Богдан Федьків хоче будувати? (фото)

Про забудову Івано-Франківська вже мовилося-перемовилося і тільки лінивий, мабуть, не знає про спротив громади  проти такого явища. Але чомусь саме в цій темі вибрали гасло політтехнологи Богдана Федьківа...адже кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська хоче....будувати

 

 

 

18 Жовтня 2010, 14:54

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 18 Жовтня 2010, 15:56
Швидше за все "будівництво" спущене зверху, вони всі будують починаючи з президента. Багатьом Івано-Франківськ подобається і таким, то ж будівництво "разом" від рИгіоналів буде заключатися у фальсифікаціях, ламання через коліно та через кримінальні справи на самих стійких. Що зараз робиться у організації виборів знають та відчувають на собі тільки учасники виборів і тихо мовчать бо бояться.
Відповісти

Автор: Гість, 18 Жовтня 2010, 18:15
А будувати він буде мабуть "вартову вежу", чи шось на подобі цього, так як має прямий та безпосередній звязок із сектантами скандально відмого пастора Сандея. Будемо мати нового мера-Черновецького )))
Відповісти

Автор: Гість, 18 Жовтня 2010, 18:57
Богдан Федьків - нормальний мер, не пара злодюзі шкурняку.
Відповісти

Автор: Пуцик, 18 Жовтня 2010, 19:41
Регіонали яничари. Якби це були 40-ві вітер би гойдав тіла у Чорному лісі, а малі бандерята каталися би на них і плакали коли б їх знімали з смерек... бо забирають гойдалку. Смерть Вам "Регіони"! З любовю, Пуцик :-)
Відповісти

Автор: Гість, 21 Жовтня 2010, 14:14
В тебе вообще голова на плечах є таке казати??? Якби ти знав що це за людина - Федьків, ти б так не казав. Це один з найвихованіших, поважних і культурних людей. І він завжди відстоював інтереси свого міста!!!
Відповісти

Автор: Гість, 20 Жовтня 2010, 6:44
У Федьківа шанс бути мером такий самий як і в мене, але я не брав участі в перегонах,як що їх так можна назвати.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Жовтня 2010, 17:10
Федьків розумна і вихована людина, я думаю, що він змінить життя мешканців на краще...
Відповісти

Автор: Гість, 20 Жовтня 2010, 20:37
На відміну від міста сімейних кланів Федьків зробить Франківськ культурною столицею Галичини.
Відповісти

Автор: Гість, 22 Жовтня 2010, 21:08
Федьків не шкурняківська вискочка, і не прапорний мітингач, а постійний і послідовний роботяга. Місту потрібен такий прагматик.
Відповісти

Автор: Гість, 21 Жовтня 2010, 17:19
Я плачю... Де розум і де Федьків... Вони розминулися.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива