27 жовтня в Івано-Франківську  відбулась прес-конференція  лідера Єдиного  Центру Ростислава  Валіхновського та  Марини Ставнійчук  присвячена місцевим  виборам та загальній  суспільно-політичній  ситуації в країні. На  прес-конференції Ростислав Валіхновський зауважив, що протягом останнього часу команді Єдиного Центру вдалося побувати практично у кожному районному центрі та у багатьох селищах та селах нашої Івано-Франківщини. «Ми зустрічалися з освітянами, лікарями, інженерами, з людьми інших професій й сформували чітку програму по пріоритетах – що і в якій послідовності маємо зробити для рідного Прикарпаття.

 

Починаючи з повеней і відновлення мостів, доріг, тобто, з тих речей, які не були дороблені нашими попередниками і чинною владою. На жаль, цих питань всі уникають. Ми вважаємо, що зараз є абсолютно сприятлива ситуація і необхідні умови для того, щоб за дуже короткий період часу реалізувати заплановане. І по всіх шести напрямах плану дій Єдиного Центру «Якісна Україна» досягти в області конкретних і відчутних для людей результатів».

      Ростислав Валіхновський назвав перші 6 найважливіших  кроків у побудові Якісної України, які партія зобов’язується втілювати:

  • ЯКІСНА УКРАЇНА – це країна, де влада не заважатиме гідно жити людям.
  • ЯКІСНА УКРАЇНА – це сучасні дороги, які за передовими технологіями прокладатимуть лише українці.
  • ЯКІСНА УКРАЇНА – це якісна медицина на базі медичного страхування.
  • ЯКІСНА УКРАЇНА – це чисте довкілля, повітря і вода.
  • ЯКІСНА УКРАЇНА – це стабільне і недороге тепло й електрика.
  • ЯКІСНА УКРАЇНА – це захищене життя, що стане можливим завдяки наведенню порядку у правоохоронних органах і судах та посиленню відповідальності за злочини проти особи.

 

 

Депутати–представники Єдиного  Центру в обласній і місцевих  радах мають намір послідовно  відстоювати реалізацію програм автономного електрозабезпечення сіл Прикарпаття та переведення на автономне електро- і теплозабезпечення дитсадків, шкіл та медичних закладів і, що важливо, впровадження програми державного субсидіювання власників приватних осель та співвласників багатоквартирних будинків, які проводять роботи з утеплення помешкань й раціонально використовують енергію. Варто зазначити, що Прикарпаття з його десятками гірських річок та за належної роботи народних обранців обласної і місцевих рад має всі умови стати виробником, принаймні якраз для локальних громад – окремих сіл, селищ, дешевої гідролектроенергії.

      Обрані  до обласної і міських рад представники Єдиного Центру мають намір також  домогтися введення законодавчих нормативів і стандартів надання громадянам медичних послуг, що для України з декілька мільйонним населенням похилого віку та екологічними проблемами багатьох територій є питанням, по суті, життєво важливим.

 

 

 Ростислав Валіхновський зауважив, що медична  галузь, як і ціла низка інших  сфер суспільного життя, потребує комплексного реформування. Стандарти та принципи на основі яких функціонує вітчизняна медицина не відповідають об’єктивним реаліям та вимогам часу, міжнародним стандартам й не дозволяють ефективно розвиватися національній системі охорони здоров'я й що найбільш важливо – не забезпечують якісне надання медичних послуг й безпечне життя громадянам.

      Як  зазначив Ростислав Валіхновський, в Україні – 2200 лікарень. З урахуванням  того, що ліжка в них завжди заповнені, це означає, що щороку у вашій країні до лікарні потрапляє кожен четвертий  житель. Такі показники фіксують лише в зонах бойових дій. Понад 80% фінансування галузі іде на утримання лікарень. За останніх десять років бюджет охорони здоров’я зріс у 7,5 разів, але цього суттєво не відчув жоден пацієнт.

 

 

  Очевидно, що необхідно доктринально змінювати  підхід, здійснювати системні й докорінні  реформи. Ростислав Валіхновський зазначив, що Єдиний Центр має комплексне бачення реформування вітчизняної системи охорони здоров'я й готовий реалізувати її на практиці. Ростислав Валіхновський зауважив, що медичні послуги мають надаватися через систему обов’язкового медичного страхування. Держава через утримання і бюджетне фінансування надає медичну допомогу лише окремим соціально вразливим категоріям громадян. Таким чином, необхідно створити державні і приватні страхові медичні фонди. Слід вивести медицину з тіні, зробити надання медичних послуг прозорим. Водночас, невідкладна медична допомога має фінансуватися за кошти державного і місцевих бюджетів згідно з обмеженим переліком цих послуг та критеріїв надання.

      На  думку Ростислава Валіхновського, державні медичні заклади необхідно акціонувати. Запровадити стандарти інфраструктури (пандуси, пристосованість громадського транспорту) для забезпечення людей з особливими потребами. Лідер Єдиного Центру висловив переконання, що необхідно запровадити економічне заохочення людей до здорового способу життя, обмежити рекламу медичних препаратів, ввести законодавчі нормативи і стандарти надання медичних послуг.

 

 

Марина Ставнійчук зауважила, що у  день голосування перш ніж зробити  вибір кожному громадянину необхідно  виважено проаналізувати, що пропонує та чи інша політична сила, з якою командою вона йде у владу й що найголовніше – яка мета її перебування у владі. На думку Марини Ставнійчук, займатися популізмом, агітувати й демонструвати видимість активної діяльності, захисту прав громадян набагато легше, аніж робити конкретні справи.  Для цього потрібні професіонали, люди зі знаннями і професійним досвідом у різних сферах, які здатні складні програмні цілі розділити на прості завдання й рухатися крок за кроком на шляху до їх повної реалізації. 

 

Єдиний  Центр бере на себе зобов'язання робити нашу країну якісною. Саме для цього  партія йде у владу. На завершення Ростислав Валіхновський висловив переконання, що ідеї Єдиного Центру будуть сприйняті і підтримані громадськістю, а виборці дадуть нам право представляти рідний край як в обласній раді, так і в міських та районних радах.  

 

27 Жовтня 2010, 23:36
Теги:

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива
25 Травня 2015, 8:36
Франківчанин Федір Хашалов підкорив Європу
18 Травня 2015, 11:21