Результати виборів у Івано-Франківську (оновлюєтсья постійно) Опрацьовано 96 дільниць

Опрацьовано 96 дільниць

Міськрада:

Свобода - 26,9%

Партія Регіонів - 7,95%

Фронт Змін - 14,1%

Батьківщина - 9,5%

Третя Сила - 6,9%

Наша Україна - 4,3%

УДАР - 5,3%

УНП - 2,9%

Не підтримую жодного - 6,7%

Вибори мера:

Віктор Анушкевичус - 27,4%

Юрій Соловей - 22,9%

Ігор Прокопів - 15,0%

Руслан Марцінків - 10,0%

Богдан Федьків - 5,0%

Не підтримують жодного - 4,6%

Явка - 49%

01 Листопада 2010, 8:00

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 8:22
ура анушкевичус Лідер!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:49
як сам себе не похвалиш то ніхто тебе не похвалить. то ти Анус?
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 16:52
Яка різниця хто виграє... Якщо чесно то мені це так по-боку як те хто стане володарем кубку Гваделупи по керлінгу. Всі крали, крадуть і будуть красти
Відповісти

Автор: SS, 02 Листопада 2010, 16:08
Відрив знову збільшується. Я думаю варто привітати Віктора Андрюсовича з перемогою, у Солов'я вже жодного шансу!!!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 16:54
Привітати, з тим що двічі поспіль буде красти?)) Вітаємо!!!
Відповісти

Автор: SS, 02 Листопада 2010, 19:37
Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 16:54 Не будьте голослівними, де факти? Є докази - в тюрму, немає - не тринди;))))
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 19:05
у соловя 2 млн доларів прострочених кредитів - він точно на мерській посаді красти не буде
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 14:46
На попередніх виборах я голосувала за Анушкевичуса як і багато інших. та він обманув наші надії. то злодій яких ще не посаді мера небуло.А Соловю -вірю і надіюсь що він всежтаки виграє!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 15:16
І Солов"ю не вірю. А про ануша правда, Багатьох намахав, обдурив, корочє, кидало
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:04
Ваховуючи манеру спілкування і зневагу до людей, припускаю що більшість повідомлень тут залишають сам Юрій Соловей із своїм малограмотним братом. 4101 - точно один із них
Відповісти

Автор: веснянка, 02 Листопада 2010, 22:09
читала я тут ваші спілкування,жах! а на рахунок 4101 дуже в яблочко пише і конкретно по темі! розумна людина!
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 0:33
Ну кому лідер ,а кому найгірший мер в історії івано-франківська. Якщо говорили що Шкутяк був злодій то я можу тільки подумати,що він крав не все ,бо місто всежтаки розбудовувалось.А так як за чинного мера лишень упадок то дозволю собі припустити,що він краде все до останнього.Всі ці роки люди тільки і говорили про мера зневажливо називаючи його "анчоус" і "анус" а тут раз і ЛІДЕР
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 12:08
Прошу не плутати - ПІДЕР це зовсім не ЛІДЕР, вбери окуляри ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 21:44
а все таки Ануш ПІДЕР!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 17:27
Жаль , что люди не воспользовались и не сделали шаг на встречу переменам. А Прокиву не опускать руки , ТЫ молодец
Відповісти

Автор: SS, 01 Листопада 2010, 16:43
Урааа Анчоусу!!! Альтернативи немає, той вже нажерся, головне не пустити нову свиню до кормушки;))) Соловейко пролітає!!!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 21:13
головне не пустити нову свиню до кормушки;))) ідеальні слова))
Відповісти

Автор: 4101, 01 Листопада 2010, 22:02
якщо ти так думаєш то ти тормоз. апетит росте під час їди.Анчоус ще не нажерся.А Соловейко надіюсь,що прилетить ще,бо хотілось би побачити його в роботі..
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 8:22
У Солов'я купу боргів в банках, не треба його пускати до влади
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:19
Скоріше за все Анус -Підер!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:19
Скоріше за вспе Анус -Підер!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:19
Скоріше за вспе Анус -Підер!
Відповісти

Автор: Остап, 01 Листопада 2010, 13:24
Адмінресурс і намахаловка зберігаються, тому у нас є такий п_дер
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:42
йди на Новгородську повтикай на заасфальтовані люки
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 8:29
Партія Регіонів - 15,1% НЕ ВІРЮ!!!! навіть якщо лише опрацьовано 17% дільниць
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 8:30
то результат спецдільниць - лікарні, тюрма і т п\
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 8:30
шкода шо не прокопів, і добре шо не соловей!!
Відповісти

Автор: Фірташ, 01 Листопада 2010, 8:37
Добре шо не Прокоаів бо то злодій газівський))))))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 8:39
я звичайно за анушкевичуса,а чому в екзитполах лідирує соловушка
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 8:48
кажуть, що на вибори найактивніше ходять пенсіонери, може і на опитуваннях вони активніші...
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 8:41
Тому-що або були підставні люди які говорили що за нього голосували, ясно для чого. Або ж просто купив ті екзит поли щоб потім підняти бучу шо махлювали.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:43
ти з УНП? чи з анусонаближених?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:19
анусонаближений))))) жесть )))) цілий тиждень сміху)))
Відповісти

Автор: 4101, 01 Листопада 2010, 22:09
якщо ти так думаєш то жесть твоє життя.)))))))))))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 8:40
а який % прохідний для міськради?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:55
3%
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 8:45
ура мер анушкевичус а не соловушка,бо я всі лікті собі згризла не хочу працювати на соловушку
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:37
всі хто при кориті голосували за Анушкевичуса, і це не дивно
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:28
а всі, хто ще не при кориті, - проти..
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 11:20
Ти й не будеш працювати при ньому. Викинуть як сміття
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 8:51
УРАА!!!
Відповісти

Автор: Саша , 01 Листопада 2010, 9:09
Лебедь,рак да щука(в оригіналі)
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 9:25
Ура знову українці повертаються у рабовласницький лад!!! будуть москалі їх гноїти, а литовцям лизати ура-а-а!!! дочекались
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 9:34
нє, давайте краще кредити соловя платити і європейську площу віддамо йому під торговий центр чи готель?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 9:33
діагноз)
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 9:31
А де ще 34.4 відсотки на виборах мера?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 9:37
чому в екзит-полах лідирує соловейко-тьох-тьох?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 9:39
вже писалось вище
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 9:47
що тепер із соловейком буде?
Відповісти

Автор: Назар, 02 Листопада 2010, 12:52
Втікне напевно з міта
Відповісти

Автор: SS, 01 Листопада 2010, 16:24
Позабирає всі дитячі майданчики, зжере всі "кальоса" з соціальних аптек, і вдавиться гречкою "по собіварторті" :))) Тамм-тамм-тадамм!!!
Відповісти

Автор: 4101, 01 Листопада 2010, 22:20
а Анушкевичус майданчики не позабирає,бо ніколи їх і неробив, гречкою чи будь чим іншим не вдавиться бо глотка в нього широка і апетит безмежний. А на рахунок "кальос" то видно хто їх вже обжерся.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:13
А Соловей буде віддавати людям гроші, які збирав на встановлення майданчиків, лавочок і дверей?
Відповісти

Автор: Андрій, 01 Листопада 2010, 10:19
Думка вголос: Мера потрібно змінити, він нічого з того що пообіцяв не виконав. Дати шанс молодій людині, надіюсь корінному українцю.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:04
А ти знаєш хто в команді Солов*я?Ненажерливий Екстім! Ось і будеш дивитись,як ростуть його будинки на шкільних дворах! Лохи!
Відповісти

Автор: 4101, 01 Листопада 2010, 22:24
ти ще забув сказати що " людині треба дозволити закінчити почате" і що "анушкевичус вже накрався і красти небуде" ТИ ТОРМОЗ!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 10:27
Шановні, вибори пройшли вже)) Третя сила ніяквідійти неможе))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 10:26
можна інформацію по партіях, які на даний момент проходять 3 -ох відсотковий барєр?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 10:28
Андрію, пізно, братику. Пташка в анусі. Вчора треба було подивитись на обличчя Шкуті, коли він давав інту Бабійці. На тому обличчі було написано майбутнє.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 10:59
Мої вітання Віктору Андрюсовичу!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 11:17
Лишень тупий не помітить наглої фальсифікації та адмінресурсу-гляньмо на показники Анчоуса та ПР
Відповісти

Автор: зрячий, 01 Листопада 2010, 11:46
франківська Свобода продалася АНУСУ і Партії Районів
Відповісти

Автор: прес-у-вуха, 01 Листопада 2010, 17:14
Нічого дивно нема в лідерстві Свободи - це ж вони все і організували - і каруселі, і все інше. не вірите - перевірте - на тих дільницях, де ще продовжується підрахунок - звірте кількість підписаних виборців у реєстрі та кількість корінців - повірте, результат вас здивує, а ще більше вас здивує, що саме на таких дільницях буде лідирувати по мажоритарці "свободівець". це я вже зрозумів. мені лиш ще незрозуміло - кому це потрібно, щоб в ІФ міськраді були 20-річні хлопчики?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 11:47
Анушкевичусу нагали рейтинг в розмірі 15% за рахунок заробітчан, які за кордоном та карусельок. вони були на всіх дільницях. ВІтаємо нелегітимного мера, карусельки якому наганяла Партія Регіонів
Відповісти

Автор: Фірташ, 01 Листопада 2010, 11:48
На жаль Соловей в Анусі)
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 11:50
Здається,ні для кого не секрет,що Свобода фінансується ледве чи не самим Ахметкою
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:35
читай тут хто фінансує http://www.svoboda.org.ua/static/gazeta /svoboda_spets_finansy.pdf
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:11
розслабся,сторінка не існує
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 14:29
всі пробіли забери.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:11
Цікаво,яка доля тих "зайвих"бюлетенів на мера,що їх знайшли у сумнозвісній друкарні?P.S.Чесно перемогти на виборах у Україні-Гондурасі неможливо!
Відповісти

Автор: Андрій, 01 Листопада 2010, 23:21
Їх усіх знищили, причому при свідках. Хоча це не заважало їм надрукувати ще. На жаль.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 11:53
Шановні прибічники Солов'я! Триндіти - не мішки носити. Є докази фальсифікацій і порушень - ласкаво просимо до суду
Відповісти

