ТВК залишилося порахувати одну дільницю. Останні результати виборів до міськради

Не вдалося сьогодні Івано-Франківській ТВК закінчити обрахунок протоколів дільниць. Завтра (у четвер) залишається додати до 103-х попередніх підведених протоколів ще перераховану дільницю №61. Скоріш за все ввечері ми вже отримаємо результат підрахунків усіх дільниць. Наразі подаємо результати без одної дільниці, яка, по великому рахунку, не змінить погоди...

Опрацьовано 103 дільниці

Міськрада:

Свобода - 26,9%

Партія Регіонів - 7,95%

Фронт Змін - 14,16%

Батьківщина - 9,47%

Третя Сила - 6,76%

Наша Україна - 4,41%

УДАР - 5,28%

УНП - 2,86%

Не підтримую жодного - 6,7%

Вибори мера:

Віктор Анушкевичус - 27,4%

Юрій Соловей - 22,9%

Ігор Прокопів - 14,98%

Руслан Марцінків - 10,0%

Богдан Федьків - 5,12%

Не підтримують жодного - 4,57%

Явка - 49%

03 Листопада 2010, 23:44

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 7:22
колабораціоністи прийшли до влади, україні торба
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 10:59
Довбодятел, вичитав розумне слово, зрозумів його на 20%, не розібрався "ХУ ІЗ ІХ" і заявив: "колабораціоністи прийшли до влади!!!". Але якщо ти переконаний в цьому на 100%, тоді назви речі своїми іменами (на хлопський розум, кого ти вважаєш колабораціоністом, кого загарбником а також наведи факти колабораціонізму). Тоді, можливо, я заберу свої слова назад. А зараз ти довбодятел!!!
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 7:53
соловісти не можуть заспокоїтись що прграли
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 8:08
Соловей "протьохкав", а потрібно було готуватись та працювати.... Результат відомий.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 8:51
Не скажу, що підтримувала коли-небудь Солов'я, але щодо роботи, то тут, думаю, він таки не сидів, склавши руки. Він і готувався, і працював, і думаю, що таки мав стати мером. Але адмінресурс - це річ сильна. Анушкевичус розчарував ницими технологіями...
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 9:18
Адмінресурс - вагомий козир, проте і з ним боротися можливо. Наглядний приклад - мер Запоріжжя.
Відповісти

Автор: Тарас, 04 Листопада 2010, 9:34
А де ви побачили адмінресурс в діях Анушкевичуса? Наведіть будь-ласка конкретні приклади
Відповісти

Автор: Тарасові, 04 Листопада 2010, 9:37
Варто було на вибори піти - тоді б побачив де був адмінресурс А для анусістів - прийдеться вам поповзати панове перед 20-літніми студентами. цікаве у вас буже життя )
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 12:01
Ти конкретно говори. А то просто пусті слова закидати кожен може. Приклади будь-ласка. І доречі виборами я займався
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 10:07
Як завжди нічого конкретного!!! Загальні фрази і образи, і ніяких фактів! Був я на виборах і абсолютно нічого непомітив! При чому на моїй дільниці Соловей переміг! Може він там мав якись вплив і теж фальсифікував!!!!!!!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 10:19
Сам собі перечиш: я нічого не помітив, але Соловей фалсифікував... А насправді нехотячи ти підтвердив правду - де переміг Соловей фальсифікацій не було(ось ти і не непомітив), а де програв - фальшували на користь Ануса!
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 10:13
Звичайно що запускав, всі добре знають, що платилось по 50 грн малалєткам за голос і каруселі від солов"я були також.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 10:41
Цікава закономірність Анушкевичус "виграв", а його партія УНП "пролетіла" з 2,86% (для проходу до МР треба мін. 3%) Чи він може приєднається до Регіонів? А взагалі Фрнаківськ чекають чергові 5 років застою.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 10:54
Які ви наївні люди. Під час самого процесу голосування помітити фальсифікацію зможе тільки професіонал, який буде увесь час слідкувати за кожним виборцем і членом ДВК. Але це майже неможливо. Моменти фальшування відбуваються біля того члена ДВК, який вносить в списки незареєстрованих виборців. Але основне - це навіть не підрахунок голосів, а вже передача бюлетнів та протоколів до ТВК: ось тут і починаються зміни у цифрах і т.д. Зробити "карусель" так, щоб це вплинуло на результат виборів може і адмінресурс, а може і той кандидат, який вивчив усі такі моменти і має кошти для цього і кілька членів ДВК (3-4 чол.), до яких і будуть приходити такі "карусельщики". Впевнено сказати, що Соловей чи Анушкевичус це робили - це 100%. Але довести навряд чи щось можна буде, якщо такі "карусельщики" не були піймані за руку. А значить це все тільки здогадки без доказової бази.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 10:58
Про "5 років застою" повністю згідний. Що зробив Анчоус для міста? Наплодив міст-побратимів. От і все. Господарник з нього такий, як Льоні-космоса космонавт
Відповісти

Автор: SS, 04 Листопада 2010, 11:17
Ви, соловйоподібні придурки (хоча це і не дивно, бо підтримати Солов'я можуть тільки такіж недоумкуваті пиздаболи як і він). Ви говорите про "вкидання бюлетнів" і "каруселі", і при цьому вимагаєте перерахунку голосів. Якщо 27 чоловік проголосували за Анушкевичуса, а 22 за Солов'я, тут рахуй не раху, всерівно буде 27 за А. і 22 за С.. А якщо й хтось доведе що проголосували за людину яка знаходиться за кордоном, звідки дізнатись за кого був відданий цей голос (бюлетні не номерні!), може взагалі за Федьківа.... А бюлетнів всерівно буде 27 за А. і 22 за С. Рахуйте далі, придурки, або навчіться визнавати поразку!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 15:55
До авторів. "по великому рахунку" - це москалізм. від їхнього "по большому счету". Виправте, будьте добрі. Дякую.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 15:57
До авторів. Можна написати "зрештою". Дуже гарне українське слово.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 15:57
http://zaxid.net/newsua/2010/11/4/1550 11/
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 15:58
без пробіла
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 17:20
Не Соловей а Голуб, побіг "татечкові" жалітись. Праві були люди, які переконували мене що третю силу підтримує ПР. Аргументи прості: силі, яка не має підтримки в регіоні потрібен місцевий лідер, нечебто незалежний від них. Це пояснює і дані екзит-полу компанії R&B, якы замовляла ПР!!!
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини по темі:
207 об’єднаних громад, які з 1 січня отримають нові повноваження та ресурси, повинні відчувати постійну підтримку держави, — В’ячеслав Негода
28 Грудня 2016, 19:42
В облдержадміністрації відбувся семінар для новообраних голів ОТГ
27 Грудня 2016, 8:34
Вибори на Прикарпатті пройшли без грубих правопорушень
20 Грудня 2016, 10:03
Геннадій Зубко: Вибори в ОТГ – це день народження нових громад, нової перспективи України
19 Грудня 2016, 16:31
У Тлумачі 12 партій змагатимуться за 26 депутатських мандатів
16 Грудня 2016, 18:54
Виборчий процес в ОТГ має відбутися згідно чинного законодавства
15 Грудня 2016, 21:23
"ОПОРА" заявляє про порушення на виборах в прикарпатських ОТГ
15 Грудня 2016, 20:30
Регіональне публічне обговорення на тему «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням» за участю заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея
09 Грудня 2016, 7:12
Три територіальні громади Коломийщини через тиждень обиратимуть місцеву владу
08 Грудня 2016, 18:06
На Прикарпатті підбили підсумки акції «Децентралізаційний марафон»
07 Грудня 2016, 8:57
Голова облради Олександр Сич відзвітує про рік роботи
06 Грудня 2016, 10:59
ОТГ повноцінно будуть розпоряджатися фінансами вже з 1 березня 2017-го року
30 Листопада 2016, 14:30
Звернення Президента України з нагоди Дня Гідності і Свободи
21 Листопада 2016, 16:09
На Прикарпатті стартувала підготовка до перших виборів в об’єднаних громадах
08 Листопада 2016, 20:04
У Тлумацькому районі обговорили формування виконавчих органів ОТГ
04 Листопада 2016, 8:08
Бюджети об’єднаних громад зросли втричі
26 Жовтня 2016, 16:30
У потенційній Яблунівській ОТГ експерти пояснили переваги від об’єднання громад
25 Жовтня 2016, 15:18
Держбюджет на 2017 рік: чи буде враховано інтереси об’єднаних громад?
25 Жовтня 2016, 12:25
Кілька прикарпатських сіл не хочуть приєднуватись до ОТГ