Політичний прогноз-2010. Рейтинг на 21 жовтня

Як ми і обіцяли, вдруге цього тижня ми подаємо середнє значення по кожному кандидату у нашому конкурсу "Політичний прогноз-2010". Принагідно варто відзначити той резонанс, який викликав наш конкурс і його дані. Велика кількість коментарів та звинувачень свідчить тільки про інтерес до результатів. А вони є відкритими для усіх - ми не приховуємо жодного прогнозу, який залишається на нашому сайті у рамках цього конкурсу. За бажанням, кожен з Вас може порахувати середнє арифметичне по будь-якому кандидату і звірити з нашим показником - цифри будуть ідентичні. Отож станом на 21 жовтня у нашому конкурсі зареєстровано вже більше 150 прогнозів і завтра ми розпочинаємо активну рекламну компанію із розповсюдженням флаєрів та рекламної поліграфії. Жодної агітації немає - ми намагаємося просто збільшити вибірку та кількість незалежних прогнозистів. Потрапити на сторінку конкурсу можна натиснувши тут або на банер з відповідним конкурсом.
 
Отож результати станом на 21 жовтня:
 
Явка виборців
57,9%
 Андрусяк Павло 5,8%
 Анушкевичус Віктор 21,8%
 Балагура Володимир 4,5%
 Гулик Мирослав 1%
 Бачкур Володимир 1,2%
 Бойчук Василь 3,1%
 Гулик Ярослав 0,8%
 Жураківський Михайло 1,3%
 Ільницький Михайло 0,9%
 Козачок Віктор 3,8%
 Коцаба Руслан 1,4%
 Ладовський Микола 0,9%
 Марцінків Руслан 3,4%
 Прокопів Ігор 24,3%
 Романишин Євген 1,2%
 Симонович Ліліана 4,7%
 Соловей Юрій 22,1%
 Федьків Богдан 2,5%
 Цапович Віктор 0,8%
 Не Підтримую жодного 7%
 
21 Жовтня 2010, 23:34

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 22 Жовтня 2010, 11:37
прокопів перший )) ігорові гроші і до вас пойшли ) смішно ))
Відповісти

Автор: Гість, 22 Жовтня 2010, 11:44
прокопів відривається УРА) цей рейтинг напевно іде в нагрузку з банером тим шо вверху ) кожен заробляє як може. (на мою думку якшо назвався журналістом то пиши обєктивно)
Відповісти

Автор: Гість, 22 Жовтня 2010, 14:35
Та шо ви причепилися - рейтинг як рейтинг. Просто у штабі Прокопіва краще спрацювали і в прогнозах більшості він фігурує з високими відсотками. Через це й середнє значення високе. Це означає тільки що його штаб працює набагато краще ніж інші. Ви ж правила почитайте - тут середнє значення усіх прогнозів. А як почитати прогнози то там і Головенський вже є і Філіпський. Он на їх цифри подивіться. А банер вроді пізніше появився...вот певно і спрацювали гроші Прокопіва бо побачив що й тут треба засвітитися. Просто народ у нас такий що кожне добре починання спаскудить. Хіба якщо буде велика вибірка то тоді результати можуть змінитися...побачимо.
Відповісти

Автор: Гість, 22 Жовтня 2010, 13:35
Попри якісь симпатії до Прокопіва рейтинг його видається підтягнутим і раптом банер появився зверху
Відповісти

Автор: Соціолог, 22 Жовтня 2010, 14:33
Ну, от і скажіть, як може допомогти виборцю цей політичний прогноз? Що конкретного він ває пересічному виборцю, який аналіз? Тільки МАНІПУЛЯТИВНИЙ! Адже за всіма соціологічними данними, за всіма серйоними дослідженнями ПРОКОПІВ іде п'ятим в рейтингу. І цей прогноз може тільки свідчити наскільки продажними та маніпулятивними можуть бути ЗМІ! І все! Ні один серйозний соціолог не візьме в розрахунок ваші данні. ЦЕ НАВІТЬ НЕ СМІШНО! ЦЕ ПРОСТО БРЕХНЯ!
Відповісти

Автор: Гість, 22 Жовтня 2010, 14:40
А ваші соціологічні дані не маніпулятивні? тут хоча б на сайті видно імя і прізвище того хто прогноз залишав. А Ви соціологи вдома вечором на коліні написали те за шо вам заплатили, ну може по знайомим позвонили за кого вони і вже тут кіпішуєте що ЗМІ продажні. Недобре чути коли у вашу парафію влізають і хочуть показати наскільки продажні саме ВИ, соціологи! А був би ти розумний то не брав би всі дані, де є по 90% приписано учасниками, а подивився би реальні прогнози що люди пишуть. Вже 150 чоловік прогнози лишиши. є з чого вибирати. Брехня це у твоїй соціології бо ви тільки гроші за то гребете! От вам заробітки і урвалися. А сайт молодець шо такий конкурс організував. От тіки я за те шоб прогнози де пише 90% одному кандидату видаляли, бо через це якраз і високі середні бали у деяких кандидатів. Так приписувлаи соловю анчику прокопіву і марцінківу і сімонович. то ж по прогнозах видно. до речі соціологу - от в чому різниця шо тут всьо відкрито! А у вас всьо секрет фірми.
Відповісти

Автор: Філіппський, 22 Жовтня 2010, 20:29
Ну, нарід, ви чешете. Редактор же написав, що це майже лотерея, а не соцопитування. Розумні люди на таке не ведуться. Ви -- розумні люди? Мене син просив якось там заповнити, бо він хоче виграти ноут:-) Він - ще дитина, тому я обіцяв і щось там наклацав. Я не вважаю себе знавцем громадської думки.
Відповісти

Автор: Редактор, 23 Жовтня 2010, 11:18
Ну про розумних-нерозумних не варто так радикально і Філіпський чи Головенський чи Фесенко чи Карасьов не є знавцями громадської думки, бо все покажуть тільки вибори, а дати свій прогноз і спробувати виграти приз це дійсно цікаво. І заохотить цікавитися виборами, принаймні сина :-) А лотерея тут з елементом інтелекту...трішки але є.
Відповісти

Автор: Гостя, 22 Жовтня 2010, 20:30
вставити свої 5 копійок :) не тямлю в соціології, але чую щодня, що кажуть люди в маршрутках і троліках. переважна більшість пересічного люду - за прокопіва бо хлоп є правдивий газда, простий як двері і говорить по ділу, а не з понтами як деякі
Відповісти

Автор: Гість, 23 Жовтня 2010, 12:32
Не тільки ПОСЛУХАЙТЕ, а й ПРИДИВІТЬСЯ: одні й ті ж люди в одних і тих же маршрутках по кілька разів на день озвучують одні і ті ж тези: Прокопів- цяця, всі інші- кака!!! Давно відома нескладна політтехнологія...
Відповісти

Автор: Гість, 22 Жовтня 2010, 22:29
Мда, тільки чогось підприємство Теплокомуенерго вдвічі збільшило борги за останній рік.
Відповісти

Автор: Василько Правдолюб, 23 Жовтня 2010, 0:54
я Вам скажу так, якшо Ви оті рейтинги публікуєте в залежності від того який банер зверху - то Ви презервативи або як кажуть в народі - гандони! Якщо ні то прошу вибачення, може і дійсно у Вас гарна соціологічна служба.
Відповісти

Автор: Редактор, 23 Жовтня 2010, 11:15
Вибачення прийняті. Тільки це не соціологія, повторюю у 125 раз. Рейтинг вираховується як СЕРЕДНЄ АРИФМЕТИЧНЕ від тих прогнозів, які залишають учасники конкурсу тут http://news.if.ua/vuboru-2010/ Можете самі взяти калькулятор і перерахувати. Ми не запевняємо, що буде саме так - ми дали шанс висловитися усім бажаючим, а не тільки ярим фанатикам, хто голоси накручує у всіх інтернет-голосуваннях і люди прогнозують. А ми тільки середнє значення рахуємо. А соціологів запитайте як вони роблять
Відповісти

Автор: Вуйко, 23 Жовтня 2010, 2:43
і все таки це самий чесний спосіб прогнозу - прозорий, а не з пальця виссаний.
Відповісти

Автор: Гість, 23 Жовтня 2010, 8:49
Народ, оце приклад продажності нашої преси. Просто вони це завуальовують в рейтинги гадання - лотереї. Це вся повна нісенітниця. За рейтингами перший Селовей, діючий мер, на третьому Марцінків, потім йде Володимир Балагура, а після нього Ігор Покопів з рейтингом 3,7%. Не ведіться на такі дослідження. Основна боротьба буде все-таки мідж Соловейком і Анушкевичусем
Відповісти

Автор: Редактор, 23 Жовтня 2010, 11:21
Берете калькулятор. Заходите на сторінку http://news.if.ua/vuboru-2010/ - сумуєте, ділите і дивитеся чи щось продажне чи ні. Залишайте свій прогноз і він буде врахований. Вже все відкрите зробили і всеодно не вірять...ну народ...
Відповісти

Автор: Гість, 23 Жовтня 2010, 12:34
Дивится сьогодні 23 жовтня о 22:05 на ТК "Галичина" агітаційний фільм про Л. Сімонович. Це БОМБА! Такого Франківськ ще не бачив. p.s. Повідомте будь ласка близьких та друзів, гарний настрій гарантуємо усім!
Відповісти

Автор: Гість, 26 Жовтня 2010, 13:43
Сімонович круто агітує - з використанням типових бандитських машин - Мерседесів Гелендвагенів обвішаних прапорами і гаслами - явно "дуже чесні" люди її підтримують...
Відповісти

Автор: Ліліана, 24 Жовтня 2010, 14:11
А чого ніде не вказано що Балагура і Коцаба зняли свої кандидатури в підтримку Федьківа?
Відповісти

Автор: Гість, 24 Жовтня 2010, 14:12
Неймовірно малий відсоток для Свободи. Це неправильно. В Станіславі Свобода йде першою.
Відповісти

Автор: Гість, 26 Жовтня 2010, 13:44
першою як партія.... - а з марцином вони лашанулися, сич більше б набрав...
Відповісти

Автор: Гість, 24 Жовтня 2010, 18:22
А я за РУХ.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини по темі:
207 об’єднаних громад, які з 1 січня отримають нові повноваження та ресурси, повинні відчувати постійну підтримку держави, — В’ячеслав Негода
28 Грудня 2016, 19:42
В облдержадміністрації відбувся семінар для новообраних голів ОТГ
27 Грудня 2016, 8:34
Вибори на Прикарпатті пройшли без грубих правопорушень
20 Грудня 2016, 10:03
Геннадій Зубко: Вибори в ОТГ – це день народження нових громад, нової перспективи України
19 Грудня 2016, 16:31
У Тлумачі 12 партій змагатимуться за 26 депутатських мандатів
16 Грудня 2016, 18:54
Виборчий процес в ОТГ має відбутися згідно чинного законодавства
15 Грудня 2016, 21:23
"ОПОРА" заявляє про порушення на виборах в прикарпатських ОТГ
15 Грудня 2016, 20:30
Регіональне публічне обговорення на тему «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням» за участю заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея
09 Грудня 2016, 7:12
Три територіальні громади Коломийщини через тиждень обиратимуть місцеву владу
08 Грудня 2016, 18:06
На Прикарпатті підбили підсумки акції «Децентралізаційний марафон»
07 Грудня 2016, 8:57
Голова облради Олександр Сич відзвітує про рік роботи
06 Грудня 2016, 10:59
ОТГ повноцінно будуть розпоряджатися фінансами вже з 1 березня 2017-го року
30 Листопада 2016, 14:30
Звернення Президента України з нагоди Дня Гідності і Свободи
21 Листопада 2016, 16:09
На Прикарпатті стартувала підготовка до перших виборів в об’єднаних громадах
08 Листопада 2016, 20:04
У Тлумацькому районі обговорили формування виконавчих органів ОТГ
04 Листопада 2016, 8:08
Бюджети об’єднаних громад зросли втричі
26 Жовтня 2016, 16:30
У потенційній Яблунівській ОТГ експерти пояснили переваги від об’єднання громад
25 Жовтня 2016, 15:18
Держбюджет на 2017 рік: чи буде враховано інтереси об’єднаних громад?
25 Жовтня 2016, 12:25
Кілька прикарпатських сіл не хочуть приєднуватись до ОТГ