Автор: 4101, 01 Листопада 2010, 23:10
Саме так ,триндіти не мішки носити. Анушкевичус протриндів 5 років і ще може триндіти і триндіти а толку? А що значить "якщо є токази то тоді до суду"?дуже впевнено.виходить не спійманий не злодій! А на рахунок суду в Україні думаю що відомо всім))))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 23:53
у нас в державі не звинувачуваний має виправдовуватись, а треба довести вину людини. Тобто, так, не пійманий - не злодій. Чи ви, шановний, пропонуєте повернутись до 30-их коли винних прямо з дому забирали і розстрілювали?
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:20
Поясніть, чому перевага чинної влади (не важливо, де саме, в якому місті чи селі) це фальсифікація, а перевага опозиції - це обов'язково вибір народу. Виходить, опозиція тупенька, якщо не може організувати фальсифікації? Чи така чесна? І чому всяка опозиція, ставши владою, обов'язково вдається до тих самих дій, що й змінена нею влада -погіршення рівня економічного розвитку і фальсифікації на чергових виборах, зокрема?
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 2:53
А ви шановний не спекулюйте 30-ми. Ті роки це трагедія для всіх українців і одночасно позор для нас так як до ТЕПЕР немає належної оцінки тих часів. А на рахунок "не пійманий не злодій,суди і решта" всі ми знаємо що керівники країни крадуть і крали фальсифікували і дальше те саме на всіх рівнях ,а докази всуді? і що не стає смішно? виходить для них не пійманий не злодій! ФАЛЬСИФІКАЦІЇ на виборах мера славно-явно були, зі сторони діючого голови та якщо(СМІШНО ВИМОВИТИ)суд їх не признає то виходить ніби їх і не було? ось так і живемо!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 7:40
Ну і що ви пропонуєте робити?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:11
І Фірташом також)
Відповісти

Автор: Фірташ, 01 Листопада 2010, 11:54
І Коломойським тоже фінансуються)
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:05
Ви ще скажіть що янукович почесний голова)
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:07
всьо ок ВІтя мер
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:12
ото люди в нас тупі. знову цього литовського жида вибрали. знову будете їздити по розбитих дорогах і купляти хліб по 10гр. і ще проїзд буде по 5гр. АНУС - ЛОХ!!!!!!!!! Солов'я в мери!!!!!!!!!!!!!
Відповісти

Автор: зрячий, 01 Листопада 2010, 12:12
Тягнибок - це Гітлер -- шо тільки вміє робити то пиз**діти і все розрушати!!!!
Відповісти

Автор: зрячий, 01 Листопада 2010, 12:36
а люди знають програму Свободи??????? бо слухати казочки про вільну Україну на голодний шлунок буде важко!!!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 14:37
на відміну від тебе, я знаю програму Свободи, і кількість людей які голосували за неї є найбільшою. Не можна не рахуватись з такою кількістю людей, і як би не було спочатку треба подбати за культуру і мову, принаймні для мене це головне, а соц. плані, то Галичина живе краще ніж Схід. Табачник говорив до прикладу, що Галичани це не Українці.
Відповісти

Автор: зрячий, 01 Листопада 2010, 12:41
Ви вже 5 років тому на майдані обісралися так і з Свободою таких лохів як Ти поносом срачко-бурячковим скоро накриє
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:35
Шановний "Зрячий" вам слід замінити букву З на С.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:23
аргументуй свій коментар, жертва чорного піару
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:14
У Януковича голова вінком травмована
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:22
такого бардака що при анушкевичусу не було ні при одному мерові треба було дати працювати комусь новому але нажаль в франківськ понаіджало багато парнокопитних з сіл а іх виховавули тільки красти і все тягнути до себе додому.а такого срачу по місті розвели серуть всюди навіть там де сплять подевіться на підізди так що кого виберем так і жити будем ажити при анушкевич будем хреново
Відповісти

Автор: 4101, 01 Листопада 2010, 23:23
Зробити технічну помилку на російсько-англійському алфавіті це не ознака селюха. А писати на клавіатурі без помилок це не ознака освіченості.
Відповісти

Автор: мама, 01 Листопада 2010, 21:09
спочатку навчись грамоті, станіславський селюху. А потім ПОДЕВИСЬ на ПІДІЗДИ. АЖИТИ будеш ТАМА
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:22
Тягнибоку до Адольфа,як до Києва рачки,масштаб не той.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:25
Справді,рогулів у Франківську розвелось неміряно!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:26
Чув, що Соловей готує судовий позов і хоче аби на деяких дільницях визнали вибори не дійсними! Шкода його і його грошей. Навіть не знаю, що то буде далі)))
Відповісти

Автор: 4101, 01 Листопада 2010, 23:27
ЩЕ ЗАПЛАЧ. Пошкодуй себе.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:26
людей шкода. а їх (кандидатів) не шкода. Жодного. Один не пускає, а інший хоче, аж пищить, але не може.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 14:14
Сумніваюсь, що "фахові"його юристи спроможні позов грамотний скласти, це раз, друге, чи пропустять його до суду "діти війни", яким він наштампував недолугі адмінпозови і ті займають чергу до суду на здачу з восьмої вечора, працівникам зайти неможливо
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 23:09
Вам окружний адмінсуд багато цікавого розкаже про юристів Солов"я і Коцаби (які чомусь одні і тіж). А ще б було цікаво послухати кандидата №2 від його партії до міськради, великого конституціоналіста, чого його кандидат на пост мера не знає. згідно якого документа, можна голосувати на місцевих виборах, що його члени ДВК футболять)))
Відповісти

Автор: гість, 01 Листопада 2010, 12:38
дЕвитися мало, бо незалежно від влади, треба ще й мати почуття власної гідності і не плювати в той кодязь з якого п'єш
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:39
Поставити дві-три лавочки в дворі і двоє-троє дверей в будинку, ще не значить стати мером)))
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 0:36
"Місто зруйноване і брудне як ніколи". Очі блін відкрий. Люди із Європи, Штатів прилітають і кажуть що місто досить чисте, а тут таку фігню писати. Чи може анушкевичус виноватий, що є ублюдки, які мусор викидають прямо із вікна?
Відповісти

Автор: 4101, 01 Листопада 2010, 23:46
за свої кошти теж! А внесення частини коштів людьми буде гарантувати,що саме вони і не зламають дармові лавочки ,доречі яких далеко не дві-три. В мене немає "священних корів" та видно,що Соловей за свої кошти і кошти однодумів всежтаки зробив для мешканців міста більше аніж діючий мер робить за кошти бюджетні.Дуже хотілось би побачити як би Соловей розпоряджався грошима міста, бо Анушкевичуса роботи невидно ніде.Місто зруйноване і брудне як ніколи.
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 2:22
Я за ту людину яка на даний момент краща за інших. Тим більше я особисто з Соловйом знайомий давно і з людьми які його підтримують.За якісь величезні кредити його мені нічого не відомо, знаю,що в мене половина знайомих мають авто в кредиті чи квартиру і що?А ти попробуй візьми як ти кажеш кредит і витрать гроші на інших, зміг би? роби для людей більше за інших і можливо тебе оберуть ,а може виберуть неробу якого ніхто в місті не любив і прозивали образливими прізвиськами.Реально Анушкевичус засрав все,що можна було засрати,цілий термін НІЧОГО не робив,а має бонус-знову може бути мером!Таких як Анушкевичус треба гнати в шию,а ще би було добре дати їм те на що заслужили.
Відповісти

Автор: SS, 02 Листопада 2010, 0:19
Але ти далекий, Соловей робить все за кошти людей + кредити, які планує повернути з державного бюджету займаючи посаду мера)))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:32
ви ще забули додати "за кошти мешканців"
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:40
такі як тягнибок це тормоз Украіни а незалежність Украіни в іі екеноміній незалежності
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:02
"Свобода" може і не найкращий вибір для України, але зате хороша відповідь западенців ПР
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:34
100%
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:49
Яка відповідь? Ви про що???
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:49
Яка відповідь? Ви про що???
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:53
чому?
Відповісти

Автор: Андрій, 01 Листопада 2010, 23:24
Соловею треба буде якось віддавати гроші інвесторам, так що скоріш за все, там підвищать ціни, хоча назву "соціальний" не заберуть((
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:43
Цікаво чи ще працюють соціальні магазини, чи вже в них нема потреби)))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:55
Минули вибори-пропала гаряча вода)))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:55
Шановні! Анушкевичус найгірший мер зі всіх попередніх мерів Івано-Франківська. Він не виконав жодної передвиборчої обіцянки. Кому ви вірите?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:34
соловей зі шкутяком працював. тоді чомусь за соціальні магазини та аптеки не виспівував. чи тоді не треба було?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:05
вже 4 роки триває суд за фотоательє з паном Соловьом,який наглим чином собі привласнив на незалежності
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 12:57
такі смішні, ніби при шкутякові був менший дерибан (крали на право на ліво з Соловьом на пару) тотальна забудова за ни відбувалась!Потім всю розруху анушкевичусу лишили
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:01
одним словом: НЕГІДНІ ЛЮДИ НЕ МОЖУТЬ МАТИ ГІДНОГО МЕРА!!!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:39
Свій бізнес він підтримував і тих ханиг, що з ним його діліли. А цю дурилівку на виборах він порішав із Сівковичем т
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:03
Івано-Франківці зробили адекватний до ситуації вибір. Соловей - транжира чужих грошей, Прокопів зібрав під себе весь місцевий політичний шлак, який вчасно міняє орієнтацію, решта кандидатів - живе ілюзіями щодо свого впливу на життя міста.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:55
100%
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:30
На якого придурка наше село може справити неперевершене враження?!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:05
Шановний гість!!!! Очевидно Ви не читали тієї програми. Але, напевно кожен мав можливість приймати гостей з інших міст або навіть за-за кордону, і, я впевнена, місто завжди справляло на них неперевершене враження і захоплення!!!!... А то все заслуга нашого мера!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 19:31
шановні ви про що, реконструкція пройшла за Шкутяка, анчоус тут нідочого
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:06
Проблема буде в міській раді. адекватних людей поміж братів і сестер Марцинківа знайти ой як важко. Це ті самі граблі, коли містяни велись на бренди Наша Україна, БЮТ. Емоції в цьому випадку перемогли розсудливість.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:07
А ти хоть із пограмою Анушкевичуса був ознайомлений, щоб хірню тут гнати. З чого ти взяв що нічого не виконано? Аргументуй!
Відповісти

Автор: Gost, 01 Листопада 2010, 13:31
Anuwkevycus WIN)))))
Відповісти

Автор: Gost, 01 Листопада 2010, 13:31
Anuwkevycus WIN)))))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:38
по даних обрахованих 29%, 30 місць місць діляться так свобода 10 фронт змін 6 регіони 4 батьківщина 4 третя сила 3 нашоукраїна 2 народнапартія1
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 13:55
Шановні івано-франківці! Ще рано робити якісь висновки, обраховано тільки 29% бюлетні порахують ще 30% і все може кардинально змінитись. Певні висновки можна буде робити коли порахують хоча б 75%...
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 0:02
Дійсно! Ми і не знали,що є якісь загадкові причини в тому,що у Івано-франківську найгірші дороги з усіх міст України. Напевно, що ці причини і залишаться далі. )))) Є ЯКІСЬ ПРИЧИНИ-дуже сильно сказано. Буду надіятись що це не заразно і ці загадкові причини не проявляться в інших містах.
Відповісти

