Юридична допомога

Незнання  законів не звільняє від юридичної  відповідальності за вчинення протиправних діянь. Ми можемо скільки завгодно говорити про недосконалість, несправедливість, антисоціальну спрямованість нормативно-правових актів, які регулюють наше з вами життя в суспільстві і державі. Але доки вони мають юридичну силу, зобов’язані їх виконувати. «Dura lex, sed lex», як говорили колись в Римі.

Наш проект, створений за співпраці із суспільно-правовим сайтом www.jus.if.ua, надасть Вам кваліфіковану юридичну допомогу. Задавши запитання, яке цікавить, Ви одержите відповідь, що ґрунтуватиметься на нормах чинного законодавства.

Ми раді Вам допомогти!

Ваші запитання Ви можете залишати у коментарях до цієї новини і наші партнери у найкоротші терміни дадуть відповідь тут на сайті чи на контакти, які Ви вкажете.

20 Грудня 2010, 12:26
Теги: суд, Закон

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Таня, 12 Січня 2011, 20:00
Добрий день, скажіть будь-ласка чи є зміни до Закону про багатодітні сімї, я маю 3 дітей від 2 шлюбів, і я і мої діти не вважаються багатодітної сімєю. Як це так?
Відповісти

Автор: Jus, 16 Січня 2011, 0:19
1. З 1 січня справді набули чинності зміни до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей. 2. Згідно із Законом України "Про охорону дитинства" багатодітною сім'єю вважається сім'я, що складається з батьків (або одного з батьків) і трьох та більше дітей. Закон України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" зазначає, що сім'я з дітьми - це поєднане родинними зв'язками та зобов'язаннями щодо утримання коло осіб, у якому виховуються рідні, усиновлені діти, над якими встановлено опіку чи піклування. Роз'яснюючи ці норми, Міністерство юстиції України у відповідному Листі (від 5.05.2010) вказало, що багатодітною сім'єю є сім'я, в якій виховується троє та більше дітей (рідних, усиновлених та дітей, над якими встановлено опіку чи піклування). Отже, до категорії багатодітних сімей не віднесено сім'ї, які утворені шляхом повторного шлюбу батьків та спільного виховання трьох та більше дітей від попередніх шлюбів без їх усиновлення. У вашому випадку ви є багатодітна мати, оскільки виховуєте трьох рідних дітей.
Відповісти

Автор: Роман Дз, 16 Лютого 2011, 21:26
Добрий день. Мені 73 роки, хочу зробити заповіт, а у державного нотаріуса сказали, що то буде коштувати до 300 гривень. Саме держмито коштує до 10 гривень. Куди йдуто решта коштів? Чи є якісь інші варіанти. Заздалегілдь дякую за відповідь. Роман Дз.
Відповісти

Автор: Jus, 17 Лютого 2011, 19:13
Ціна посвідчення включає в себе, окрім вартості державного мита, вартість складання проекту заповіту, вартість реєстрації заповіту у спадковому реєстрі і виготовлення витягу з нього. Якусь альтернативу заповіту запропонувати Вам досить складно.
Відповісти

Автор: Леся, 22 Вересня 2011, 13:35
Я є членом ТОВ, хочу продати свою частку, інші члени хочуть її купити, але за значно нижчу ціну, ніж у Статуті. Які і з якої суми, і хто повинен у цьому випадку сплатити?
Відповісти

Автор: Jus, 19 Листопада 2011, 17:42
Законодавчі акти, що регулюють діяльність товариств з обмеженою відповідальністю, передбачають можливість переходу права на частку у статутному капіталі товариства, яка належить його учаснику, до інших осіб. Такий перехід може відбутись як за волевиявленням учасника (продаж, дарування, міна частки тощо), так і з інших, незалежних від волевиявлення учасника підстав (звернення стягнення на частку, перехід права на частку до спадкоємців тощо).Стаття 147 Цивільного кодексу України передбачає порядок переходу частки учасника у статутному капіталі ТОВ до іншої особи. У цьому питанні вирішальне значення мають положення, закріплені в Статуті ТОВ. Інші члени ТОВ мають переважне право на купівлю вашої частки. За загальним правилом купівля (продаж) здійснюється за ціною та на умовах, на яких частка пропонується для продажу третім особам. Якщо протягом місяця інші учасники ТОВ не скористалися своїм правом, частка учасника може бути продана третім особам. та повторюсь, вирішальним в цьому питанні є положення, закріплені в Статуті.
Відповісти

Автор: Гість, 29 Жовтня 2011, 18:53
какие имеет права опекун, а какие попечитель. В чем разница
Відповісти

Автор: jus, 19 Листопада 2011, 17:28
Відповідно до Цивільного кодексу України опікун - це особа, яка за рішенням суду здійснює опіку над фізичною особою у разі визнання її недієздатною. Суд встановлює піклування над фізичною особою у разі обмеження її цивільної дієздатності і призначає піклувальника. Тобто, якщо особа визнана недієздатною, то над нею встановлюється опіка та призначається опікун. Якщо ж особа визнана обмежано дієздатною, то суд призначає їй піклувальника. Права та обов'язки опікуна 1. Опікун зобов'язаний дбати про підопічного, про створення йому необхідних побутових умов, забезпечення його доглядом та лікуванням. Опікун малолітньої особи зобов'язаний дбати про її виховання, навчання та розвиток. 2. Опікун має право вимагати повернення підопічного від осіб, які тримають його без законної підстави. 3. Опікун вчиняє правочини від імені та в інтересах підопічного. 4. Опікун зобов'язаний вживати заходів щодо захисту цивільних прав та інтересів підопічного. Права та обов'язки піклувальника 1. Піклувальник над неповнолітньою особою зобов'язаний дбати про створення для неї необхідних побутових умов, про її виховання, навчання та розвиток. Піклувальник над фізичною особою, цивільна дієздатність якої обмежена, зобов'язаний дбати про її лікування, створення необхідних побутових умов. 2. Піклувальник дає згоду на вчинення підопічним правочинів 3. Піклувальник зобов'язаний вживати заходів щодо захисту цивільних прав та інтересів підопічного.
Відповісти

Автор: Петро, 06 Липня 2012, 15:45
Доброго дня. Мені прийшов лис від такого собі ТОВ "ІМП" з погрозою через суд відібрати в мене майно, якщо я не оплачу 127 грн за якісь карточки які ніби-то вони мені надіслали. Я відмовився оплачувати тому, що я нічого не замовляв, та не отримував. Про що їм письмово повідомив, а також потребував бланк замовлення. Десь через місяць мені знову прийшов лист в якому була копія бланку замовлення на якій немає ні мого підпису, ні паспортних даних кільки моя адреса та прізвище.і взагалі бланк заповнений не моїм почирком. Я знову надіслав їм лист звідмовою та пояснив, що Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 N 833 "Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення" та з метою впорядкування продажу товарів поштою" пункті 7 говориться "7. Споживач для придбання товарів, які зазначені в каталозі, проспекті, спеціальному переліку товарів тощо, повинен заповнити та подати об'єкту поштового зв'язку заяву-замовлення у двох примірниках. Перший примірник залишається у споживача, другий - подається об'єкту поштового зв'язку для подальшого відправляння його суб'єкту господарювання.Працівник об'єкта поштового зв'язку, який здійснює приймання заяви-замовлення, на обох примірниках розписується із зазначенням прізвища та посади, проставляє відбиток календарного штемпеля (печатки). Чи правильно я зробив, та чи можна якось покарати такі недобросовісні контори? ДЯКУЮ!
Відповісти

Автор: Гість, 27 Грудня 2012, 13:56
ТОВ"ІМП" це типовий лохотрон як і МММ Мавроді. Не платіть їм гроші. А щодо того чи зможете притягти їх до відповідальності моя відповідь ні адже закони у нас не діють.
Відповісти

Автор: Наталя, 15 Січня 2013, 12:36
Доброго дня.Ми придбали у багатоповерховому(новобудова) будинку 1кімнатну квартиру.Кошти сплачували щомісячно, вчасно без прострочень.Ми зробили ремонт ,заселилися і через пів року пішли тріщини по стінах.На момент підписання Акту купівлі - продажу фірма скрила той факт,що в даній квартирі,яку ми придбали є дефекти.А саме тріщини стін по всій квартирі і сквозна тріщина стіни з вулиці до кімнати.З вулиці тріщини видимі ідуть від фундаменту і вже догори 3-го поверху(наша квартира на 2му поверсі). Наша квартира, а також суміжна з нами (сусідня -в якої такі ж проблеми),знаходиться над аркою де на має першого поверху.Ми переживаємо щоб, не дай боже, не сталось нещасного випадку ну і заплачено не малі гроші за квартиру.Як поступити в цьому випадку і до кого звертатись?
Відповісти

Автор: Гість, 26 Квітня 2013, 9:37
Шановний юристе-авантюристе де вас вчили заробляти на чужих проблемах?
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Де-Юре:
Сільськогосподарські підприємства підлягають реєстрації платниками ПДВ на загальних підставах з 1 січня 2017 року
30 Грудня 2016, 9:40
В Івано-Франківську прокуратура через суд стягнула 216 тис. грн боргу з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій
29 Грудня 2016, 17:17
За порубку майже півсотні ялинок про підозру повідомлено мешканцю Верховинського району
29 Грудня 2016, 16:51
За зниженими ставками акцизного податку можливо ввезти не більше одного легкового автомобіля
29 Грудня 2016, 14:04
На Прикарпатті до 7 років позбавлення волі засуджено київського рецидивіста
29 Грудня 2016, 7:13
Платники податків мають право подавати звітність засобами електронного зв’язку
28 Грудня 2016, 16:07
Якщо сім'я зекономила субсидію, вона має право не платити обов'язковий платіж
27 Грудня 2016, 16:05
ПНУ оскаржить рішення міської ради щодо передачі спорткомплексу "Олімп"
27 Грудня 2016, 11:18
Прокуратура Івано-Франківської області протидіє гральному бізнесу: припинено діяльність 17 закладів та вилучено 334 одиниці комп’ютерної техніки (фото, відео)
27 Грудня 2016, 8:08
На Прикарпатті за ухилення від сплати понад 4 млн грн податків повідомлено про підозру директору ТзОВ
27 Грудня 2016, 7:42
В Івано-Франківську судитимуть киянина-шахрая, який через фіктивне підприємництво ошукав державу на понад 350 тис. грн
26 Грудня 2016, 11:20
На Прикарпатті водія, який наїхав на п’ятьох дітей, засуджено до 3 років ув’язнення
26 Грудня 2016, 8:09
Прокуратура спільно з УЗЕ припинила діяльність ще 11 гральних закладів на Прикарпатті
26 Грудня 2016, 7:40
Франківці не поспішають ставати присяжними
23 Грудня 2016, 14:35
За втручання прокуратури Івано-Франківської області фермера зобов’язано використовувати понад 145 га землі за цільовим призначенням
23 Грудня 2016, 7:15
На Прикарпатті реалізаторам алкоголю та тютюну нараховано майже 2,3 мільйона гривень штрафів
22 Грудня 2016, 18:32
На Прикарпатті за грабежі та крадіжки засудили групу молодиків
22 Грудня 2016, 8:55
При виплаті винагороди іноземцю єдиний внесок не сплачується
21 Грудня 2016, 21:22
У Франківську засудили стоматолога-“наркобарона”
21 Грудня 2016, 19:43
Який митний режим застосовується при ввезенні громадянами транспортних засобів на митну територію України з метою ремонту?
21 Грудня 2016, 12:48
Заповнення декларації акцизного податку особами, що реалізують пальне
20 Грудня 2016, 12:45
На Прикарпатті прокуратура оскаржила в суді безкоштовне використання на алкоголі знаку держпідприємства вартістю понад 7 млн грн
16 Грудня 2016, 15:42
Декларація з акцизного податку за грудень 2016 року подаватиметься за новою формою
16 Грудня 2016, 9:45
"ОПОРА" заявляє про порушення на виборах в прикарпатських ОТГ
15 Грудня 2016, 20:30
Платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від застосування спрощеної системи оподаткування
15 Грудня 2016, 16:30