Микола Палійчук "обклався" Шкутяками

У середу, 23 вересня, громадськості Долинського району було офіційно представлено нового керівника районної державної адміністрації. Ним став Петро Шкутяк – рішення про його призначення на дану посаду 22 вересня підписав Президент України Віктор Ющенко. Нагадаємо, що Петро є сином колишнього мера Івано-Франківська - Зіновія Шкутяка, який до призначення Палійчука бачив саме себе на чолі області. Одним із заступників Палійчука, до слова є зять Зіновія Васильовича - Олег Коржак.
 
 
 
 
 
24 Вересня 2009, 14:00

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: обурений, 24 Вересня 2009, 14:57
Ну це вже взагалі піздєц!!!
Відповісти

Автор: Гість, 24 Вересня 2009, 16:21
Чого це? Я думаю малий Шкутяк нормальний, неодноразово доводилось з ним спілкуватись, він і організації різні підтримує і Химеру нормальну зробив. Я думаю, шо він кльовий, от його би хотілось бачити наступним губернатором, бо на відміну від свого тата-дегенерата і Палійчука-гуцула, він хоть нормальний
Відповісти

Автор: Гість, 24 Вересня 2009, 17:46
Петро нормальний? Тупий як валянок. Вчився з ним в гімназії - зовсім слабенький був хлопчина, але через батька його не виганяли. Береговський тоді був директором, а вони зі Шкутяком кріпкі корєши. Петро - типовий мажорчик, який без татка нічого не може. Але Шкутяк це місцевий Лозінський, тому скоро вся область під їхню дудку плясати буде.
Відповісти

Автор: Знаючий, 24 Вересня 2009, 20:18
Ну то шо вчився то таке. Але з татком він наперекір пішов на виборах коли був Сич-Синютка. Хоча тоді вже Трейд-Груп так незле канторка була у Екстім-Сіті з Соловьєм. Ну керувати всеодно мабуть недовго буде. Бо Скоро вибори і Палійчука поміняють. Єдине що Долинщина зараз потенційно бо інвестиціям зараз незле буде з туркомплексами розвиватися. Побачимо як Зіновійович з тим справиться. Не найгірший регіон йому дістався
Відповісти

Автор: петро шкутяк, 24 Вересня 2009, 19:07
Не демонізуйте людей. В гімназії вчився не найкраще, мало приділяв часу навчанню, про що дуже шкодую, бо там можна було багато навчитися і в гімназії суперові вчителі. З гімназії мене таки вигнали на два тижні (якщо ти памятаєш таку міру покарання), але не за успішність а за гру в карти в сусідній школі і правильно зробили. За кріслами я не ганяюся і тата про це не прошу. Мій тато дуже сильний державий керівник яких мало і я можу тільки мріяти досягти його рівня.
Відповісти

Автор: міліціонер, 25 Вересня 2009, 10:05
Зараз заплачу, який Петрик ідеальний. Та якби не татусь, ти би вже мінімум два рази мав сидіти у тюрязі. Бандюк. Памятаєш мене - свого дільничого.
Відповісти

Автор: Гість, 28 Вересня 2009, 23:15
Ми-ДЕРЖАВА .Чому кожен не почне із себе самого?Лиш би когось обі-ти...
Відповісти

Автор: Галина, 22 Листопада 2009, 20:00
А де гордість колись патріотичних долинян. Невже їм насилюватьимуть всяке лайно, а вони ковтатимуть. Чи поспішають бандитському клану свої прекрасні землі віддати?
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива