОТГ – це день народження нових громад, нової перспективи України
19 Грудня 2016, 16:31
У Тлумачі 12 партій змагатимуться за 26 депутатських мандатів
16 Грудня 2016, 18:54
Виборчий процес в ОТГ має відбутися згідно чинного законодавства
15 Грудня 2016, 21:23
"ОПОРА" заявляє про порушення на виборах в прикарпатських ОТГ
15 Грудня 2016, 20:30
Регіональне публічне обговорення на тему «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням» за участю заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея
09 Грудня 2016, 7:12
Три територіальні громади Коломийщини через тиждень обиратимуть місцеву владу
08 Грудня 2016, 18:06
На Прикарпатті підбили підсумки акції «Децентралізаційний марафон»
07 Грудня 2016, 8:57
Голова облради Олександр Сич відзвітує про рік роботи
06 Грудня 2016, 10:59
ОТГ повноцінно будуть розпоряджатися фінансами вже з 1 березня 2017-го року
30 Листопада 2016, 14:30
Звернення Президента України з нагоди Дня Гідності і Свободи
21 Листопада 2016, 16:09
На Прикарпатті стартувала підготовка до перших виборів в об’єднаних громадах
08 Листопада 2016, 20:04
У Тлумацькому районі обговорили формування виконавчих органів ОТГ
04 Листопада 2016, 8:08
Бюджети об’єднаних громад зросли втричі
26 Жовтня 2016, 16:30
У потенційній Яблунівській ОТГ експерти пояснили переваги від об’єднання громад
25 Жовтня 2016, 15:18
Держбюджет на 2017 рік: чи буде враховано інтереси об’єднаних громад?
25 Жовтня 2016, 12:25
Кілька прикарпатських сіл не хочуть приєднуватись до ОТГ