Автор: Сергій, 01 Листопада 2010, 14:01
Шановні, Ви всі успішно зараз притикаєте Анушкевичусу що дороги погані і т. д. Я теж водій і відчуваю що таке погана дорога. Звісно дивлячись на дороги у сусідньому Калуші (практично однакове місто за площею з Франківськом), де вони справді ЄВРОПЕЙСЬКІ, виникає запитання чому у нас не так. Але все ж НЕ БУДЕ Ж САМ МЕР МІСТА БРАТИ АСФАЛЬТОУКЛАДЧИК І ЛОПАТУ І ЛАТАТИ ДОРОГИ!!! Я гадаю що кожен господар міста зацікавлений в першу чергу за якісь тих де доріг, але зважаючи на їх відсутність, мабуть є якісь об"єктивні причини. Я за Анушкевичуса проголосував. Можливо за наступний термні Ви справді перетворите наше місто в місто європейських доріг.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 12:40
Не перетворить. Скільки голосів набрала його фракція? Отож-бо й воно
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 14:04
а мені шкода соловя в нього троє дітей і борги шо далі
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 14:08
хай соловей до донєцких звернеться. яка різниця кому висіти бабки
Відповісти

Автор: 4101 , 02 Листопада 2010, 0:06
ЩЕ ЗАПЛАЧ. СЕБЕ ПОШКОДУЙ.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:57
......до 2015 року всі хто не змогли виїхати за кордон , ще більше зубожіють, прірва між багатими і бідними збільшиться до колосальних розмірів,....паралельно у світі населення збільшиться до критичної маси, в Україні запанує панщина,люди важко пануватимуть за харчі,далі громадянська війна , голод,. Локальні конфліти у світі,катаклізми , неврожаї....а далі .......Китай нападе на росію , обмін ядерними ударами , ланцюжкова реакція,....ядерна зима,зруйнований озоновий шар,масові пожежі,епідемія,.каннібалізм..УРА! Хеппі енд! Ісус вас любить!.....
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 17:46
ну то вали поки непізно, а то невижевеш...... Якна мене то і в Україні можна класно жити, а несидіти в дома так як ти і думати що буде зі світом, і тобою!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 14:51
Донецькі йго зразу на річку вивезуть і фініш.........
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:02
)))а може персонаж з надЕЛІТИ поділиться своїми поглядами з цього приводу! чи з Вас вистачить конструктивної критики?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:55
......до 2015 року всі хто не змогли виїхати за кордон , ще більше зубожіють, прірва між багатими і бідними збільшиться до колосальних розмірів,....паралельно у світі населення збільшиться до критичної маси, в Україні запанує панщина,люди важко пануватимуть за харчі,далі громадянська війна , голод,. Локальні конфліти у світі,катаклізми , неврожаї....а далі .......Китай нападе на росію , обмін ядерними ударами , ланцюжкова реакція,....ядерна зима,зруйнований озоновий шар,масові пожежі,епідемія,.каннібалізм..УРА! Хеппі енд! Ісус вас любить!.....
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 14:59
Дороги не зробив? Хай минула міська рада розкаже чому рішення не підтримала весною, згідно якого мали в кредит зробити дійсно якісні дороги, поїдьте в ті ж вовчинці і гляньте які там зробили. Хай також розкажуть де взяли скільки грошей на передвиборчу компанію і що мало бути на місці монументу бандері (за що власне соловей і взївся на анушкевичуса) і скільки голосів купили за 50 гривень у малолєток (пів міста про це говорить). А захистики солов"я можуть вдаватись своєю слюною тепер, вже майже все зрозуміло і зрозуміло що буде тепер з вашим лідером. Пишіть тут хоч 100 коментів це точно для вашої команди нічого не змінить. 4 місця в міській раді це ще дуже щедрий подарунок від мешканців франківська для вас.
Відповісти

Автор: Івано-Франківець, 01 Листопада 2010, 20:03
"Помаранчева революція; Тепер побачите свободу, худоба!) ; народ-це біомаса; херово живем,..." класика провокаційної лексики. Школота, що надивилась фрімені чи старенний комуняка, змирись часи коли "зі шкільних лав і в такому дусі зомбувають цю біомасу кожного дня з екранів ТВ і іших ЗМІ" наближаються до завершення, все більше людей починає перед виборами ЧИТАТИ різнопланову інформацію про політичну партію чи певного діяча; в цивілізованих країнах нomo sapiens "віддає свій голос", а не "голосує" за програму, ідеї, переконання кандидата чи партії, а не за назву чи прізвище!!! Вимре покоління комуністів, підростуть і порозумнішають праві радикали, і аж потім в Україні з'виться можливість навести лад. Відродження починається з голови, а не шлунку, досить жертвувати волею за палку ковбаси!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 19:37
шановний, "малалетки" права голосу не мають...
Відповісти

Автор: Івано-Франківець, 01 Листопада 2010, 20:19
Зате "срати в коментах" можуть по 8 днів на тиждень
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:09
"Чого дурний? Бо бідний! Чого бідний?Бо дурний!"- ця народна мудрість якнайкраще описала наш народ український, зокрема мешканців нашого міста і якщо конкретно казати, то кожного з Вас, вельмишановні прихильники кандидатів на мери Анчоуса і Співучого солов'я та інших, які ,як на мене, один одного варті. Іронія не в тому, що ми херово живем, а в тому що ми по-іншому жити не можем, адже нам прищемили комплекс меншовартості ще зі шкільних лав і в такому дусі зомбувають цю біомасу кожного дня з екранів ТВ і іших ЗМІ. Зараз я переконаний на всі 100%, що наш народ-це біомаса зомбованого бидла, якими управляють як ляльками, смикаючи за шнурочки. Наприклад, головне дати кандидатів, кожен з яких є закінченим мудилом і відверто рветься до влади або хоче там втриматись, щоб роздіти до трусів цих бидляків, які шайками шатаються вулицями нашого міста і "прагнуть" кращого життя, думаючи що воно на голову з неба впаде, а наспраді треба з себе почати. Себе змінити, щоб заслужити цього кращого життя. Але змінювати себе це бидло не навчили, а вчитися цього вого однозначно не хоче. Краще тикати пальцями як недоумкуваті мавпи на кандидатів, обираючи менше зло та очікувати, що це менше зло щось змінить на краще, а якщо не змінить, то тішити себе тим, що ми зробили все, що могли, а винні у всіх бідах кандидати, влада і т.д.Кожен заслуговую на те, що має! А Вам, вельмишановне бидло (вибачте, бо по-іншому Вас назвати не можу), бажаю процвітання у своїй дорозі в НІКУДИ. І бажаю Вам якнайшвидшого винищення, бо ви свій вибір в цьому напрямку вже давно зробили, ще у 2004 р. на Помаранчевій революції! За СВОБОДУ, БИДЛЯКИ!!! Тепер побачите свободу, худоба!)
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:48
"прищемили комплекс меншовартості". А може, й справді нам уже варто прищеМити той комплекс...
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 18:12
Частина 4. Я також бажаю процвітання своїм співгромадянам, як всьому людству в цілому, та це від щирого серця а не з «поганськими думками» як оце у вас, шановний … та ні зовсім не «шановний» дописувачу! І на завершення, мабуть погано знання історії у нашого з вами автора-дописувача, адже не знає він, що багато було бажаючих, і міць у них було більша як у цього дописувача, а не вдалося довести нас до так званого вами «винищення», і розумію, чому вас так бентежить 2004 рік, адже саме на Помаранчевій революції вам вже дали по кровожерливій ПИЦІ, і це лише початок, це лише невеликий приклад того, що ми – НЕ БИЛО і ми НЕ ХУДОБА! Дякую всім мешканцям міста за віру в Україну!!!
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 18:10
Частина 3. Жоден справжній громадянин своєї батьківщини, хай навіть той самий американець, що ще вчора був мексиканцем, колумбійцем, нігерійцем чи філіппінцем, а нині – американець, то він не назве своїх тепер нових співвітчизників «бидляками»! Хоча ваша стаття це добрий приклад справжнісінського такого собі ПРОВОКАТОРА, і за це вдячні ми вам, бо варто показати, як ото ВОНО виглядає, повне безумство, що породжене озлобою за те, що нам справді стало, стає чи таки стане краще жити, бо ми нарешті – СВІДОМІ. Як би то вам не було важко в це повірити. Ми не тикаємо пальцями, ми роздягаємо до спіднього кожного з кандидатів, до спіднього звичайно в розумінні додивляємось до найменших деталей особистості, вивчаємо його справи, а не лише обіцянки (котрих у багатьох на цілий Божий рай назбирається). І певен обиремо не найменше зло, а того, хто буде вартий більшості, а інші, будучи цивілізованими європейцями і щирими українцями, підтримають це рішення, як таке, що відповідає духу демократії.
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 18:08
Частина 2. І давно ми вже довели, що можемо, живемо і будемо жити по-іншому, ось тільки примінимо ліки на кшталт «УКРАЇН» до цієї «ракової пухлини», що росла і розвивалася в нас чи поряд з нами понад 73 роки, назва котрій «КОМУНІЗМ», «Тоталітаризм», «Московія» (якось цим заносить і від вас, пане дописувачу!), розплющимо очі, мабуть сліпі чи напівзрячі від сліз страждання за роки утисків та гонінь саме «СВОБОДИ», і не лише як партії чи руху, а як саме свободи, що завжди була в наших серцях. А комплекс «комплекс меншовартості» дійсно є, але тепер у таких ПСЕВДОспівмешканців, як автор коментованої статті, бо аж страшно як злоба роздирає, що ми вже не плачемо, не поневіряємося, що ми вже з жовто-блакитним а не «кровавим», що ми – ВІЛЬНІ, бодай у виборі. Та ні, наш народ - НЕ «біомаса зомбованого бидла», він перш за все НАШ народ, і вас від цього лють роздирає!
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 18:01
Частина 1. Ми - себто український нарід, завжди відрізнялися від всілякого «бидла» тим, що створювали осередки культури, духовності, виховували інтелігенцію. Нічого спільного у дописувача цього бруду із нашими українськими цінностями НЕ БАЧУ! Так само, не вірю, що в нашому карпатському краю ЦІЙ ОСОБІ щось видається рідним та близьким, щоб говорити такі речі як «НАШЕ МІСТО» чи то «НАШ МЕР». Перепрошую, але то дійсно НАШЕ місто і НАШ мер (хто б ним не став) – так вже точно не ВАШ, вельмишановний дописувачу! Перепрошую за цитування, але не всі ми «херово живем», а якщо і хотіли б краще жити, то шукатимемо шляхи здійснення цих бажань починаючи з себе а не по-савковому, очікуючи, що хтось має дати!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:31
Федьків! ТИ?))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:25
сказав персонаж, який мабуть сидить дома без роботи або працює за 1000 грн, бо клепки мало, але рахує себе людиною з голубою кров"ю) ех ця "еліта", яка все розуміє найкраще))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:28
)))а може персонаж з надЕЛІТИ поділиться своїми поглядами з цього приводу! чи з Вас вистачить конструктивної критики?
Відповісти

Автор: Максим, 01 Листопада 2010, 15:29
Значить так ... читав я всі коменти .. так цікаво пізнавально і головне що добре шо люд наш міцвий знає про соловя та його кредити парк готелі та все інше... Анушкевичус теж не святий але все ж таки .. добре шо не соловейко .. а нічого б нам тоді вже взагалі в місті не світило.. а весь міський бюджеет йшов би на погашнення вищезгаданих кредитиів .. товариш реально розраховував на нас .. що тепер робитиме з своїми "СОЦІАЛЬНИМИ ПРОГРАМАМИ" і кредитами міліонними цікаво буде подивитись )))
Відповісти

Автор: Я, 01 Листопада 2010, 15:32
Де ж свіжі дані ... хто ж все ж таки переміг ???
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:29
Я теж не розумію чому дехто вважає що Анушкевичус нічого не зробив... А відділення інтенсивної терапії на Чорновола і відділення для людей яким потрібні штучні нирки в обласній? Здається народжуваність і здоровя людей і маленьких дітей буловажливіше за дороги. А дороги він ще зробить.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:49
Результати до міської ради по одномандатним виборчим округам десь оприлюднюють??? Хто зняє???
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 15:46
мені цікаво де набралось 6% придурків, які проголосували за Федьківа? 6%*87000=5220
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:52
внатурє, їх же в міській раді було тіко штири. та ше в офісі пару тьолок. а мо' базар напрягли? Приніс фоту з бюлетеня - знижка на плату за місце (неофіційну, звичайно, плату)
Відповісти

Автор: Артур, 01 Листопада 2010, 15:57
Анушкевичус!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:03
Не розумію, чому Соловей та його прихильники мовчать про відремонтовані мером у всіх школах басейни для дітей, ремонти у лікарнях та школах!!!???
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:15
В одному з фотосалонів (біля вулиці заасфальтованих люків) сканують і стирають цифирки на протоколах
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:25
я дав підказку, подальші дії не в моїх інтересах
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:17
докази де? Чому в суд не звертаєтесь, в МВС?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:21
Скажіть, а хіба Соловей вже був мером? 90% всіх коментів про нього. Всі штаби валили його, але він віддасть - це в його стилі. І тоді всім буде непереливки. Особливо Свободі та Анчоусу. Навіть незважаючи на це - я за нього.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 6:55
Значить тебе ще він не кинув! Але прийде і твій час!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 17:45
якби соловей віддавав борги всім кого він кинув, може і не завалили би його... негативна інформація поширюється швидше позитивної..
Відповісти

Автор: SS, 01 Листопада 2010, 16:37
Урааа Анчоусу!!! Альтернативи немає, той вже нажерся, головне не пустити нову свиню до кормушки;))) No pasarán.
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:42
такі як Янушкявічюс НІКОЛИ не нажруться...
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:43
пропоную щоб соловей тепер зробив ще соціальний парк-готель
Відповісти

Автор: Гулик, 01 Листопада 2010, 16:54
А чому Анчоус? Він же діючий мер - щонайменше один раз його вибрала найбільша відсоткова частина населення міста! Це авжеж краще, ніж Соловей чи Прокопів чи, тьфу, хай Бог пробачить, Федьків. Ображаючи діючого мера - ми ображаємо виключно себе, звісно, якщо ми Франківчани. Інші, принаймі у понятті гови міста, - ще НІХТО, і чи будуть саме тими, на кого зазіхнули, не факт, а як ви кажете "АНЧОУ" - це мер і це ФАКТ!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:49
5 балів))
Відповісти

Автор: SS, 01 Листопада 2010, 16:48
Особисто я за соціальний генделик і соціальний бордель! ;)
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:51
Чого Ви тут обсираете "Свободу"? На мою думку, єдина партія, яка відстоє інтереси українців, а інші- лише в оьіцянки граються.
Відповісти

Автор: прес-у-вуха, 01 Листопада 2010, 17:13
Нічого дивно нема в лідерстві Свободи - це ж вони все і організували - і каруселі, і все інше. не вірите - перевірте - на тих дільницях, де ще продовжується підрахунок - звірте кількість підписаних виборців у реєстрі та кількість корінців - повірте, результат вас здивує, а ще більше вас здивує, що саме на таких дільницях буде лідирувати по мажоритарці "свободівець". це я вже зрозумів. мені лиш ще незрозуміло - кому це потрібно, щоб в ІФ міськраді були 20-річні хлопчики?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 17:42
Федьків!!!! Знову ТИ? Досить соплі жувати та з пальця інфу висмоктувати.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 14:38
4101, до чого тут твої незрозумілі коменти. Примітивно мислиш якраз ти, недоумку і це підтверджує твоя обізнаність у творчості В.Сердючки. Краще піди собі стаканчик налий, а то на суху голову тупиш по-чорному!))))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 16:58
що там з підрахунком бюлетнів? Щось довго на 35% висить
Відповісти

Автор: Рідна земля, 01 Листопада 2010, 17:00
А чому Анчоус? Він же діючий мер - щонайменше один раз його вибрала найбільша відсоткова частина населення міста! Це авжеж краще, ніж Соловей чи Прокопів чи, тьфу, хай Бог пробачить, Федьків. Ображаючи діючого мера - ми ображаємо виключно себе, звісно, якщо ми Франківчани. Інші, принаймі у понятті гови міста, - ще НІХТО, і чи будуть саме тими, на кого зазіхнули, не факт, а як ви кажете "АНЧОУ" - це мер і це ФАКТ!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 17:24
судячи по тому, що далі ніж 35% не обвноляється, мабуть тепер ситуація не така райдужна для Анчоуса)))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 17:26
Краще хлопчики, ніж діди, які нічого не роблять
Відповісти

Автор: SS, 01 Листопада 2010, 17:54
Опрацьовано 40% Міська рада: Свобода-26,0% Партія Регіонів - 9,4% Фронт Змін - 13,7% Батьківщина - 10,0% Третя Сила - 6,35% Наша Україна - 4,34% УДАР - 5,27% УНП - 3,08% Не підтримую жодного - 6,7% Вибори міського голови: Віктор Анушкевичус - 29,2% Юрій Соловей - 21,71% Ігор Прокопів - 13,74% Руслан Марцінків - 9,79% Богдан Федьків - 5,9% Не підтримують жодного - 4,15%
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 18:02
Вам за себе не стидно? Були б франківчани адекватними, а не тупоголовими, то ніхто б з 19 кандидатів не мав би шансу. Були б інші свідомі люди серед яких можна було б вибирати. Анус чи Соловей - смішно, що це принципово. Будем жити в дупі як до того.
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 0:20
Сто відсотків правда!!!!!! Видасть закон за яким мешканці міста повинні будуть оплачувати його кредит.))) Інтелект в тебе Ромчику на рівні текстів пісень Вєрки сердючки. "шла шла піражок нашла" і "анука мальчік налей мне в одноразовий стаканчік" -це твоє життя якщо і далі так будеш думати!
Відповісти

Автор: Рома, 01 Листопада 2010, 18:05
І добре шо Анус виграє. Соловей щоб відкрити соціальні магазини взяв позику в 5 млн гривень. Думаєте як він повертатиме собі оті гроші? Та нашим з вами коштом!
Відповісти

Автор: Юра, 01 Листопада 2010, 18:14
Ай всі вони однакові...........скільки вовка не годуй, всеодно в ліс втече)
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 18:15
Відповідь на допис 01 Листопада 2010 о 15:09. Частина 1. Ми - себто український нарід, завжди відрізнялися від всілякого «бидла» тим, що створювали осередки культури, духовності, виховували інтелігенцію. Нічого спільного у дописувача цього бруду із нашими українськими цінностями НЕ БАЧУ! Так само, не вірю, що в нашому карпатському краю ЦІЙ ОСОБІ щось видається рідним та близьким, щоб говорити такі речі як «НАШЕ МІСТО» чи то «НАШ МЕР». Перепрошую, але то дійсно НАШЕ місто і НАШ мер (хто б ним не став) – так вже точно не ВАШ, вельмишановний дописувачу! Перепрошую за цитування, але не всі ми «херово живем», а якщо і хотіли б краще жити, то шукатимемо шляхи здійснення цих бажань починаючи з себе а не по-савковому, очікуючи, що хтось має дати!
Відповісти

Автор: Олег, 01 Листопада 2010, 18:15
Якщо чесно то не було кого вибирати! Це тому що норомальні люди не йдуть в мери! Питання чого? Напевно бабла такого немає щоб зробити передвиборчу агітацію! І це буде тривати вічність!
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 18:16
Частина 2. ! І давно ми вже довели, що можемо, живемо і будемо жити по-іншому, ось тільки примінимо ліки на кшталт «УКРАЇН» до цієї «ракової пухлини», що росла і розвивалася в нас чи поряд з нами понад 73 роки, назва котрій «КОМУНІЗМ», «Тоталітаризм», «Московія» (якось цим заносить і від вас, пане дописувачу!), розплющимо очі, мабуть сліпі чи напівзрячі від сліз страждання за роки утисків та гонінь саме «СВОБОДИ», і не лише як партії чи руху, а як саме свободи, що завжди була в наших серцях. А комплекс «комплекс меншовартості» дійсно є, але тепер у таких ПСЕВДОспівмешканців, як автор коментованої статті, бо аж страшно як злоба роздирає, що ми вже не плачемо, не поневіряємося, що ми вже з жовто-блакитним а не «кровавим», що ми – ВІЛЬНІ, бодай у виборі. Та ні, наш народ - НЕ «біомаса зомбованого бидла», він перш за все НАШ народ, і вас від цього лють роздирає!
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 18:17
Частина 3. Жоден справжній громадянин своєї батьківщини, хай навіть той самий американець, що ще вчора був мексиканцем, колумбійцем, нігерійцем чи філіппінцем, а нині – американець, то він не назве своїх тепер нових співвітчизників «бидляками»! Хоча ваша стаття це добрий приклад справжнісінського такого собі ПРОВОКАТОРА, і за це вдячні ми вам, бо варто показати, як ото ВОНО виглядає, повне безумство, що породжене озлобою за те, що нам справді стало, стає чи таки стане краще жити, бо ми нарешті – СВІДОМІ. Як би то вам не було важко в це повірити. Ми не тикаємо пальцями, ми роздягаємо до спіднього кожного з кандидатів, до спіднього звичайно в розумінні додивляємось до найменших деталей особистості, вивчаємо його справи, а не лише обіцянки (котрих у багатьох на цілий Божий рай назбирається). І певен обиремо не найменше зло, а того, хто буде вартий більшості, а інші, будучи цивілізованими європейцями і щирими українцями, підтримають це рішення, як таке, що відповідає духу демократії.
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 18:18
Частина 4. Я також бажаю процвітання своїм співгромадянам, як всьому людству в цілому, та це від щирого серця а не з «поганськими думками» як оце у вас, шановний … та ні зовсім не «шановний» дописувачу! І на завершення, мабуть погано знання історії у нашого з вами автора-дописувача, адже не знає він, що багато було бажаючих, і міць у них було більша як у цього дописувача, а не вдалося довести нас до так званого вами «винищення», і розумію, чому вас так бентежить 2004 рік, адже саме на Помаранчевій революції вам вже дали по кровожерливій ПИЦІ, і це лише початок, це лише невеликий приклад того, що ми – НЕ БИЛО і ми НЕ ХУДОБА! Дякую всім мешканцям міста за віру в Україну!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 18:37
МИ НЕ БИДЛО,МИ УКРАЇНЦІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти

Автор: Даша, 01 Листопада 2010, 18:56
Ураааааааа.. Пташка програв)))))))))
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 19:03
саме помаранчева революція і показала яки пикі приймали в ній участь і до чого це все призвело всю Украіну а захіщати незалежність Украіни у нас на заході нема кому бо в разі чого всі патріоти розбежуться а хто не встигне поховаються по підвалам і пентхаусам і будуть вичікувати 10-і років а потім навішувати на себе ордени і геройскі пригоди вішоючи лапшу молодому поколінню що вони онуки героів-трусів вони онуки і не обманюйте себе героі загинули на полях війни а вам до патріотів як до Киіва раком а життя з роками розставить все по місцям
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 20:00
Читаючи рядки з вищезазначеного тексту, відверто кажути як літературно так і культурно злидененого, стає смішно... перепрошую роздирає шалений сміх... Сміх і водночас радість за те, що в нас нарешті вже не існує достойних і сильних ворогів - бо такі є справжньою бідою! І нащастя такі як цей дописувач, надають нам значну впевненість у те, що ми - СИЛА, що переможе. Хай живе Україна
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 19:41
ЧОМУ ЗА ТРИ ГОДИНИ НЕМАЄ НОВИХ ДАНИХ???????? По області вже все пораховано!!!! ТОМУ ЩО ЙДУТЬ МАСОВІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ!!!!!! P.S. До речі Анчоусівське УНП перейшло 3-х відсотковий бар"єр. Не здивуюся якщо буде далі вверх лізти ((((
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 19:45
Тому що ще в 18 ТВК пішло на перерву до завтра!!! Опрацьовано близько 50% , якщо тут редактори не вивісили нову інфу то не треба звиздіти за фальсифікації!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 19:46
По даним одного із штабів Анушкевичус і Солвей набирають бриблизно однакову кількість голосів!!!! ТОМУ АДМІНРЕСУРС ТЯГНЕ ЧАС ДЛЯ МАХІНАЦІЙ!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 20:00
ДЛЯ полудурка Сокола пояснюю -- якшо не вмієш срати то не муч свое розтрахане очко!!!! Тобто якшо не знаеш то не звизди!!!
Відповісти

Автор: Сокол, 01 Листопада 2010, 19:56
Це що, дані штабу соловейка? Ще скажи що дані екзит-полу який проводився на замовлення партії регіонів - правдиві. І взагалі, про який адмінресурс іде мова, ти хоть знаєш що це таке?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 19:49
ЯКА В СРАКУ МОЖЕ БУТИ ПЕРЕРВА ПРИ ПІДРАХУНКУ ------ ЦЕ МАРАЗМ !!!!!!!!!! ЗА НІЧ МОЖНА НАДРУКУВАТИ НОВІ БЮЛЕТЕНІ, ПРОГОЛОСУВАТИ І ПІДМІНИТИ!!!!!
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 20:02
Відповідь дописувачу від 01 Листопада 2010 о 19:03. Читаючи рядки з вищезазначеного тексту, відверто кажути як літературно так і культурно злидененого, стає смішно... перепрошую роздирає шалений сміх... Сміх і водночас радість за те, що в нас нарешті вже не існує достойних і сильних ворогів - бо такі є справжньою бідою! І нащастя такі як цей дописувач, надають нам значну впевненість у те, що ми - СИЛА, що переможе. Хай живе Україна
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 20:12
ну і посміємось разом сила
Відповісти

Автор: Виборець, 01 Листопада 2010, 20:30
Псевдо "Виборець" а не "сила"! Та Бог з вами, сила то сила! Нарешті починаю з вами погоджуватися, це мабуть через те, що текст допусувань у вас зменшився! Посміємось таки разом, лиш от питання хто останній завершить сміятися, а хто вже нарешті плакатиме, як наші батьки, діди та прадіди останні десятки років. Головне - мета в нас одна - на добро рідній державі, правда ж?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 20:23
прорпонуйте кандидатів? за кого будемо мерзнути біля білого будинку?
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 20:07
100%анушкевич зробить фальсифікацію вибори мають признати не дійсними по всій західній Украіні тут влада взагалі нюх втратила ось саме тепер люди мають відстоювати своі права виходьте до білого будинку і протестуйте не за гроші а за правду
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 20:17
Вибори ПР визнає, бо АХМЕТОВ уже давно купив ТЯГНИБОКА з потрохами!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 23:25
Слава Богу для таких як ти, гроші завтра вже перестане платити штаб, бо за борги, твого начальника дуже скоро вже не буде...
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 20:54
тягнибок продався багатьом але не ахметову йому просто на руку що притискають юльку от він і не кричить про фальсифікати а інакше пащака би не закривалась
Відповісти

Автор: SS, 01 Листопада 2010, 20:54
Станом на 20.00 опрацьовано 50% голосів. Міська рада: Свобода - 26%, Фронт Змін - 14,2% Батьківщина - 9,7% Партія Регіонів - 9% Третя Сила - 6,4% УДАР - 5,% Наша Україна - 4,3% УНП - 2,9% Не підтримую жодного - 6,7% Вибори міського голови: Віктор Анушкевичус - 28,55% Юрій Соловей - 22,38% Ігор Прокопів - 13,8% Руслан Марцінків - 10% Богдан Федьків - 5,9% Не підтримують жодного - 4,15% Явка - 58%
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 20:55
дякуємо за новини
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 22:23
Такі гівнюки як "АНУС" з успіхом будуть "продовжувати почате" тому,що люди такі. Невже вступивши раз в лайно не чути, що воно смердить. Отже нюхайте ще 5 років. СЛАВА УКРАЇНІ.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:08
я принципово ходив і дивився хто би давав 50гривень я би продав алеж ні ніхто не купує це все брехня а фальсифікаціі відбудуться беспосередньо під час підрохування а ваш сраний голос нікому не потрібний вони одному домалюють другому заберуть пару нулів і все маєм демократа Мера
Відповісти

Автор: Гість, 01 Листопада 2010, 23:16
Маємо те на що заслуговуємо. Продаємося за 50 гривень, а хочемо щоб політики яких ми обираємо були чесні. Знаю людей - щирих українців, які за гроші підкидували лишні бюлетні за партію регіонів. Нема чесних людей - нема чесних політиків. От такі ми українці!
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 9:24
))))))))))) з голівонькою в тебе не все в порядку!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:31
А чи не здається вам, що той "упадок", про який говорите, є наслідком керування "прибульця з Грабівки", якому моє рідне місто було до самої ср... ? І понарозбудовували такої, що місця вільного немає
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 0:09
після 20% відрив від Соловя до Анушкевичуса був 9%, після 35% - 7%, після 53% - вже 5% такими темпами до 100 Соловей ще виграє))
Відповісти

Автор: Юра, 02 Листопада 2010, 0:47
Повністю підтримую. Гандошкевичус - редиска!!!
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 0:31
Ну кому лідер ,а кому найгірший мер в історії івано-франківська. Якщо говорили що Шкутяк був злодій то я можу тільки подумати,що він крав не все ,бо місто всежтаки розбудовувалось.А так як за чинного мера лишень упадок то дозволю собі припустити,що він краде все до останнього.Всі ці роки люди тільки і говорили про мера зневажливо називаючи його "анчоус" і "анус" а тут раз і ЛІДЕР.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:33
А чи не здається вам, що той "упадок", про який говорите, є наслідком керування "прибульця з Грабівки", якому моє рідне місто було до самої ср... ? І понарозбудовували такої, що місця вільного немає
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 9:39
там де про хвореньку голівоньку то про тебе Адольфе!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:57
доказили лежали в відповідних відомствах МВС і люди наближені добре це знають, але після "чудової" революції в 2004 багато кому все з рук зійшло на тій хвилі. Так що краще тобі б помовчати і думати як відписувати людям. Злодії незграбні, добре що вся ця компашка зараз опиниться поза коритом. Шкутяк уже не рішає в ВР, Соловей пролетить і т.п.
Відповісти

Автор: Adolf, 02 Листопада 2010, 8:38
4101, гамняра, маєш докази злодійства - звертайся в міліцію, суд, прокуратуру. Немаєш - мовчи. Навчились кричати коли ніхто не знає хто ти! Ті щось в свому житті зробив для людей???
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 8:57
а швадчак що натворив із землею так і зійшло всім зрук,і ярковиця в кризу будуе-за що?
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:03
Ваховуючи манеру спілкування і зневагу до людей, припускаю що більшість повідомлень тут залишають сам Юрій Соловей із своїм малограмотним братом. 4101 - точно один із них
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 9:29
Цікаво, чи відключили на бидло- правда.іф.уа премодерацію коментарів?
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 11:18
Якщо єі нфа оновіть будь ласка результати
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 12:21
Вся кумедність ситуації з виборами , як мера так і нардепів, полягає в тому, що одні асфальтують дороги, фарбують паркани і підїзди, влаштовують дит.майданчики і т.д., а інших оберають. Абсолютна відсутність логіки у електората. Тоб то дії кандидатів і виборців не залежать одне від одного))))) Це дуже кумедно!!!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 14:39
Математик, скільки ж тоді людей вийде для 100%? 28572? Щось малувато, рахуй ЩЕ!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 13:04
з достовірних джерел - за Анчоуса вкинули близько 4 тисяч бюлетенів за людей які самі не голосували (заробітчани і т.д.)....
Відповісти

Автор: SS, 02 Листопада 2010, 13:18
Достовірне джерело це бабусі на лавочках, чи Юрій Соловей? На даний момент розрив у 1700 голосів. А 4тис. - це 14%! Математик із достовірним джерелом:)
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 14:49
друг, ти сам поняв що написав? 4 тисячі бюлетенів вкинули за Анчоуса, тому і +1700 а мало бути - 2300
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 14:40
Математик, скільки ж тоді людей вийде для 100%? 28572? Щось малувато, рахуй ЩЕ!
Відповісти

Автор: ХХХ, 02 Листопада 2010, 13:09
і де у вас стільки зла назбирується, чому без добра і злагоди один до одного диву даюся!!!, а дехто навіть і рідню, дітей наважується вплутувати у свої брудні коментарі, схаменіться подумайте про своїх!!!
Відповісти

Автор: SS, 02 Листопада 2010, 13:14
За встановлення дитячих майданчиків, асфальтування міжбудинкових проїздів, ремонт під'їздів і фарбуваня парканів повинні відповідати ЖЕО!!! Це їхня функція!!! Якщо кандидат надто переймається цими питаннями - то він або повний дурень, або просто замулюює людям очі!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 15:03
Треба мочити таких, як ти! Кожен має право,принаймні поки що, голосувати так, як йому хочеться!
Відповісти

Автор: Свідомий;), 02 Листопада 2010, 13:29
Анчоус "молодець": нічого не зробивши отримав другий термін;) Але більшість голосувала не за анчоуса, а проти всяких пройдисвітів на чолі з Соловейом
Відповісти

Автор: генджщ, 02 Листопада 2010, 13:59
я от переглянув статистику, і побачив що переважно Партія голубих набирає таку саму кількість в регіоні, скільки проживає в ньому кацапів. от і у нас на Прикарпатті приблизно так само. Мочити треба ту наволоч кацапську
Відповісти

Автор: Adolf, 02 Листопада 2010, 15:23
генджщ, а ти правий, один кандидат вже є
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 15:13
Треба мочити таких, як ти! Кожен має право,принаймні поки що, голосувати так, як йому хочеться!
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 14:12
Щиросердечне зізнання! "4101" це я - Юрій СОЛОВЕЙ. Це я залишив тут декілька повідомлень на свій захист, а також усі повідомлення від автора "гість", які восхваляють мене. Я єдиний, вартий того щоб бути мером! Я впевнений що влада використовує адмінресурс для фальсифікації виборів на користь Віктора Андрюсовича, але доказів у мене нема, тому не можу нічого зробити, тільки писати ці повідомлення! Слава МЕНІ! (ой) Щиро Ваш 4101 (ой). Щиро Ваш Юрій Соловей!!! P.S. Мені ніколи не надавала підримку Партія Регіонів, ніколи раніше...
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 14:22
ХТОСЬ ПІДПИСАВСЯ ПІД МОЇМ ІМЯМ НА ФОРУМІ 4101 АЛЕ Я ДУМАЮ ЩО ЛЮДИ ВСЕ ЗРОЗУМІЮТЬ
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 14:45
з вашими куцими інтелектами Ви тільки і кулаки можете тримати
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 14:34
Ой, вибачте, це ж я сам тільки що зізнався, знову пам'ять підводить! Думаю що люди абсолютно все зрозуміють
Відповісти

Автор: Дармограй, 02 Листопада 2010, 14:36
Ану бички не сваріться, а то прийду з Михасем Вішіванюком і виграю Вас всіх в дупу) Вчора грав Олю з Галичини.
Відповісти

Автор: українець, 02 Листопада 2010, 14:38
звичайно люди все розуміють! хочу сказати що 4101 молодець! А за Соловя ми тримаємо кулаки!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:51
йди дармограю гратися в писок з своїм вішіванюком.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:46
йди дармограй грайся в рота з своїм вішіванюком і сюди не лізь.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 15:45
взяти той кулак і як бахнути тобі в голову! Значить ти такий самий ублюдок як і соловей, який кидає людей переховується від кредиторів і підкупає пенсионерів. негідник одним словом!!!
Відповісти

Автор: Вишиванюк, 02 Листопада 2010, 14:53
Остап Романович, чому мене не покликав коли Олю з Галичини тойво... В мене вже "писанки" звенять, когось в дупу... писанкову)
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 14:54
Звідки беруться такі дауни як ти? Грибочки перед вживанням треба добре було відварити. і ще одне що за маразм у вас тут, Анчоус це найгірший мер за всі роки незалежності, він узагалі нічого не робив. І хоча Соловей і мені не дуже подобається, але я голосував за нього, тільки за те, що це єдиний кандидат, який може перемогти Анчоуса, ну і він не бик, а місцевий.
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 14:45
І чого я підписався "українець"??? І так всі бачать що я жид...
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 19:12
І всі остальні повідомлення також не я !!! Це фальсифікація, я буду звертатись до суду!!!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 21:54
придурок. шестірка Ануса. А може це сам Анус! мало того що злодій ще й придурок
Відповісти

Автор: 4101, 02 Листопада 2010, 18:17
АВТОР 4101 ЗА 2ЛИСИТПАДА 14:45 ,14:З4,14:12 НЕ Я . і що за сайт що можна використовувати чужі імена?
Відповісти

Автор: свідомий, 02 Листопада 2010, 21:56
не переживай 4101 тут видно всім де твій текст а де випердиші Анчоуса.
Відповісти

Автор: 4101, 03 Листопада 2010, 0:20
Дякую свідомий, добе що є люди які все розуміють і підтримують справжнього лідера Соловея. УРААААА!!!!!!!!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 22:16
це ти Анус знову падлянки строїш? підписуєшся хуйло під чужими іменами. нічо підар скоро тобі пізда від регіонів яким ти продався. поки ти їм потрібен -маєш імунітет,а потім ... краще тікай
Відповісти

Автор: свідомий, 03 Листопада 2010, 0:24
не варто дякувати 4101, нас об'єднує любо до справжнього підера!!!! Тільки Юрій Соловей повинен бути мером!!! УРААА!!
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 21:59
це ти Анус знову падлянки строїш? підписуєшся хуйло під чужими іменами. нічо підар скоро тобі пізда від регіонів яким ти продався. поки ти їм потрібен -маєш імунітет,а потім ... краще тікай
Відповісти

Автор: 4101, 03 Листопада 2010, 0:26
ооо, свідомий, нас об'єднує любов до підера???? Тоді навіщо він нам, давай любити один одного!!! Чмоки-Чмоки
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 22:00
це ти Анус знову падлянки строїш? підписуєшся хуйло під чужими іменами. нічо підар скоро тобі пізда від регіонів яким ти продався. поки ти їм потрібен -маєш імунітет,а потім ... краще тікай
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 22:01
це ти Анус знову падлянки строїш? підписуєшся хуйло під чужими іменами. нічо підар скоро тобі пізда від регіонів яким ти продався. поки ти їм потрібен -маєш імунітет,а потім ... краще тікай
Відповісти

Автор: свідомий, 03 Листопада 2010, 0:29
любий 4101, тільки тихо, щоб дармограй з вішіванюком не дізнався...
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 22:03
це ти Анус знову падлянки строїш? підписуєшся хуйло під чужими іменами. нічо підар скоро тобі пізда від регіонів яким ти продався. поки ти їм потрібен -маєш імунітет,а потім ... краще тікай
Відповісти

Автор: укараїнець, 03 Листопада 2010, 0:40
Хлопці, а мене візьмете???
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 22:04
це ти Анус знову падлянки строїш? підписуєшся хуйло під чужими іменами. нічо підар скоро тобі пізда від регіонів яким ти продався. поки ти їм потрібен -маєш імунітет,а потім ... краще тікай
Відповісти

Автор: Дармограй, 02 Листопада 2010, 14:42
Краще тримайте штани! Автор: українець, 02 Листопада 2010, 14:38 МИ З МИХАСЕМ ВІШІВАНЮКОМ ВЖЕ НА ПІДХОДІ ГРАТИ ВАС!
Відповісти

Автор: українець, 02 Листопада 2010, 18:24
на підході ви біля параші. грати будете один другого))))))))))
Відповісти

Автор: SS, 02 Листопада 2010, 16:03
Відрив знову збільшується. Я думаю варто привітати Віктора Андрюсовича з перемогою, у Солов'я вже жодного шансу!!!
Відповісти

Автор: 123, 02 Листопада 2010, 17:59
не такий вже й анушкевичус, як тут кажуть "підер", коли його вибрала така велика частка жителів міста повторно!! і популізмом таким не займався, як соловей . другий попав, швидше всього, не у малі гроші ( http://kindalame.com/wp-content/uploads/2010/09/trollface.gif ) - дуже радий, що він пройшов. поприкриває швидко свої соц магазини. ну а анушкевичус, як на мене, не поганий і презентабельний мер - далеко не найгірший, коли не найкращий кандидат
Відповісти

Автор: Проффесор, 02 Листопада 2010, 19:32
Ничого, ми ще покажимо, як то кажуть, ХУ ІЗ ХУ. А ти, як там дятел, ой, Соловей, запомни, долг, як то кажуть, платежом красний
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 21:14
Він їхав до Клюєва за міст через Солотвеньську домовлятись, який коштує 200 млн. Такшо нєхуй пиздіти хуй
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 21:54
Вас що, зомбували всіх??? Фальсифікації, масові фальсифікації, адмінресурс, підставка бюлетнів!!!! Я дебіл, але знаю слово фальсифікація!!! Я повний дебіл, я за Солов'я!!!!
Відповісти

Автор: 123, 03 Листопада 2010, 20:17
ага так так, фальсифікація .. солідарний з тобою на рахунок повного дебіла
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 20:10
масові фальсифікації зберегли Анчоусу крісло мера... видно не марно їздив до Клюєва і падав йому в ноги...
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 20:56
В "Свободі" суцільна дітвора попроходила, середній вк 22 роки... Але кращих варіантів нажаль не було.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 21:28
Народний Рух в повному прольоті???
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:51
Сестра опитування проводила на вході до соціального магазину чи до соціальної аптеки???
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:05
не розумію як люди вибрали Анушкевичуса.любий,тільки не він ,бо вже показав на що він вартий. всі були ним незадоволені і тут другий термін.напевно знається з "Льоньою Космосом " з Києва.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:01
Народ. Я сама проводила соціальне опитування і не спорю, що більшість спочатку хотіла проголосувати за Соловейка, але люди не такі дибіли!!! вони в"їхали, що ця реклама за нього на кожному стовпі вимагає своїх бабосів!!! Цікаво звідки він їх візьме. Тут 2 варіанти: або зверху якийсь чувак башляє, або він хоче їх повернути на посаді мера! вже краще Анчоус. При ньому принаймі нормально жити!!! бббабосів,
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:32
думаю що ти ніякі опитування не проводила(чи не проводив) бо в моя сестра яка проводила опитування під час голосування говорила,що переважна більшість проголосувала за Соловя. в неї різниця була чи не в два рази!
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:52
Сестра опитування проводила на вході до соціального магазину чи до соціальної аптеки???
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:42
правда-правда і не тільки в неї. а за кредити Соловя якщо вони і є то яке вам до них діло. в нього прибутковий бізнес.віддасть і ще заробить! в любого забудівельника боргів в рази більше ніж тут пишуть за Соловя і ще не вмерли.А Анчоус при кормушці такій крутій що йому кредит і не потрібен любі гроші скільки треба бере.
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 23:02
Головний ді-джей франківска найшов круту технологію - це кредити Солов'я. А то що він вкрав 5 мільярдів - нічого. Та кредти Солов'я, які він чесно визнає і віддає це повна хуйня з тим, що віддав Анус Регіонам за цю перемогу. Був свідком. Ми будемо мати свого Попова як в Кмєві. Місто повністю продане донецьким перемогою Ануса. Була єдина надія на Солов"я і той все проїбав.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 0:03
Абсолютно з тобою солідарний
Відповісти

Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 23:15
Донецькі тута нічого не візьмуть, бо на обороні Франека стане незламний Легіон "Свободи". Вони відібьють усі атаки ригіоналів і переможуть маскалів, як їхні діди перемогли під Бродами Совіцьку Армію і штурмом узяли Москву у 1944 році. Слава Тягнибоку і Лицарям Духу!!!
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 0:16
"Учора я був у віце-прем’єра Клюєва. Мені закидають, що я їжджу до регіоналів. Але Клюєв мені пообіцяв, що за три роки в Івано-Франківську буде міст через Бистрицю в мікрорайоні Пасічна" - В. А. Анушкевичус -------------------- Майте на увазі шановні, Клюєв просто так обіцянок не дає. ------------------- про кредит Солов*я. Смішно читати тут ваші опуси про ці кредити, захищаючи при цьому Анушкевичуса- казнокрада, в якого тендери виграються "правильними" відкаткомпаніями.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 0:17
"Учора я був у віце-прем’єра Клюєва. Мені закидають, що я їжджу до регіоналів. Але Клюєв мені пообіцяв, що за три роки в Івано-Франківську буде міст через Бистрицю в мікрорайоні Пасічна" - В. А. Анушкевичус -------------------- Майте на увазі шановні, Клюєв просто так обіцянок не дає. ------------------- про кредит Солов*я. Смішно читати тут ваші опуси про ці кредити, захищаючи при цьому Анушкевичуса-казнокрада, в якого тендери виграються "правильними" відкаткомпаніями.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 0:37
По даним екзитполів з статистичною похибкою +-1,5% (не 5% і не 10%) Соловей випереджає Анушкевичуса на 3,1%. По реальним підрахункам Анушкевичус перемагає з відривом 4,1% Де правда? Вникаєте, наприклад, в ситуацію в Харкові (1,5 млн. населення) чи в Одесі (1 млн. населення), де теж голоси до сих пір порахувати не можуть?
Відповісти

Автор: SS, 03 Листопада 2010, 1:24
1. Екзит-пол проводила компанія R&B на замовлення Партії Регіонів http://www.pravda.com.ua/articles/2010/10/31/5531933/ (не дивує? ви ж усі кричите що Регіони підтримують Анушкевичуса) 2. Похибка складає не 1,5, а 3-3,5% (!!!) http://www.rb.com.ua/rus/politics/research/2010/6908.html 3. Згідно цих даних перевага Солов'я у 3,38% згідно ймовірності (про вплив цієї теорії ніхто не каже, але про це написано на офіційному сайті R&B) тане на очах. 4. Розумна людина, з дуже елементарних причин (немає часу, не бачу потреби або просто не хочу) не бере участь в опитуваннях. В опитуваннях як-правило беруть участь пенсіонери, яким хочеться поговорити, а саме пенсіонери, задобрені дешевою гречкою є основною електоральною частиною Юрія Солов'я Ось вам логічні пояснення!!!
Відповісти

Автор: SS, 03 Листопада 2010, 1:38
На виборах 2004 р. саме розбіжність результатів та даних екзит-полу стали причиною опротестування тих самих результатів і проведення перерахунку голосів. На щастя у нашій Державі діє римське, а не прецедентне право, тому зараз такі заяви розглядаються просто як дешевий піар (особливо коли йдеться про 1500 опитаних:)
Відповісти

Автор: SS, 03 Листопада 2010, 1:44
1500 - приблизно 2%. А в 2004 опитали більше 10% виборців, і опитування проводила не одна компанія, а 6 (якщо я не помиляюсь), дані різних екзит-полів були практично одинакові!!!
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 3:00
замість того щоб зайнятися чимось корисним цілий день читав коментарі. абсолютно пофіг, що виграв анушкев... неймовірно радий, що програв соловей. вважаю, що людина з неоперабельною стадією гречкороздавання дещо більше, ніж повністю, не може керувати життям обласного центру. хто він курва такий, щоб єбати мій мозг якимись дверима, лавками, пігулками, соцїдою кожен сука сраний вечір/ранок зі своїм громадським форумом. але, 23% за соловя, що мовби натякає на рейтинг. супер, подивимося, як він 5 років фінансуватиме соцаптеки і підїзди, щоб не втратити рейтинг. але насправді, всім, як завжди, по-ху-йї!
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 3:08
яду, занадто дохуя яду щастя, бризкає з мого ядовитого рота, що соловей програв. ура. ще трохи потролить ануса - і вйо, - до роботи, суко, давай!! а то що балагура, отримав майже ніхуя - це взагалі - гран-прі!!! а де ж натовпи вдячних жильців зведених ним кончених нашвидкоручтаксякблядьякнебудь будинків? володику, йди сьи припни, а ще ліпше - йди сьи перероди!!
Відповісти

Автор: 111, 03 Листопада 2010, 6:28
На оф. сайті Солов'я написано що він та його громадський форум реалізували понад 40 проектів. Кожен цей проект був дуже гарно освітлений у ЗМІ. Це не для кого не секрет, бо це все відбувалось у нас з вами на очах. Так от... Щоб замовити зйомку на телеканалах, потрібно викласти коло 15000 грн. (цю інформацію може перевірити кожен) при цьому , якщо говорити про проекти "дитячий майданчик", "двері у підїзд" чи "ремонт ліфту", всі вони не перевищують бюджет у 3000 грн. , при цьому це гроші не громадського форуму чи шановного пана Солов'я, а саме мешканців так званих об'єктів яким то "щастя" привалило у вигляді майданчика чи то дверей. Власне громадський форум знаходив підприємців яки робили ті двері чи майданчики по "дуже вигідній ціні". Потім це все фіксувалось на камери у вигляді того що ніби-то Сам ЮРІЙ СОЛОВЕЙ зі своїм "форумом" зробили таку гарну справу (прям долбані Тимуровці). А наш довірливий народ на камеру дякували пану Солов'ю за його велике серце і любов до Івано-Франківська. Так от.... 40 реалізованих проектів приблизно по 15000 грн. =600000 грн. було витрачено на самопіар . Про які добрі справи можна говорити. Це перше.
Відповісти

Автор: 111, 03 Листопада 2010, 6:42
Друге. Хто був у "Парк готелі", Почесним президентом якого являється Юрій Соловей (доречі сам Юрій і придумав собі такий чин), у перші місяці його відкриття, не могли не замітити дивний сморід у туалетах. Той дивний сморід, у вигляді замурованих в стіни курячих яєць, залишили по собі "вдячні " працівники, які робили там ремонти, на згадку про "теплі" стосунки з "Почесним президентом" та десятки тисяч не виплачених зарплат. Люди тупо йшли не отримавши не копійки за місяці роботи. У своїй рекламі Юрій Солове казав що його життєве кредо "Допомога людям". Дуже вдалий жарт. Валялся патсталом тиждень.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 6:48
маємо перші плоди виборів! ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФУ НА ТЕПЛО І ТЕПЛУ ВОДУ! ДЯКУЄМО КОМАНДІ АНУШКЕВИЧУСА!
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 8:03
ось що я вам скажу:я поважаю Ануш.за те що не віддав соловю Європейську площу,купив штучну нирку в нашу лікарню,за те що він не піариться як та пташка.За соловя:не може простити Анушк що той не дав побудувати торговий комплекс на місці памятнику Бандери,4 роки ведеться суд за фолтоательє яке собі привласнив пташка,Угорницька афера...
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 8:21
ану-ну!!! що то за угорницька афера?? скільки всього цікавого можна дізнатися!!
Відповісти

Автор: 111, 03 Листопада 2010, 8:10
я таких історій знаю дуже багато, а якщо треба можу деякі і довести. дуже довго знаю всю родину соловїну. такого надивився.....
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 8:08
Які всі мудрі захисники Ануочуса. Ну тепер з нелегітимним мером ви за все будете відповідати вмісті. І не триндіть про кредити і не виплату Соловя. Подивіться на вкрадених 5 мільярдів Анчоуса. І де Анчоуса майданчики.Триндіти ви всі можете але реально Соловей не програв. В нього врклаи перемогу. Ну і так і треба нашим юдям такого мера бо себе не поважають
Відповісти

Автор: SS, 03 Листопада 2010, 9:09
За встановлення дитячих майданчиків, асфальтування міжбудинкових проїздів, ремонт під'їздів і фарбуваня парканів повинні відповідати ЖЕО!!! Це їхня функція!!! Якщо кандидат надто переймається цими питаннями - то він або повний дурень, або просто замулюює людям очі!
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 8:14
Сьогодеі стартує тендер на міські перевезення. 23 маршрут (Солов'я) у списку. З нетерпінням чекаю результатів.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 8:19
любителі соловя! перестаньте кидати гімно на вентилятор! може пан мер А.В.А. і злодій (вже всі звикли, всім як завжди похуй), але соловей заєбав дивовижним поєднання показної доброти і внутрішньої гнилості. він має за дурнів всіх! він, сука, просто взяв і купив обіццянками 23% голосів бидло-юнітів. дико, шалено ненавиджу таких підарасів!!!
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 8:28
маємо перші плоди виборів! ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФУ НА ТЕПЛО І ТЕПЛУ ВОДУ! ДЯКУЄМО КОМАНДІ АНУШКЕВИЧУСА!
Відповісти

Автор: Дармограй, 03 Листопада 2010, 8:38
Ну що шановні, бачу я з Міськом Вішіванюком, що Анушкевичус виграв, а це означає що!!!!!!!! за попередньою домовленістю ми граємо з Міськом Вішіванюком тих кандидатів, які здобули2,3, місця! Пане Соловей та Прокопів готуйтеся ми вже натерли пуцьки салом і готові Вас грати. Ох як вчора грали Олю з отб "Галичина" знову.
Відповісти

Автор: Проффесор, 03 Листопада 2010, 9:17
Остапе, Михасю не спішіть, падаждітє мене, я скоро к вам прилечу і зробимо разом єто дєло. Гарне слово у вас там на зппадє придумали: грати. Ос обливо пташку того буду грати, він мені ще бабло должон
Відповісти

Автор: sined, 03 Листопада 2010, 9:27
Анушкевичус хитрий лис, і цього разу йому знову вдалось виграти. Нічого розплата не за горами. А Соловя не люблять невдахи і пиздо.боли, а за що його любити - в 32 роки людина заможня, розумна, вміє відстояти свою думку, допомагає людям, і тд. Так що подавіться заздрістю всі ненависники Соловя. Колись свято буде і на нашій вулиці. На вашій його вже не дочекатись, ну хіба Анчоус на Галицький бал запросить. Так що анусолизи лижіть добре очко тільки гімном не подавіться.
Відповісти

Автор: 111, 03 Листопада 2010, 9:59
Хто заможний? Соловей? Ха-Ха-Ха
Відповісти

Автор: Дармограй, 03 Листопада 2010, 9:36
sined бачу ти хочеш приєднатися до аутсайдерів і бачу ти хочеш щоб я з Міськом Вішіванюком тебе теж грали? Сала жалко, бо ним прийдеться часто пуцьку натирати. Ззараз ще пан Проффесор під'їде, казав що привезе любрикант для Вас, каже що сала шкода на таких пацєт)
Відповісти

Автор: Вишиванюк, 03 Листопада 2010, 10:53
Хмм... Дармограю, Проффесоре, які всраку любриканти, мені сьогодні з рідного колгоспу файної солонини передали, на всіх вистачить! Я вже намастив свого писанкового. Ану соловйоподібні, готуйте свої ануси
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 9:40
Ось вам і морельне обличчя Соловя, його команди та прихильників. А набрати кредитів і їх розтринькати можна і в 23 роки
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 10:00
маємо перші плоди виборів! ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФУ НА ТЕПЛО І ТЕПЛУ ВОДУ! ДЯКУЄМО КОМАНДІ АНУШКЕВИЧУСА!
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 10:08
Дурню, підвищення тарифів наслідок підняття цін на газ, і відбулось це ще до виборів. Тут не залежить хто мер. Це економіка а не політика
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 10:23
Не здивуюся якщо при 100% підрахунків, рідна партія Анушкевичуса набере 3%.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 11:02
"ось що я вам скажу:я поважаю Ануш.за те що не віддав соловю Європейську площу,купив штучну нирку в нашу лікарню" європейська площа має мати ЄВРОПЕЙСЬКИЙ вигляд, а не нагадувати сцени зі стрічок Антоніоні періоду італійського неореалізму, Подивітся на сірі, кострубаті фасади завішані випраною такою ж сірою білизною, А що стосується штучної нирки, то вона куплена за бюджетні кошти (тобто за наші з Вами), а не за власні гроші мера
Відповісти

Автор: 4101, 03 Листопада 2010, 11:12
Щиросердечне зізнання! "4101" це я - Юрій СОЛОВЕЙ. Це я залишив тут декілька повідомлень на свій захист, а також усі повідомлення від автора "ГІСТЬ", які восхваляють мене. Я єдиний, вартий того щоб бути мером! Я впевнений що влада використовує адмінресурс для фальсифікації виборів на користь Віктора Андрюсовича, але доказів у мене нема, тому не можу нічого зробити, тільки писати ці тупі повідомлення! Слава МЕНІ! Щиро Ваш 4101 (ой) Юрій Соловей!!!
Відповісти

Автор: свідомий, 05 Листопада 2010, 21:06
закрий їбальнік хуйло ! 4101- нормальний поцан ,а ти під нього косиш. видно ,що то ти гандон рідчайший. попався би ти мені в роту кожну ніч би обсикався.
Відповісти

Автор: козак, 05 Листопада 2010, 21:09
не поцан ,а пацан,але то все хуйня . я би теж дав пізди тому гандону який під чужим ніком підписується.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 11:29
Андрюсович, залогіньнтесь
Відповісти

Автор: sined, 03 Листопада 2010, 11:29
Дармограй, 03 Листопада 2010, 9:36 sined бачу ти хочеш приєднатися до аутсайдерів і бачу ти хочеш щоб я з Міськом Вішіванюком тебе теж грали? Сала жалко, бо ним прийдеться часто пуцьку натирати. Ззараз ще пан Проффесор під'їде, казав що привезе любрикант для Вас, каже що сала шкода на таких пацєт) Намасти пуцьку салом і грай ту льоху що тебе родила і виплекала, а виховання не дала. А заодно і Проффесора візьми буде в рот давати, та й Ануса захопи він з радості все очко їй порве - хоч якусь радість ненці в житті доставиш. Сала багато не бери, там і без нього широко буде.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 11:58
Автор: Гість, 02 Листопада 2010, 22:01 Народ. Я сама проводила соціальне опитування і не спорю, що більшість спочатку хотіла проголосувати за Соловейка, але люди не такі дибіли!!! вони в"їхали, що ця реклама за нього на кожному стовпі вимагає своїх бабосів!!! Цікаво звідки він їх візьме. Тут 2 варіанти: або зверху якийсь чувак башляє, або він хоче їх повернути на посаді мера! вже краще Анчоус. При ньому принаймі нормально жити!!! бббабосів, ______________________ Шановна, а Ви не спостерігали, що в "Свободи" в разів 10 було більше різної агітації ніж у Солов"я, Анушкевичуса разом узятих. Звідкіля у їх лідера ветеринара з компанією перебіжчиків з нашої україни і купою 18-19 літніх пацанів і дівчат(забув про гендерну рівність) стільки бабла, я вже мовчу про рекламе по телебаченні, яку крутили в 7 разів частіше ніж окремих кандидатів. А люди вірять, що вони, щось змінять - так як в тернополі змінили і так як у нас регіоналів вже 20 000...
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 12:45
Федьків!!! Шо за сопльожування ти тут влаштував? га?)
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 12:17
Бачу є дуже "розумні" люди тут, я не знаю де ви дивились, але реклами Свободи порівняно з іншими партіями було практично найменше у місті, а Соловей дійсно бабла викинув багато, і жалко буде якщо його через місяць знайдуть у річці через борги, а так все одно думаю Соловей кращий Анчоуса, адже за 4 роки Соловей більше зробив ніж мер.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 12:32
Свобода - то сама бідна партія, а Тягнибоку не стає на хліб. А на рекламу вони жебрали по вокзалах. Я плакаль.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 12:39
Директор МістоНВ в партії. Усі агідматеріали, на всю Україну друкувалися там.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 12:37
Та ніхто не кажить, що сама бідна партія, просто до прикладу більше на рекламу кинули у нас в місті Регіони, Соловей, Балагура і інші.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 12:46
я би і сам був би такий заможний як соловей,якби 4 роки з шкутяком дерибанив держ майно!!!!я би і соціальний парк-готель побудував і розрахувався з найманими працівниками
Відповісти

Автор: вул. Грюнвальдська, 03 Листопада 2010, 14:40
Сижу, дивлюсі у вікно, чи бува не йде Соловей до суду. Ні, поки що не видко... Як побачу, напишу.
Відповісти

Автор: 111, 03 Листопада 2010, 15:52
до суду соловея привезуть на спеціяльном транспортє, і він з цим нічого не зможе зробити
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 14:51
от ніяк не допетраю ,як наші вумні люди так масово могли на Свободу проголосувати? На що повелись? не пройде ж і пів року як зпрацюються з ПеРдунами. Фальшю тхне від них, зрештою як і від інших.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 18:51
поживем побачим вумний
Відповісти

Автор: sined, 03 Листопада 2010, 15:15
згідний з останнім коментарем фальшива партія як і партія Литвина та соціалістична
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 18:52
знайомий з її дев*ятирічною історією?
Відповісти

Автор: ХХХ, 03 Листопада 2010, 16:05
що страх збирає авторів:вул.Грюнвальдська, 111, заглядаєте через вікна чи бува за вами не приїхали?, страшно?, чому так за Юру Солов"я хвилюютесь? ви зі своїм "повелителем" вже майже на вершині слави, то чому так страшно?, нема впевненості що захищені і вислухані будете?.......
Відповісти

Автор: 111, 03 Листопада 2010, 16:41
"повелителем"? ха-ха-ха а тебе юрко називає "моя прєлєсть"?
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 18:33
ходить чутка що призупинено підрахунки ,бо соловей домовляється з регіонами за своє мерсво.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 19:12
ходить чутка, що призупинено підрахунки, бо анушкевичуса з його друзями - регіоналами не влаштував вибір іванофранківців
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 19:09
ходить чутка, що Анушкевичус вкрав з казни 20 млн грн тільки на одному ремонті доріг.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 20:11
ходить чутка про п..болів які розпускають чтуки
Відповісти

Автор: Гість, 03 Листопада 2010, 20:11
ходить чутка про п..болів які розпускають чтуки
Відповісти

Автор: Гість, просто - гість., 03 Листопада 2010, 22:48
І що ви скажете, що Онуфріїв, через те що в партії просто так друкує увесь час свободі плакатики, наклєйки та газетки, фінансує разом з ветеринаром-Тягни-в-боком усі рекламні і самопіарні захцялки тим більше на усю Україну?! І гроші на оплату палаток по усій Україні та людей на акції - тільки не триндіть, що вони там за ідею! Та, блін, друкарня в невиборчий період - це ж не нафтова вишка! І, прохання, треба було вмикати телевізор почастіше під час виборчої агітації. ________________________________ Добре почнемо з другої ремарки. Що зроблять пацани, з проданого свободою списку і ті хлопчаки яких повибирали по мажоритарці, які окрім того, що кричати "Ганьба", мабуть і слів не знають, а перші тільки будуть пхати свої субпідрядні організації і земельку тирити, але я думаю, що нагло, бо попередні хоча б навчились це робити. Я не за організації і партії, я за інтелігентних, освідчених людей, які знають, що основна мета в виборах - це не виграти в них і аж тоді починати думати - "а що далі?..", а починати втілювати програми розвитку, чи продовжувати робити напрацьоване. Просто у свободі, я особисто, знаю 2 від сили 3 розумних, освідчених людей, яких я поважаю. А решта - для чого їх узагалі було в списки ставити і по мажоритарках розставляти... _______________________________ Основне що мене цікавить - ставлю каву першому, зі Свободи, хто грамотно відповість на запитання - "І що далі панове? Що Ви впершу чергу зробите будучи на новому місці?". Ми всі зможемо пропорційно порахувати відповіді з кількістю зайнятих місц, хоча б в міській раді. Для меншої фальсифікації, прохання - змінюйте свої імена. Дякую.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 7:49
колабораціоністи прийшли до влади, україні торба
Відповісти

Автор: STANISLAV, 04 Листопада 2010, 18:44
А чому регіоналів на перше місце непоставили.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини по темі:
207 об’єднаних громад, які з 1 січня отримають нові повноваження та ресурси, повинні відчувати постійну підтримку держави, — В’ячеслав Негода
28 Грудня 2016, 19:42
В облдержадміністрації відбувся семінар для новообраних голів ОТГ
27 Грудня 2016, 8:34
Вибори на Прикарпатті пройшли без грубих правопорушень
20 Грудня 2016, 10:03
Геннадій Зубко: Вибори в ОТГ – це день народження нових громад, нової перспективи України
19 Грудня 2016, 16:31
У Тлумачі 12 партій змагатимуться за 26 депутатських мандатів
16 Грудня 2016, 18:54
Виборчий процес в ОТГ має відбутися згідно чинного законодавства
15 Грудня 2016, 21:23
"ОПОРА" заявляє про порушення на виборах в прикарпатських ОТГ
15 Грудня 2016, 20:30
Регіональне публічне обговорення на тему «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням» за участю заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея
09 Грудня 2016, 7:12
Три територіальні громади Коломийщини через тиждень обиратимуть місцеву владу
08 Грудня 2016, 18:06
На Прикарпатті підбили підсумки акції «Децентралізаційний марафон»
07 Грудня 2016, 8:57
Голова облради Олександр Сич відзвітує про рік роботи
06 Грудня 2016, 10:59
ОТГ повноцінно будуть розпоряджатися фінансами вже з 1 березня 2017-го року
30 Листопада 2016, 14:30
Звернення Президента України з нагоди Дня Гідності і Свободи
21 Листопада 2016, 16:09
На Прикарпатті стартувала підготовка до перших виборів в об’єднаних громадах
08 Листопада 2016, 20:04
У Тлумацькому районі обговорили формування виконавчих органів ОТГ
04 Листопада 2016, 8:08
Бюджети об’єднаних громад зросли втричі
26 Жовтня 2016, 16:30
У потенційній Яблунівській ОТГ експерти пояснили переваги від об’єднання громад
25 Жовтня 2016, 15:18
Держбюджет на 2017 рік: чи буде враховано інтереси об’єднаних громад?
25 Жовтня 2016, 12:25
Кілька прикарпатських сіл не хочуть приєднуватись до ОТГ