Ярослав Гулик зняв свою кандидатуру на користь Віктора Анушкевичуса (фото)

28 жовтня 2010 року відбувся брифінг кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська від Конгресу Українських Націоналістів Ярослава Гулика, під час якого останній заявив, що знімає свою кандидатуру з виборчих перегонів на користь Віктора Анушкевичуса.

 

 Своє  рішення Ярослав Гулик мотивував  так:      «Я  вирішив зняти свою кандидатуру  оскільки у нас з Віктором Анушкевичусом  спільні погляди на багато питань розвитку міста. Окрім того, я вважаю його передвиборну програму достатньо чіткою та наповненою конкретними проектами, які ґрунтуються на комплексному баченні проблемних питань та шляхів їх вирішення в кожному окремому випадку.

 

Реалізація цих перспективних планів принесе чималу користь громаді міста, коли його вдруге оберуть міським головою.

 

 Але найголовніше те, що ми, представники Конгресу Українських Націоналістів, не хочемо повторення помилок минулих місцевих виборів у Києві та останніх президентських виборів, коли кандидати від національно-демократичних сил не змогли об’єднатися і в результаті програли. 

 

Так, Конгрес Українських націоналістів має власну позицію. Але в даному випадку ми вважаємо інтереси міста, територіальної громади вищими і важливішими за власні партійні. Тому я вирішив зняти свою кандидатуру з виборів міського голови і закликаю усіх проголосувати за чинного міського голову Віктора Анушкевичуса, який конкретними справами довів вірність інтересам громади міста».

29 Жовтня 2010, 12:30

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 29 Жовтня 2010, 12:33
Яке їхало таке здибало!!!
Відповісти

Автор: Ха-ха, 30 Жовтня 2010, 12:07
Не заява, а вистава для лохів: за Законом. зніматися з виборів можна було лише до 25 жовтня. Пане Гулик, вчіть закони!!!
Відповісти

Автор: Гість, 29 Жовтня 2010, 13:07
він думає, що це додає рейтинг міському голові. а насправді - це віднімає :)
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:14
думаю таки додасть...
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 29 Жовтня 2010, 13:36
Погоджуюся... І це є єдиним плюсом цього кумедного "кандідата"! А особливо мене вкурвила його зухвала реклама "Голосуй за Степана Бандеру!", а збоку якесь мудило з обкуреним поглядом у темній кімнаті на фоні червоно-чорного прапора. Невже якісь лохи повелися би на таку примітивщину?
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:13
))))))) Коцабаааааааааааааааааааа, хто б казав!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 29 Жовтня 2010, 18:53
Таке враження, що Анчоус цих клоунів в цирку знайшов: Цапович, Прокопів і цей Слва Бандері! Правильно, ти Руслане, про них в ефірах сказав... Всі вони розкрадали Україну протягом 20 років з криками "Слава Україні!
Відповісти

Автор: Гість, 30 Жовтня 2010, 0:44
А що краще Кацабу вибрати? Він так із всіма буде спілкуватися? якщо зараз таке собі позволяє, то що буде коли до влади дорветься? Хоча Слава Богу шанси його дорівнють нулю. Вибачте за вислів, але хіба що "рагулі" і "мудили" за тебе Кацаба проголосують.
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 30 Жовтня 2010, 12:37
Правильно моє прізвище буде КОЦАБА... Не помиляйтеся. Радий за Вашу грамотність і тішуся з Ваших інтелектуальних коментарів, пані Наталю! Привіт Пацикову!
Відповісти

Автор: Гість, 30 Жовтня 2010, 13:33
По перше звати мене явно не Наталя! А по друге. Що зачіпає коли прізвище неправильно пишуть??? А ти от візьми і подумай, як приємно іншим, коли ти їх обзиваєш, причому дуже грубо. Бог тобі суддя Руслан.
Відповісти

Автор: Симоненка 32, 01 Листопада 2010, 16:43
Це дійсно , перепрошую за слово "клоунада" а не кандидатура! То він - зам по фекаліях у Львові, то по тому ж самому напрямку якось причепилося у Києві. Розвалив повністю парк перевізників, що був на Юності, розграбував територію колишнього ЦОКу, навіть за кран судився (вважав що то нерухомість), коли ділили землю та склади у тому ж ЦОКу на Юності. Досі не втямлю - навіщо вельмишановному КУНу ото було треба!
Відповісти

Автор: Ігор, 02 Листопада 2010, 22:11
Особисто знаю цю людину і про те чим і де він займається. Жодне з написаного тут не є правдою... І ще не зустрічав, щоб так нагло лили бруд на когось...
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 20:15
до речі, будучи на опрацюванні протоколів в міській ТВК, мені стало відомо, що цей таки Гулик зі списків то нікуди не дівся, і набрав там якийсь свій 1%, - але це ж порушення законодавства!!!! він не був вже кандидатом(((((((
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива